šablony - co vše se může "dát do nákladů"

domácí i zahraniční, žádosti, rozpočty, smlouvy, čerpání, vyúčtování, prezentace

šablony - co vše se může "dát do nákladů"

Příspěvekod lenka.doktor » pon 13. bře 2017 11:09:07

Dobrý den,
prosím o radu. Vytiskla jsem si příručky k Šablonám, ale nikde tam nějak nemůžu vyčíst, co všechno můžu dát do nákladů, do administrace. Ptám se tedy - měli jsme o jarních prázdninách školení u nás ve škole ze šablon. Kuchyň nám nevařila, tak jsme zašli do místní restaurace. Přišla faktura za stravování učitelů, kteří jsou podporovaní ze šablon a lektora. Může tato faktura za stravování být uhrazena ze šablon? Ředitel tvrdí, že ano. Já jsem na pochybách, protože to nikde v příručce nevidím. Poradíte někdo? Díky moc. Lenka
lenka.doktor
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 10. črc 2015 11:13:44

Re: šablony - co vše se může "dát do nákladů"

Příspěvekod hapop » čtv 16. bře 2017 9:31:20

http://www.msmt.cz/uploads/OP_VVV/Pravi ... na_web.pdf

od str. 146
Cestovné, ubytování a stravné – v OP VVV je možné použít přímou podporu na pokrytí výdajů spojených s realizací praxí, stáží, exkurzí a vícedenních vzdělávacích pobytů, kdy je jednorázově hrazeno ubytování, cestovné a stravné.

.....stravování – cenový limit pro stravování/občerstvení účastníků je stanoven na 300 Kč na den a osobu v případě celodenní tuzemské akce (tj. akce, která se odehraje v rámci jednoho dne a trvá minimálně 8 běžných hodin), případně 400 Kč, pokud se jedná o akci výjezdní spojenou s ubytováním účastníků (pokud interní předpisy příjemce nestanoví nižší limit) v zahraničí za ceny v místě obvyklé.
hapop
 
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 31. bře 2011 19:05:09

Re: šablony - co vše se může "dát do nákladů"

Příspěvekod lenka.doktor » stř 22. bře 2017 15:24:45

hapop Díky moc :-)
lenka.doktor
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 10. črc 2015 11:13:44

Re: šablony - co vše se může "dát do nákladů"

Příspěvekod skolka » pon 11. zář 2017 10:22:23

bohužel jsme také v šablonách...dostala jsem od ředitelky jako podklad Pravidla verze 2 z 21.listopadu 2016 a tam není vůbec zmínka co lze dávat do výdajů ....:( pak mi dala metodický dopis a rozhodnutí o poskytnutí dotace a nevím z toho nic :evil:
co bych ještě měla chtít, poradte, dík
skolka
 
Příspěvky: 253
Registrován: pát 27. led 2017 9:58:38

Re: šablony - co vše se může "dát do nákladů"

Příspěvekod skolka » pon 11. zář 2017 15:01:07

a ještě dotaz, jak je to se zveřejněním dotace v registru :?
skolka
 
Příspěvky: 253
Registrován: pát 27. led 2017 9:58:38

Re: šablony - co vše se může "dát do nákladů"

Příspěvekod Alena H » stř 11. říj 2017 8:58:18

hapop píše:http://www.msmt.cz/uploads/OP_VVV/Pravidla_pro_zadatele_a_prijemce/Pravidla_pro_zadatele_a_Prijemce_verze_4_final_na_web.pdf

od str. 146
Cestovné, ubytování a stravné – v OP VVV je možné použít přímou podporu na pokrytí výdajů spojených s realizací praxí, stáží, exkurzí a vícedenních vzdělávacích pobytů, kdy je jednorázově hrazeno ubytování, cestovné a stravné.

.....stravování – cenový limit pro stravování/občerstvení účastníků je stanoven na 300 Kč na den a osobu v případě celodenní tuzemské akce (tj. akce, která se odehraje v rámci jednoho dne a trvá minimálně 8 běžných hodin), případně 400 Kč, pokud se jedná o akci výjezdní spojenou s ubytováním účastníků (pokud interní předpisy příjemce nestanoví nižší limit) v zahraničí za ceny v místě obvyklé.



Prosím, dostali jsme rozhodnutí o poskytnutí dotace dle výše uvedených pravidel, ale nevím pod jakým účelovým znakem. Ředitelka je pryč, peníze ještě nemáme a tudíž nemám informaci o jaký ÚZ jde. Prosím, poraďte.
Alena H
 
Příspěvky: 850
Registrován: čtv 27. kvě 2010 9:38:24

Re: šablony - co vše se může "dát do nákladů"

Příspěvekod lenka.doktor » čtv 12. říj 2017 11:35:36

Šablony jsou UZ 33063 :-)
lenka.doktor
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát 10. črc 2015 11:13:44

Re: šablony - co vše se může "dát do nákladů"

Příspěvekod Alena H » pát 13. říj 2017 8:51:25

Děkuji.
Alena H
 
Příspěvky: 850
Registrován: čtv 27. kvě 2010 9:38:24

Re: šablony - co vše se může "dát do nákladů"

Příspěvekod jarca22 » čtv 07. pro 2017 11:14:05

Dobrý den,
také jsem dostala tuny papírů k šablonám, ale jak účtovat dotaci, která přesahuje i do následujícho roku, jsem tam nenašla. Máme je poprvé. Kolegyně našla nějaký materiál účtování (ale z roku 2012)-viz.příloha. Chci se zeptat, kdo má zkušenost s účtováním. Popř. kde najít tuto informaci.

Děkuji ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jarca22
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 25. led 2017 11:46:59


Zpět na Granty a projekty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník