finanční limit STRAVNÉ

počty strávníků, teploty jídel a nápojů, spotřební koš, likvidace odpadů a zbytků, kalkulace, odhlašování, vařená jídla, polotovary, inovace, vegetariánská jídla, diety, co se smí a co už ne ...

finanční limit STRAVNÉ

Příspěvekod Máša » čtv 31. pro 2009 21:24:59

Přeji Všem vše dobré do nového roku! Prosím o radu, zda mohu mít na konci kalendářního roku - tedy nyní - zůstatek finančního limitu a převést jej do dalšího roku : -) máme stále stejné strávníky a limit mi letos nevyšel...z důvodu zavření školy při chřipkových prázdninách...
Děkuji a ať se Vám všem dobře daří a hospodaří !
Máša
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 19. zář 2009 15:53:56

Re: finanční limit STRAVNÉ

Příspěvekod Máša » ned 03. led 2010 12:12:56

Takže jsem našla:
Finanční bilance – doporučení metodičky k 30. 6. a 31. 12. vyrovnání – 1 Kč/strávníka +-, důvody
30. 6. popřípadě u zařízení, která mají provoz i v době prázdnin – konec školního roku, strávníci mají nárok na vyčerpání finančních prostředků, které vložili
31. 12. konec účetního období – účetní závěrka, spotřeba materiálu = skutečná spotřeba při sledování finanční bilance je rovna účtu 501 – spotřeba materiálu. Vzhledem k tomu, že 1. 1. je počáteční zůstatek na účtu 501 nula, musí být i počáteční zůstatek finanční bilance nulový.
Mám zpětně čarovat???? Co je lepší? Ozvěte se ekonomky, jak zaúčtovat, když nemám provařeno vše ke konci roku.
Díky,
Máša
Máša
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 19. zář 2009 15:53:56

Re: finanční limit STRAVNÉ

Příspěvekod Máša » úte 12. led 2010 15:16:09

K tomuto tématu jsem vyzískala tento výborný metodický materiál ze školení p. Bureše z Jídelny.cz Plzeň.Kéž je Vám přínosem!:-) a ne naopak..

Jak správně převést zůstatek finanční bilance do dalšího roku vč. řádného zaúčtování?


Vyhláška č. 107/2005 Sb., o školním stravování stanovuje ve své příloze č. 2 finanční limity na nákup potravin. Výši těchto nákladů nemůže školní jídelna ovlivňovat, neboť musí odpovídat rozsahu stanovenému vyhláškou. Co vlastně tento normativní výdaj představuje?

Finanční limit je státem zaručená hodnota potravin daného pokrmu, kterou musí každý strávník dostat. Vyjadřuje tak nárok strávníka na pokrm v určité hodnotě. Současně strávník platí hodnotu těchto potravin obvykle formou zálohy na stravování. Máme zde tedy dvě související veličiny:

náklady na potraviny (finanční limit) X platby strávníků na potraviny

Platby strávníků (zálohy na stravování) odpovídají v každé školní jídelně stanovené hodnotě potravin (finanční normě). Touto platbou tak strávník uhrazuje svůj legitimní nárok na pokrm. Z účetního pohledu tak vzniká ve školní jídelně přijatá záloha a současně závazek ke strávníkům (strávník musí za to co zaplatil obdržet potraviny v odpovídající hodnotě). Ponechme nyní stranou problematiku toku peněz, kdy samozřejmě každá záloha strávníka musí být v určitém časovém období vyúčtována oproti skutečné spotřebě a případný přeplatek vrácen, nebo naopak nedoplatek strávníkovi stržen.

Z výše uvedené totiž také vyplývá, že případný neprovařený limit potravin (úsporu) je nutné zachytit a promítnout v účetnictví. Jedná se o hodnotu potravin, které si strávník zaplatil, avšak dosud nebyly strávníkovi dodány. Z účetního pohledu je tato vzniklá úspora přijatou zálohou, kterou je nutné převést do následujícího období, kdy ji použijeme na nákup potravin.

Nezodpovězenou otázkou zůstává, zda se má z účetního pohledu jednat o účetní operaci, která má kvantitativně ovlivnit hospodářský výsledek, či jde jen o zachycení skutečného stavu závazků ke strávníkům a jeho promítnutí do účetnictví v souladu se zásadou věrného zobrazení skutečnosti.

Účetní zachycení předpisu závazků ke strávníkům z titulu úspory na fin. limitu potravin může být zúčtováno podle následujícího schématu:

Zúčtování zůstatku finanční bilance pomocí snížení výnosů (tržeb)

Snížení tržeb a zaúčtování závazku z úspory finančního limitu potravin k 31.12. (pozor, účetní operace ovlivní hospodářský výsledek školní jídelny):

602 – Tržby za stravné 325/AE – Ostatní závazky



Zrušení evidovaného závazku a zpětné zaúčtování tržeb za stravné k lednu následujícího roku:
602 – Tržby za stravné 325/AE – Ostatní závazky

Příklad:
Bilance příjmů a nákladů za období : 01.12.2009 - 31.12.2009
------------------------------------------------------------


Zůstatek z předchozího období : 126,00

Fin.norma Výdej Rozdíl Zůstatek
------------- ------------- ---------- -------------
96582,00 95863,00 719,00 719,00
------------- ------------- ---------- -------------
Zůstatek na další období : 845,00

Strávníci mají na základě stanoveného limitu potravin za měsíc prosinec nárok na potraviny v celkové hodnotě Kč 96582,-. Pro jednoduchost také uvažujeme, že v této částce byla vyčíslena celková tržba za stravné za měsíc prosinec a současně tuto částku také zaplatili strávníci na zálohách. Výdejkou do spotřeby zúčtováno pouze Kč 95863,-. Celková úspora za prosinec s připočtením zůstatku z předchozích období činí Kč 845,-. Školní jídelna „dluží“ strávníkovi potraviny v hodnotě Kč 845,-. Tyto potravinu mu musí dodat v následujícím kalendářním roce.
Vybrané účetní případy účtování stravného ve školní jídelně ve sledovaném měsíci jsou následující:
Zúčtování stravného: - předpis stravného (tržba) 316/602 96582,-
- na zálohách zaplaceno 261,241/316 96582,-
Z výdejek zúčtovány náklady na potraviny: 501/112 95863,-
......
Předpis závazků z úspory fin. limitu potravin - zúčtování k 31.12.2009:
602/325 845,-
Zúčtování fin. limitu potravin – zúčtování k 1.1.2009: 325/602 845,-
......
Do nákladů na účet 501 se dostane automaticky úspora z výdejek v 01/2009 501/112
Máša
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 19. zář 2009 15:53:56

Re: finanční limit STRAVNÉ

Příspěvekod eva.jack » stř 03. úno 2010 22:24:12

Děkuji za informaci, to jsem nevěděla, takže mám rozdíl jiný - nezaúčtováním z minulých let- mohu to zaúčtotat stejně, abych závazek pro příští rok již byl vidět na 602 správně? Děkuji za pomoc. E.
eva.jack
 
Příspěvky: 73
Registrován: ned 08. lis 2009 12:10:11

Re: finanční limit STRAVNÉ

Příspěvekod Hinková » úte 23. úno 2010 16:05:08

Tak si to tady pročítám a jsem z toho nějaká zmatená,koncem roku jsme měli v plusu zaměstnance 133,11 Kč a děti 12,73 Kč,nikdy jsem finanční normu do účetnictví neúčtovala. Vedoucí v ŠJ má program,kde se jí konec roku převede do dalšího ,takže začíná s tímto rozdílem.Tak ted nevím,zda dělám chybu a jak bych tento rozdíl (133,11 a 12,73 Kč)měla zaúčtovat.Poradte prosím ,co vše učtuje za ŠJ,já takto:
nákup potravin během roku 501x321-koncem roku převedu zboží na skladě 112x501
výběr stravného 261x324 a koncem měsíce předpis 324x602
převod stravného za zaměstnance ze 602-330 (hlavní činnost)na 6O2-27 (hospd.činnost) a zároven i potraviny-vedete také stravování zaměstnanců v hospodářské činnosti?
Tyto stránky jsou perfektní,ale někdy člověk na něco narazí a zhrozí se,že to dělá špatně.Děkuji za pomoc
Hinková
 
Příspěvky: 97
Registrován: stř 04. bře 2009 11:41:40


Zpět na Receptury, normy, předpisy, provozní řád

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků