Učitelé na seznamovacím kurzu pro 1. ročníky

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

Učitelé na seznamovacím kurzu pro 1. ročníky

Příspěvekod pmaja » pát 11. zář 2020 14:22:34

Dobrý den, to je zas dneska den. Jestli já se při tom pátku nepouštím do moc složitých akcí ......
Nastoupila jsem 1.3. a paní, která mě zaučovala právě zpracovávala výplaty za únor, ve kterých byla učitelům zohledněna účast na lyžařském kurzu. Učitelé předložili takovou tabulku, kde bylo rozepsané od kdy do kdy se věnovali pracovní činnosti (lyžování s dětmi), od kdy do kdy výchovné práci (po lyžování) a noční pohotovosti. Pracovní činnost je mi jasná, na hodiny výchovné práce byla sepsána DPP a za noční pohotovost jim náležel příplatek za pohotovost.
Jenže teď byli učitelé na seznamovacím kurzu 1. ročníků, kde probíhaly aktivity až dlouho do noci. Očekávala jsem tedy stejný postup jako u lyžařských kurzů, ale hledám do minulosti a to, co jsem popsala výše jen několik let zpátky jen u lyžařských kurzů. U seznamovacích kurzů a vícedenních výletů ne - tam jsou učitelé placeni "obvykle". Je ale možné, že je to třeba zohledněno v nějakých prémiích (to já nedokážu poznat). Na tom seznamovacím kurzu byli třídní učitelé a metodik prevence (takže třeba mají tuto činnost už vlastně popisu své práce a v třídnickém a speciálním příplatku?)

Prosím Vás, jak postupujete u lyžařských kurzů, vícedenních výletů a seznamovacích kurzů vy?

Budu vděčná za názory. Moc děkuji.
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků