* Zdravím podpůrný personál *

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

Re: * Zdravím podpůrný personál *

Příspěvekod nono » pát 12. srp 2011 9:22:22

refi přeji krásnou dovolenou a odpočívej :yahoo:
dnes jsem četla na netu zprávu z 11.8.2011 zdroj : MŠMT
název : Krvavé škrty v rezortu školství : Je třeba bojovat o posílení rozpočtu
Nebudu vypisovat celé znění..... ale možná, že za nás bude pan Dobeš bojovat..... píše se tam mimo jiné :
...."Třebaže ministr Dobeš má úkol zajistit úspory , bude o finální podobu rozpočtu bojovat..........řekl:
.....Nemohu však škrtat položky, které posilují kvalitu ve vzdělávání. Stejně tak je sociálně neúnosné snížit platy nepedagogických pracovníků, jejichž současná výše je na hraně existenčního minima."
Nezbývá nám než věřit, že bude bojovat. Nechci se ho zastávat (taky mne to nadzvedlo ze židle), ale koukněme se kolem sebe.....televizní zprávy jsou podle mne tak trochu "štvavé"...neslyšela jsem už dlouho nějakou pochvalnou zprávu.... a myslím, že není rezort, kde by nechyběly peníze....
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: * Zdravím podpůrný personál *

Příspěvekod renkaz » čtv 18. srp 2011 13:24:34

Zdravím všechny radilky a připojuju se k tomu všemu taktéž.Jsem ve školství teprv krátce - 4 roky , ale je mi jasné, že to je s těmi platy stále horší a horší pro nás ,ostatní personál.Učitelům se přidává a vymýšlí se různé rozvojové programy, které akorát tak přidávají víc práce se zaúčtováním :bad: .My si peníze za svoupráci asi nezasloužíme, nebo že by to bylo proto, že tvoříme jen stále víc a víc nesmslných tabulek.Teď jak sleduju zprávy v tisku a z odborářských jednání, stejně začínám mít marný pocit. Asi nás chtějí ze školství úplně vytlačit ať za nás pracují firmy, tak by se vlk nažral a koza zůstala celá :( , pak by celé slavné MŠMT mělo peněz na platy dost.Nevím, jestli se už nemám pomalu poohlížet po nějaké nové práci, že by v účetní firmě :?
renkaz
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 21. dub 2010 11:51:32

Re: * Zdravím podpůrný personál *

Příspěvekod refi » stř 24. srp 2011 8:14:12

milé radilky, jsem zpět a v mailu jsem měla od bývalé kolegyně zprávu, že nám platy snižovat nebudou. máte k tomu nějakou informaci také? nebo odkaz, kde je to černé na bílém? děkuji ;)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: * Zdravím podpůrný personál *

Příspěvekod Antima47 » stř 24. srp 2011 17:01:36

Refi, zatím jsem to nikde černé na bílém neviděla, pouze pan ministr se takto vyslovil v médiích. ;)
Antima47
 
Příspěvky: 99
Registrován: pát 15. kvě 2009 13:33:34

Re: * Zdravím podpůrný personál *

Příspěvekod Martina691 » čtv 25. srp 2011 7:02:27

Hezký den všem.
zde odkaz z i-dnes....pokud je to relevantní informace.

http://zpravy.idnes.cz/dobes-penize-pro ... _domaci_jw

Martina
Martina691
 
Příspěvky: 22
Registrován: pát 06. bře 2009 8:59:56

Re: * Zdravím podpůrný personál *

Příspěvekod refi » čtv 25. srp 2011 9:22:23

děkuji moc za informace. jestli to dobře chápu, tak zítra by měly odbory chtít po dobešovi přesné vyjádření, jak to bude s nepedagogy. nicméně dopis pošlu tak jako tak, mám zhruba polovinu už v pc, zbytek doklepnu doufám o víkendu. měli by tam nahoře vědět, že o podobném řešení by neměli uvažovat ani do budoucna. děkuji všem v této diskuzi za podporu :thumbs up:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků