SRPŠ při ZUŠ

prostor k řešení všeho, co mají ZUŠ odlišné od jiných škol

SRPŠ při ZUŠ

Příspěvekod Lauralabra » stř 14. kvě 2014 11:52:38

Dobrý den.
Potřebuji poradit v následující situaci.
Naše ZUŠ spolu s domem kultury organizovala slavnosti. Vstupné , které se vybralo, činilo přes 50 tis.
Ústně, pouze ústně, mezi řediteli obou příspěvkových organizací se domluvilo, že tento výtěžek půjde na půl.
Je po slavnostech a nikdo zatím nebyl schopen najít oficiální způsob, jak tuto transakci, aby oba subjekty dostaly půlku, provést.
1./ Děti si nesmí vydělat, tzn. že faktura za vystoupení orchestrů není možná
2./ Dát dar mezi příspěvkovými organizacemi nelze
3./ Faktura ve znění organizační pomoci členů SRPŠ ZUŠ na slavnostech - není možná - byly povolány profesionální firmy, jejiž práce byla uhrazena
4./ pokrácení vstupného o půlku, která by se dala SRPŠ - nelze - očíslované vstupenky se tiskly v programu domu kultury, tzn.,je jasný počet


Dokáže mi někdo poradit, co mám jako pokladník SRPŠ dělat ??? Je to přes 25tis., pro SRPŠ ohromná částka, kterou chci pro naše děti dostat.
Moc Vám všem děkuji

Lenka
pokladník SRPŠ, mzdová účetní ZUŠ :bye:
Lauralabra
 
Příspěvky: 78
Registrován: úte 12. kvě 2009 12:26:27

Re: SRPŠ při ZUŠ

Příspěvekod honza.j » čtv 29. kvě 2014 8:08:55

Jen ze zajímavostim jsem zkusil najít OFI způsob, co máte ve zřizovačce? |:-(|
ad 1) děti mohou za odměnu vystupovat jen na povolení pro určenou dobu, mimo výuku ne ve škole bez odměny,
ad 2) dar nejde
ad 3) tady je ještě od ledna další úskalí v tom, že nový občan ..."podnikání nebo jiná výdělečná činnost hlavní činností spolku být nemůže"
http://transformace-obcanskeho-sektoru. ... -cinnosti/ navíc k tomu se přidávají i daně podle novely z.o příjmech
ad 4) odvod části tržby by chyběl na počet prodaných vstupenek
Chápu dobrou snahu,ale tohle není ořech, ale skála.
honza.j
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 29. kvě 2014 7:36:23


Zpět na specifika ZUŠ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků