VEMA - oprava Přehledu o platbě zdrav.poj.

VEMA - oprava Přehledu o platbě zdrav.poj.

Příspěvekod járina » stř 08. bře 2017 10:57:43

Milé kolegyně - dělala jste některá opravu ve VEMĚ týkající se Přehledu o platbě pojistného na zdravotní pojištění zaměstnavatele? Zadávala jsem do F20 Pracující důchodce zpětně důchod invalidní I.stupně, provedla se oprava základu do minimálního platu a pojistného v sestavě S29, ale v Přehledu o platbě pojistného se nepromítla. Jaký je správný postup opravy Přehledu ? Prosím poraďte.
Děkuji.
Járina
járina
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 25. bře 2014 21:19:57

Re: VEMA - oprava Přehledu o platbě zdrav.poj.

Příspěvekod witty » stř 08. bře 2017 11:34:57

V případě, že dochází k opravě minulých měsíců, měla byste podat opravný přehled za tyto měsíce.
Aktuální přehled necháte být tak jak je.

(nevím co by se stalo, kdybyste na aktuálním přehledu zabílila částky, dopsala ty, co potřebujete, a poslala... možná nic) :)
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: VEMA - oprava Přehledu o platbě zdrav.poj.

Příspěvekod refi » čtv 09. bře 2017 11:00:55

a opravný přehled se vám nevytvořil? máte před náhledem sestavy (přehledu) možno zvolit, zda chcete řádný nebo opravný, vyzkoušejte.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: VEMA - oprava Přehledu o platbě zdrav.poj.

Příspěvekod járina » sob 11. bře 2017 20:28:14

Zvolila jsem opravný přehled až po přehledu řádném, ve kterém jsem zjistila rozdíl oproti opisu zdravotního pojištění. Nevytvořil se mi. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem si stáhla ze stránek VZP formulář Přehledu... a udělala jsem opravy jednotlivých měsíců, ve kterých byla chyba. Zaslala jsem to VZP ve čtvrtek, zatím z jejich strany nebyla žádná odezva.
járina
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 25. bře 2014 21:19:57


Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků