GG OPVK -sam.proj.účet- nedostatek fin.prostředků

domácí i zahraniční, žádosti, rozpočty, smlouvy, čerpání, vyúčtování, prezentace

GG OPVK -sam.proj.účet- nedostatek fin.prostředků

Příspěvekod HJana » úte 17. pro 2013 16:13:07

Dobrý den, prosím, opozdilo se nám schválení monit. zpráv za dvě období a tím i proplacení fin. prostředků z žádostí. Máme uhradit fakturu, která je vyšší než zůstatek na proj. účtu? Jak toto řešíte ? Děkuji :bye:
HJana
 
Příspěvky: 245
Registrován: pát 06. lis 2009 7:46:23

Re: GG OPVK -sam.proj.účet- nedostatek fin.prostředků

Příspěvekod Zuzana Kozáková » stř 18. pro 2013 11:16:12

Dobrý den, úhradu provedeme z provozního účtu a pak si peníze z projektového účtu (až jsou k dispozici) převedeme na provozní. Přeji hezký den.
Zuzana Kozáková
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 04. bře 2009 8:38:34

Re: GG OPVK -sam.proj.účet- nedostatek fin.prostředků

Příspěvekod HJana » stř 18. pro 2013 11:36:20

Děkuji :thumbs up: ,a prosím stalo se Vám, že pořízení majetku z projektu bylo vysoutěženo za vyšší cenu než rozpočet projektu? U nás je vyšší o asi 10 tis.Kč a toto chci proúčtovat z finančních prostředků provozu školy. pak asi zaplatit z Bú školy, fakturu proúčtuji ze dvou zdrojů a pak jen částku odpovídající schvál.rozpočtu projektu převedu ze sam.proj.účtu na Bú školy. :?
HJana
 
Příspěvky: 245
Registrován: pát 06. lis 2009 7:46:23

Re: GG OPVK -sam.proj.účet- nedostatek fin.prostředků

Příspěvekod Zuzana Kozáková » stř 18. pro 2013 14:22:42

Ano, stalo se nám to. Já jsem ale udělala změnu rozpočtu a z nevyčerpané položky jsem tuto částku převedla do položky, kde jsem vysoutěžila cenu vyšší. Často se stává, že plán neodpovídá skutečnosti. Jinak jak jste napsala je to určitě také správně - i takové jsme měli faktury (napůl z našich prostředků a napůl z projektových - uhradili jsme z provozního účtu a pak převedeli z projektového účtu jen odpovídající část). Zuzana
Zuzana Kozáková
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř 04. bře 2009 8:38:34

Re: GG OPVK -sam.proj.účet- nedostatek fin.prostředků

Příspěvekod HJana » stř 18. pro 2013 14:37:07

Jste zlatá :thumbs up: při tom šrumecu tady, mám alespoň v něčem jasno! :drinks:
HJana
 
Příspěvky: 245
Registrován: pát 06. lis 2009 7:46:23


Zpět na Granty a projekty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků