Akce kul.FKSP + náležitosti dokladů k proplac.

rozsah použítí, platby, výše příspěvků

Akce kul.FKSP + náležitosti dokladů k proplac.

Příspěvekod HJana » úte 10. dub 2012 13:30:38

Prosím, byl pozván na kul.akci hudebník, který nemá živnost na hudbu. Jak toto proplatit?´Pokud mě dodavatel služby, zboží aj. nedodá potřebný doklad s náležitostmi dle zák. o účetnictví , přece nemohu použít FKSP tvrdím já. |:-(| Děkuji za reakce.
HJana
 
Příspěvky: 245
Registrován: pát 06. lis 2009 7:46:23

Re: Akce kul.FKSP + náležitosti dokladů k proplac.

Příspěvekod AndreaN » stř 11. dub 2012 10:49:14

Jani, my jsme jednou řešili, ale u školní akce - ozvučení - sepsali jsme DOPP a klasicky vyplatili, z provozních prostředků. Ale vy máte akci - počítám Den učitelů z FKSP - tak do toho bych nešla, DOPP v tomto případě by z FKSP nemohla jít. Neznám Váš rozpočet a přístup Vašeho zřizovatele, ale nešlo by z provozních prostředků? U FKSP se snažím zuby nehty nejasných případů vyvarovat.
AndreaN
 
Příspěvky: 208
Registrován: pon 12. dub 2010 11:45:19

Re: Akce kul.FKSP + náležitosti dokladů k proplac.

Příspěvekod HJana » stř 11. dub 2012 11:31:18

Díky za reakci, problém je, že já se o všem dozvím náhodou nebo až poslední. Jsem dost daleko od ředitele a ten nevidí důsledky. Pořád tvrdím , že než půjdou něco koupit nebo objednat, že musí za mnou. |:-(| Dle organizátorky je tento hudebník levnější než s papírem a jinde prý to jde. Já jsem ta neschopná . Nechápu jak, snad že posbírají nějaké doklady za potraviny a ty dají do FKSP :evil:
HJana
 
Příspěvky: 245
Registrován: pát 06. lis 2009 7:46:23


Zpět na Rekreace, sport, kultura

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků