kalkulace kroužků z doplňkové činnosti

kalkulace kroužků z doplňkové činnosti

Příspěvekod fialka » pon 07. pro 2015 14:16:38

Dobrý den,
prosím, poskytl by někdo kalkulaci na kroužky z doplňkové činnosti? Jsme ZŠ a MŠ a máme kroužky florbalu, keramiky a přírodovědný kroužek, dříve jsem neúčtovala přes doplňkovou činnost a bylo mi to auditorem vytčeno, tak se pokouším to napravit, ale moc nevím, jak tu kalkulaci dát dohromady. Předem moc děkuji.
fialka
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 18. bře 2009 13:06:05

Re: kalkulace kroužků z doplňkové činnosti

Příspěvekod Milenak » úte 08. pro 2015 9:02:02

Jestli vám to pomůže - měla jsem kdysi takovou tabulku .....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Milenak
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 04. bře 2009 16:05:30

Re: kalkulace kroužků z doplňkové činnosti

Příspěvekod fialka » úte 08. pro 2015 13:22:19

Mockrát děkuji, Milenak, alespoň se můžu od něčeho "odrazit", hezký den.
fialka
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 18. bře 2009 13:06:05

Re: kalkulace kroužků z doplňkové činnosti

Příspěvekod Dahab » stř 09. pro 2015 22:53:55

Zdravím všechny a chtěla bych se zeptat jestli máte všichni kroužky v doplňkové činnosti? U nás je máme letos poprvé placené a v hlavní činnosti. V reálu to vypadá tak, že ŘŠ rozhodl, že se bude vybírat na kroužky. Vedoucí kroužků /kantoři/ mají dohody klasicky hrazené ze státního rozpočtu, podle charakteru kroužku si zvolili částku, kterou budou vybírat /50-300 Kč/ a vybrané peníze se investují na činnosti kroužku. Nakoupí se spotřební materiál např. do výtvarnického kroužku, kroužku vaření..., takže žádný zisk se nevytváří.
Hodně práce s tím mám já, protože jsem kantorům musela např. vysvětlit, že pokud mi odevzdávají peníze za kroužek, tak i se seznamem žáků, teď nosí často účtenky i na pár korun, takže dokladů v pokladně je habaděj. Kroužků máme asi 20, protože dohody se kantorům líbí a já se zdarma z těch dokladů okolo můžu zbláznit. Navíc se někteří ptají kolik ještě můžou utratit....
A teď mám brouka v hlavě, protože vždycky byly u nás kroužky zdarma, teď se na ně vybírá, mám s tím spoustu práce a nakonec možná o nich chybně účtuji v hlavní činnosti. Moje nervy! Jak se tedy s kroužky perete vy ostatní? :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: kalkulace kroužků z doplňkové činnosti

Příspěvekod halina28 » čtv 10. pro 2015 9:56:51

My máme kroužky v hlavní činnosti - protože nám je tak zřizovatel zapsal do zřizovací listiny.
halina28
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 03. bře 2009 14:19:39

Re: kalkulace kroužků z doplňkové činnosti

Příspěvekod Alena H » stř 11. led 2017 15:57:52

My máme kroužky také v hlavní činnosti. Co s hospodářským výsledkem? Máme hodně kroužků. Mohu prostředky (HV) použít jinde?
Alena H
 
Příspěvky: 850
Registrován: čtv 27. kvě 2010 9:38:24


Zpět na Hledám, potřebuji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků