Program na mzdy

Program na mzdy

Příspěvekod naty » úte 16. čer 2009 11:38:38

Naše mzdová účetní účtuje v programu od UNICOSu, kde teď dochází k nějakým problémům mezi majiteli firmy. Bylo jí doporučeno přejít na jiný program (ten současný je navíc ještě v dosu) a já bych se chtěla zeptat jejím jménem, s jakými mzdovými programy máte zkušenosti na jiných školách. Moc děkujeme za informace.
naty
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 04. bře 2009 9:55:53

Re: Program na mzdy

Příspěvekod hortma » úte 16. čer 2009 11:48:18

My máme program PERM3 od firmy Kvasar Zlín, jsem spokojená. Aktualizace bez problémů, dobře reagují na změny. Taky se tady někde psalo o programu VEMA.
hortma
 
Příspěvky: 272
Registrován: čtv 12. bře 2009 9:05:57

Re: Program na mzdy

Příspěvekod Benediktová » pát 19. čer 2009 10:16:10

Řeším úplně stejný problém. Účtuji v UNICOSU. Prosím, máte někdo zkušenosti
s programem PAM Vema?
Benediktová
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 03. bře 2009 7:12:51

Re: Program na mzdy

Příspěvekod refi » pát 19. čer 2009 12:07:46

pracuji s vemou přes 15 let. s unicosem zkušenosti nemám, ale podle sestav, které jsem od nich viděla, mám pocit, že tento program ještě nepracuje pod windowsem, nebo ano? to by byl třeba dost velký rozdíl, samozřejmě k lepšímu. jinak vema je složitá na první pohled, na druhý už jde hlavně o to, jak dobrá je mzdová účetní. protože když ví, jak se mzdy dělají, program jí to už jen ulehčí a pohlídá spoustu věcí za ni. aktualizace jsou pravidelné, někdy až moc, takže je třeba aktualizovat opravdu každý měsíc. často to ve školách dělají správci a mzdové účetní jen uživatelsky program ovládají. ale zvládnout to může i účetní, která má nějaké to povědomí o počítači na průměrné úrovni. konají se pravidelná školení k novým verzím.
já jsem s vemou spokojená, za ta léta bych neměnila ani jednou, nebyl důvod. pokud byste tedy na vemě skončila, není čeho se bát, je to dobrý program.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Program na mzdy

Příspěvekod nono » pát 19. čer 2009 16:18:26

Souhlasím s REFI, vema je dobrý program. Hodně věcí pohlídá a já to i zneužívám -.....často si řeknu...vždyť ona to vema za mne pohlídá...vyřeší... Školení k novým verzím dělají dost často. Já využívám i službu "na dálku" firma DAT z Jablonce nad Nisou Ing. Koudelka Jiří. Pokud mám problém a nevím si rady, jukne do mého PC a pomůže. :whistle: Je to supr služba. K vemě se dělají i různá rozšiřovací školení. Doporučuji. :gcrazy:
A ještě jedno plus : kontroly z OSSZ a VZP mají zřejmě s vemou dobré zkušenosti, když přijdou řeknou :
"jo vy máte vemu, tak to je dobré" [:}
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: Program na mzdy

Příspěvekod Deny » pon 22. čer 2009 9:21:00

Hezke pondělí,
souhlasím s Refi a Nono a ráda se připojuji - i já tak trochu spoléhám na to, ze VEMA veškerou novou
legislativu rychle zvládne promítnout do programu a rychle tak reaguje na všechny novinky. I já a velmi
ráda při nějakém problému využívám služeb Firmy DAT Jablonec n. N., která v našem regionu zastupuje
Vemu a popřípadě vzdálenou správou se probém u mě vyřeší.
Takže k programu VEMA - vřele doporučuji a opět souhlasím, že případné kontroly z OSSZ a VZP Vemu již
znají a na sestavy z Vemy se dá spolehnout.
Jinak přeji všem úspěšné zvládnutí posledního týdne na školách a pak (někteří) rychle na dovolenou
a načerpat nové síly na další šk. rok ....
Deny
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř 04. bře 2009 8:37:05

Re: Program na mzdy

Příspěvekod Ivča27 » stř 01. črc 2009 11:02:40

Taky už několik let pracuji s programem Vema a jsem velmi spokojená [:} . Můžu se na ni kdykoliv spolehnout, je legislativně aktuální a složitá mi nepřipadá. Zvykla jsem si na ni velice rychle.
I u nás probíhají kontroly úspěšně :yahoo: , se stejnou odezvou. Máme od Vemy i jiné programy - Personalistiku, Docházku a Vzdělávání - a ani k nim nemám výhrady. A když se přeci jen objeví nějaký zádrhel, kouknu se do Báze znalostí nebo volám na jejich call centrum, a vždycky mi rádi a rychle pomůžou.
Také vřele doporučuji, za jiný program bych Vemu nevyměnila :D .
Ivča27
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 01. črc 2009 10:46:12

Re: Program na mzdy

Příspěvekod TOK » ned 24. led 2010 20:33:32

Používám KS MZDY PROFI a spokojenost: www.ksprogram.cz a posílají i demo
TOK
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 24. led 2010 16:25:47

Re: Program na mzdy

Příspěvekod barbara » čtv 24. bře 2011 16:15:48

Ahoj,
pracovala jsem u dvou společností a nejlépe se mi pracovalo s Vemou. tady je:http://www.vema.cz/default.aspx?categoryID=Ostatni_informace.373&var=PUC

Barb
barbara
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 24. bře 2011 15:46:19

Re: Program na mzdy

Příspěvekod Božena » pát 25. bře 2011 9:43:41

Prosím vás kteří máte zkušenosti s programem Vema napište mi prosím postup ( tzv. návod pro idiota) jak si vytisknu přehled praxe.
Děkuji Vám Božena
Božena
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 21. bře 2011 18:52:41

Re: Program na mzdy

Příspěvekod fany » pát 25. bře 2011 12:35:21

Před chvilkou jsem se registrovala, i když tuto rubriku navstěvuju takřka denně. Mám VEMU 10 let - naprostá spokojenost :) . Přehled praxe je v F27, zadáte si začátek platnosti,zmáčknete F7 a tam si vyberete "zařazování do tříd a stupňů". Objeví se hláška "převzít doby zápočtu z předchozího protokolu" - ANO,pak si zvolíte A,B,C(nevím, jestli jste ze školství),vyplníte si přehled dob zápočtu, oklepnete přehled a máte připravený přehled praxe buď podrobný nebo jen s podstatnými informacemi. Snad jsem to napsala srozumitelně :)
fany
 
Příspěvky: 338
Registrován: pát 25. bře 2011 11:36:05

Re: Program na mzdy

Příspěvekod Božena » pát 25. bře 2011 13:35:57

Přeji pěkný den, prosím ještě o jednu radu, praxe je již zadaná a já si ji potřebuji u jednotlivých zaměstnanců najít a vytisknout. Jsme ZUŠ.
S programem začínám, paní která mě zaučovala ( jen pár dní celé účetnictví ) je po operaci nechci ji obtěžovat. Takže v programu docela tápu.
Věřím že je skvělý, ale až se ho naučím, zatím jsem zmatená jako lesní včela. Takže prosím o podrobný postup.
Mockrát děkuji
Božena
Božena
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 21. bře 2011 18:52:41

Re: Program na mzdy

Příspěvekod fany » pát 25. bře 2011 14:01:16

Takže od úplnýho začátku: PAM - Kmenový soubor-vstupy - Pracovně právní vztah - F27 Praxe. Najedete na pracovníka, zmáčknete F7,zařazování do tříd a stupňů,převzít zápočet z předchozího protokolu,objeví se modrá tabulka, kde již teda máte vyplněnou praxi a dole je tlačítko Přehled.Po zmáčknutí se nabídne přehled praxe,vytisknete,půjdete zpět na modrou tabulku a dáte OK. Tím se vám data uloží do F27. Stačí Vám to takhle? Pokud si nebudete vědět rady, klidně zavolejte na číslo 731 077 181.
fany
 
Příspěvky: 338
Registrován: pát 25. bře 2011 11:36:05

Re: Program na mzdy

Příspěvekod Božena » pát 25. bře 2011 14:25:55

Fany děkuji, hned v pondělí to zkusím ( dnes jsem doma) jste moc hodná, kdyby to nešlo tak určitě zavolám.

Díky Božena
Božena
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 21. bře 2011 18:52:41

Re: Program na mzdy

Příspěvekod Hanka24 » úte 29. bře 2011 21:50:56

Dobrý večer,
mám prosbu..jsem také nová uživatelka Vemy...bez odborného školení :-( Potřebovala bych poradit jak zadat Dohodu o pracovní činnosti, abych mzdu měla na výplatním lístku v kolonce OON. Moc děkuji všem Hanka
Hanka24
 
Příspěvky: 126
Registrován: úte 29. bře 2011 21:40:20

Další

Zpět na Hledám, potřebuji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků