praxe

prostor k řešení všeho, co mají ZUŠ odlišné od jiných škol

praxe

Příspěvekod Lauralabra » úte 11. zář 2012 7:24:24

Dobrý den.
Prosím o radu v následujícím případě.
Od září 2012 k nám nastoupila učitelka tanečního oboru , která má vzdělání VŠ /univerzita Jana Evangelisty Purkyně v ˇUstí nad Labem/, zakončené 7.června 1994. Studijní obor byl - učitelství všeobecně vzdělávacích předmětů, český jazyk a literatura a občanská výchova. Od roku 1994 do roku 2007 pracovala jako učitelka a od roku 2007 do srpna 2012 dělala lektorku a předsedkyni tanečního souboru. S tímto souborem přešla od září do naší ZUŠ.
A nyní otázka - jak budu počítat její praxi v období lektorování?? Podle mě, když je to taneční soubor a ona nastupuje jako učitelka tanečního oboru, tak plně. Vzdělání má, doklad na odbornost mi napíše paní ředitelka, jen mi dělá problém ta praxe. |:-(|
Poradíte??? :)
Moc děkuji ;) Lenka
Lauralabra
 
Příspěvky: 78
Registrován: úte 12. kvě 2009 12:26:27

Re: praxe

Příspěvekod cmedlova » pát 02. lis 2012 11:15:55

Já bych myslela, že nemá splněné odborné vzdělání, takže bude muset mít napsano pro Vaši školu "Rozhodnutí o upuštění od kvalifikace" (to bude asi to, co píšete, že Vám dá paní ředitelka, ale to by měla napsat jen v případě, že se jedná o výkonného umělce, tj. že by byla paní učitelka profesionální tanečnice, tj. živila se tím). K praxi - po poradě s naším panem ředitelem - taky by uznal pouze dobu, kdy pracovala s profesionálním souborem a živila se tím.
cmedlova
 
Příspěvky: 47
Registrován: úte 03. bře 2009 10:24:36


Zpět na specifika ZUŠ

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron