* * * SETKÁNÍ RADILEK - OSTRAVA !!! * * *

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

Re: * * * SETKÁNÍ RADILEK - OSTRAVA !!! * * *

Příspěvekod nono » čtv 13. říj 2011 21:45:15

Leono, nepropadej šílenství..... já když tvořím ty moje hrozné pomocné tabulky v excelu - abych vůbec byla schopná
rozúčtovat mzdové náklady a pojistné...na různá UZ..... tak si říkám, že budu muset už skončit.....
nejsi v tom sama. Vydrž !!!
Jo a radilky myslím nemají teď někdy sraz v Ostravě, to bylo v roce 2010 :drinks:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: * * * SETKÁNÍ RADILEK - OSTRAVA !!! * * *

Příspěvekod daribbo » pon 17. říj 2011 20:31:03

Dobrý večer děvčata.Tuto vaši sestavu jsem objevila bohužel až dnes.Něvěděla jsem,že něco takového tady existuje.!
Dělám účetní 26 let a na konci roku odcházím do důchodu.
Práce se mi líbila,ne vždy jsem jásala,protože těch změn,co za ty roky bylo....!A když přišel počítač,tak mi paní šéfová řekla,že buď se to naučím nebo že to nebudu moci dělat! - Žádný kurz nepřicházel v úvahu,protože chtěla ukázat,že umíme šetřit! Obsluhovat PC mě postupně učily moje děti a program sama,tak nějak za běhu a přes překážky. Vrchnost do dnešního dne umí PC akorát zapnout a přečíst si e-maily a módní hity,odpovědět ještě neumí!
Ale jsem dobře platově ohodnocená - po 26 letech budu odcházet s 8.platovou třídou a to nám ještě letos 10% sebrala.
Děvčata,ale hlavu vzhůru.NEJLEPŠÍMI MANŽELKAMI JSOU PRÝ ÚČETNÍ! - TY ZANÁŠEJÍ JEN DO ANÁLŮ A DO KNIH!!!!
Bobina
daribbo
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 17. říj 2011 19:38:44

Předchozí

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků