jak provést školení zaměstnanců BOZP?

jak provést školení zaměstnanců BOZP?

Příspěvekod vall » stř 16. črc 2014 15:04:22

dobrý den všem,

měl bych dotaz, potřebuji v mé nové firmě udělat školení bezpečnosti práce. na koho se obrátit? nebo to můžeme uděla interně v rámci firmy? našel jsem například toto - http://www.skolenizamestnancu.cz/ nemáte někdo zkušenost? díky za jakékoliv rady.
vall
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 16. črc 2014 15:01:26

Re: jak provést školení zaměstnanců BOZP?

Příspěvekod Dahab » čtv 17. črc 2014 7:28:10

Zdravím a nevím jestli Vám moje odpověď pomůže. My jsme školské zařízení, zřizovatel město. Mám školení BOZP v přípravném týdnu provádí už několik let /řekla bych už víc než 10 let/ Mgr. Libuše Černá. Dřív byla aktivní i v Českomoravském odborovém svazu pracovníků školství v sekci BOZP, ale už jsem ji v kontaktech u ČMOS nenašla /možná vzhledem k věku už své aktivity utlumuje/, navíc je soudní znalkyní BOZP. Máme s ní podepsanou dohodu a kdykoliv je potřeba, tak vedení školy radí, navíc minimálně 4x ročně školu navštíví /mimo to školení/ a celou ji projde a ukáže nebo upozorni na problematická místa, kde by mohlo hrozit nějaké nebezpečí.
Ale osobně si myslím, že je jedno jakou odbornou firmu zabývající se BOZP si zvolíte. Důležité je, aby její pracovníci byli odborníci v oblasti BOZP, dokázali Vám proškolit pracovníky v souladu s platnými zákony. Vy si je zaplatíte a jste krytí, protože Vám školení odborně provedla firma k tomu určená. :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: jak provést školení zaměstnanců BOZP?

Příspěvekod vall » čtv 17. črc 2014 10:33:10

díky moc za odpověd, jde mi právě o to, aby firma, která bude školení dělat, byla kvalitní....spíš bych tedy potřeboval poradit s výběrem nebo tak něco
vall
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 16. črc 2014 15:01:26

Re: jak provést školení zaměstnanců BOZP?

Příspěvekod losek » úte 22. črc 2014 15:48:45

ahoj vali, já mám zkušenost s touto firmou -skolenibozponline.cz - a můžu jen doporučit.

sám jako majitel školení rozhodně udělat nemůžeš!!
losek
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22. črc 2014 15:46:02


Zpět na Vnitřní kontrolní systém

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník