kontrola v přímém přenosu :-)

naše zkušenosti z kontrol v jakékoliv oblasti naší práce

Re: kontrola v přímém přenosu :-)

Příspěvekod kozmova » úte 08. čer 2010 20:49:59

Milá Refi, gratuluji moc k úspěšné kontrole :D Od začátku jsem tušila výsledek, vzhledem vašim odpovědím, které na těchto stránkách čtu. Jste prostě dobrá a hlavně, když pomáháte ostatním je jasné, že to máte v malíku. Tak, hezky to oslavte :drinks: a s chutí do další práce. Mějte se krásně. :bye:
Uživatelský avatar
kozmova
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 15. úno 2010 8:45:06

Re: kontrola v přímém přenosu :-)

Příspěvekod merci » stř 09. čer 2010 7:19:50

Přidávám se ke gratulaci a tak tiše zavídím, že už to máte za sebou a ještě úspěšně. Děkujeme moc za vyčerpávající výklad. :drinks: [:-}
merci
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 30. bře 2009 10:17:00

Re: kontrola v přímém přenosu :-)

Příspěvekod Dája » stř 09. čer 2010 7:45:36

Milá refi, připojuji se ke gratulantům a taky tiše závidím. K nám chodí kontrola co dva roky, přijdou 4-6 chytré hlavy a jsou u nás 3 týdny :x :bye:
Dája
 
Příspěvky: 634
Registrován: čtv 23. dub 2009 11:28:01

Re: kontrola v přímém přenosu :-)

Příspěvekod Marta11 » stř 09. čer 2010 13:07:04

Refinko grutuluji :thumbs up: Hltaly jsme s kolegyní každé Vaše slovo a napjatě čekáme co vypíšete za chybičky ať můžeme rychle opravovat :lol: A ještě jsme se chtěly zeptat - o kontrole jste neměla ani tucha, byla to rána z čistého nebe?
Marta11
 
Příspěvky: 38
Registrován: stř 31. bře 2010 11:07:44

Re: kontrola v přímém přenosu :-)

Příspěvekod refi » stř 09. čer 2010 14:51:52

všem vám moc děkuji a už mi prosím neblahopřejte, nebo si budu myslet, že jsem jediná, koho kontrolovali a kdo měl z toho nervy a taky že jsem mistr světa amoleta :D :oops: :bye:

závěr je dopsán do úvodního příspěvku
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: kontrola v přímém přenosu :-)

Příspěvekod Janca » stř 09. čer 2010 15:37:08

Refi,

tu kontrolu odebrané stravy děláte u zaměstnanců nebo i u žáků? Nemohla byste mi poslat vzor toho zápisu o kontrole stravy? Můj e-mail : 225ma@seznam.cz.
Taky bych něco takového stvořila.

Předem moc díky a cítím s Vámi, že jste si oddychla. Já jsem taky byla v sedmém nebi po kontrole Finančního úřadu na všechny daně, která proběhla ke spokojenosti mé i jejich.

Hezký den
Janca
 
Příspěvky: 146
Registrován: úte 29. pro 2009 10:41:15

Re: kontrola v přímém přenosu :-)

Příspěvekod refi » čtv 10. čer 2010 11:04:26

Janco, kontrolu stravného děláme pouze u zaměstnanců. máme ve vnitřní směrnici, že stravné studentů nekontrolujeme z důvodu ekonomicky náročného vymáhání případných úhrad za neodhlášené jídlo. také tolerujeme neodhlášenou stravu první den nemoci, vycházíme ze stanoviska mšmt čr k problematice neodhlášené stravy.
v praxi u nás kontrola probíhá tak, že jídelna, která nám vaří a jídlo dováží, nám k faktuře po ukončení měsíce přiloží sestavu se jmény zaměstnanců a jak se v daném měsíci stravovali, tzn. kdo jídlo odebral, kdo neodebral (ale neodhlásil), kdo odhlásil. pak si vezmeme knihu docházky a u každé absence se díváme, zda pracovník odhlásil stravu, a pokud ne, zda splnil podmínky pro odběr stravy.

protokol o provedené kontrole má tento jednoduchý obsah:

Protokol o provedené kontrole

Předmět kontroly: Odhlášení obědů zaměstnanců na dobu nepřítomnosti v zaměstnání (pracovní neschopnost, služební cesty, čerpání dovolené).

Datum provedení kontroly: …………………………………………………………….

Kontrolu provedl: ..................... – zástupce ředitele školy, ..................... - účetní

Pověření ke kontrole vydal: ..................... – ředitelka školy

Kontrolované období: ……………………………………………………………..

Popis kontrolované činnosti: Evidence docházky a záznamy stravovaných osob za období …………………………………………………….

Nedostatky zjištěné kontrolou: ……………………………………………………………..……………………………………………………………..………………………………………………………..

V .................. dne: ………………………………

Podpisy členů kontrolní skupiny:


……………………………………..


……………………………………..


……………………………………………

ředitelka školy
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: kontrola v přímém přenosu :-)

Příspěvekod dana.kova » čtv 08. črc 2010 13:26:22

:drinks: gratulujem!!! Nás čaká kontrola 6.9.2010 a mám z toho obavy :? aj keď som tu "nová" (ťahám teraz 5. mesiac), tak dať dokopy veci po mojej predchodkyni - to je :-! ale tak uvidíme ako to dopadne v září :whistle:
dana.kova
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 17. čer 2010 10:51:38

Re: kontrola v přímém přenosu :-)

Příspěvekod Jitule11 » pon 28. bře 2011 22:27:09

Tak hurá, kontrola je za námi a přežili jsme :D Takže - byli jsme pochváleni,co se týká kontroly limitů (prý jsme se hooodně zlepšili [:-} [:-} ) Vytknuty nám byly náklady na reprezentaci a to tak,že máme ke každému paragonu psát ÚČEL, proč tuto kávu kupujeme :lol: tzn.třeba na druhou stranu (kontrola OSSZ, kontrola VZP, tř.schůzky atd.) Dále máme více "rozpitvat" pronájmy učeben a tělocvičny,aby bylo z VČ patrné,co jde oproti nákladům (energie,úklid uklizečky atd.) No a jinak asi víc nestihli,protože u všeho ostatního bylo BEZ NÁMITKY :drinks: :drinks: Moc všem děkuji za rady,určitě je to i díky Vám milé radilky :thumbs up: :thumbs up:
Jitule11
 
Příspěvky: 146
Registrován: úte 15. pro 2009 9:51:55

Re: kontrola v přímém přenosu :-)

Příspěvekod refi » úte 29. bře 2011 8:21:15

BLAHOPŘEJI !!!!!! :drinks: všechny, co to máme za sebou, moc dobře víme, jak úžasný je to pocit [:-} [:} [:-}
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Co nám kontroly vytýkají?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník