Nedošly peníze na projekt

domácí i zahraniční, žádosti, rozpočty, smlouvy, čerpání, vyúčtování, prezentace

Nedošly peníze na projekt

Příspěvekod Milu » pát 25. lis 2016 13:08:56

Milé radilky,
paní ředitelka rozjela projekt Gramotnosti. Máme sepsanou dohodu s paní učitelkou,která se o to bude starat od 1.11.2016,ale do dneška nám nedošly peníze na účet a asi dojdou až v lednu. Jak toto řešíte? Mluvila jsem s paní co má tyto projekty na starosti a ta mi řekla,že zatím ji máme vyplatit z provozu,ale když tam nejsou peníze, Radila mi,že máme sepsat dohodu,že mzda bude vyplacena až dojdou na účet peníze,ale odvody musíme zaplatit ještě ted. Co Vy na to? Máte někdo s tímto zkušenosti? Jestli ano,prosím,jak zaúčtovat? Mockrát děkuji :)
Milu
 
Příspěvky: 101
Registrován: čtv 16. čer 2011 14:11:15

Re: Nedošly peníze na projekt

Příspěvekod Milu » stř 30. lis 2016 15:05:36

Nikdo nemáte takovéto zkušenosti? :(
Milu
 
Příspěvky: 101
Registrován: čtv 16. čer 2011 14:11:15

Re: Nedošly peníze na projekt

Příspěvekod Alena H » pon 05. pro 2016 15:17:24

My jsme měli projekt, kdy nám dali 80% a pak po skončení zbývajících 20%. Takže jsem účtovali přes dohadné položky a hlavně, to bylo tuším součástí smlouvy, že nám těch 20% poskytl zřizovatel, respektive nám dal souhlas, s použitím jeho prostředků na projekt a ty jsme pak převáděli na projektový bankovní účet. Když peníze přišly, tak se vše vyrovnalo a peníze se vrátily na běžný účet organizace.

Už je to dlouho, snad to takhle stačí.
Alena H
 
Příspěvky: 850
Registrován: čtv 27. kvě 2010 9:38:24


Zpět na Granty a projekty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků