Prac.náplně-pro ekonomku a účet.mzdová

obsah, katalog prací

Prac.náplně-pro ekonomku a účet.mzdová

Příspěvekod HJana » stř 06. úno 2013 18:10:17

Dobrý den, prosím Vás jestli je možné zveřejnit vzory Vašich náplní nebo je zaslat. Jedná se mě o vzor jak rozdělit veškerou administrativu a ostatní účetní práce mezi dvě pracovnice. Zřizovatel tvrdí, že práci musíme zvládnout dvě. Pani asistentka ředitele bude odcházet a nebyla žádná síla si sní práci rozdělit. S novou nastupijící jsme dohodnuty si práci rozdělit ale hledáme vzor. Na škole rozpočtuji a účtuji ZŠ, ŠD ŠSK a ŠJ, dále projkety.A pro radost :evil: také zpracovávám mzdy. Chodím 12 hod denně abych stihla vše , závěrku, mzdy , rozbory, inventury ,výkazy, statistiku ...... do všech možných termínů. Jsme ZŠ 500 žáků, 50 pracovníků. Budeme plátci DPH a asi PAP od 2014. Prosím o Vaše příklady jak toto řešíte u Vás. :bye:
HJana
 
Příspěvky: 245
Registrován: pát 06. lis 2009 7:46:23

Re: Prac.náplně-pro ekonomku a účet.mzdová

Příspěvekod Alena H » stř 06. úno 2013 21:34:27

Naše škola má 600 žáků, 60 zaměstnaců, tři úseky- škola, školní družina (200 dětí) a sportovní hala.
Jsme na to dvě.
1.pracovnice: děvečka pro všechno - sekretářka, omlouvání žáků, objednávání všeho, co je ve škole třeba, archivace, vaření kávy, + vše co souvisí s rozpočtem, účetnictvím, statistikou, majetkem, projekty, úvazek 8 hodin
2. pracovnice: personalitika, mzdové účetnictví, pokladna, cestovní náhrady, úvazek 6 hodin
Alena H
 
Příspěvky: 850
Registrován: čtv 27. kvě 2010 9:38:24

Re: Prac.náplně-pro ekonomku a účet.mzdová

Příspěvekod HJana » čtv 07. úno 2013 7:31:29

Děkuji za příklad. Co pozoruji kolem střední školy ( ale nemají ŠD, ŠJ,doplňkovou) mají docela vyváženou náplň a tak bych šla podle nich
1, sekretářka, vše kolem pošty přes spisovku až po archiv, pers. + mzdová, cesťáky, evidence majetku v SW bez DM , zajištění fyzické inventarizace
2,rozpočty zdrojů, účetnictví ZŠ, ŠD, ŠJ, ŠSK, doplňkovou a projekty, výkazy, rozbory, statistika, evidence DM v SW , dokladová inventarizace, FKSP -rozpočet až čerpání
nevím co s pokladnou a zápisem Fa do SW - pokud budeme plátci DPH a mít Pap, prý je lepší když si přímo obsloužim jako účetní, programátor nastaví dle číselníků co prý dokážu sestavit
Moc si ale přeji abychom seděly v jedné kanceláři, původní pani účetní a pani sekretářka byly na nože a celá ta atmosféra se přenesla i na mne, není síla pani po 30 letech práce předělat. Tak doufám, že s novou pani nám to půjde, jen přesvědčit ředitele a zástupce o možném sestěhování - což asi neprojde a já se bojím, že mě novou pani zkazí :(
HJana
 
Příspěvky: 245
Registrován: pát 06. lis 2009 7:46:23

Re: Prac.náplně-pro ekonomku a účet.mzdová

Příspěvekod Alena H » čtv 07. úno 2013 8:56:07

U nás to máme tak, jak jsem již výše popsala. Každá sedíme zvlášť. Pracovnice s personalistikou sedí odděleně, není vhodné, aby se personální věci projednávali veřejně.
Alena H
 
Příspěvky: 850
Registrován: čtv 27. kvě 2010 9:38:24

Re: Prac.náplně-pro ekonomku a účet.mzdová

Příspěvekod babka » stř 03. črc 2013 21:20:18

Chtěla bych poprosit zda někdo nemáte vzor náplně práce mzdové účetní a sekretářky. Stávající náplň se mi zdá neúplná ve výčtu prací a některé body jsou dle mého názoru stejné jen je jiná formulace, tak bych jí chtěla s něčím porovnat ... děkuji ;)
babka
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 03. črc 2013 20:30:48


Zpět na Náplně práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků