Pomazánky

počty strávníků, teploty jídel a nápojů, spotřební koš, likvidace odpadů a zbytků, kalkulace, odhlašování, vařená jídla, polotovary, inovace, vegetariánská jídla, diety, co se smí a co už ne ...

Pomazánky

Příspěvekod Emilie Hradecká » stř 04. bře 2009 15:32:37

Vážené kolegiňky a kolegové
Mám problém s pomazánkami. Přijde mi že je jich málo, které naše školní děti baští. Přivítám proto recepty pro zlepšení jídelníčku na naší škole.
Díky tomu, že máme domov mládeže, vaříme snídaně i svačiny. Točí se mi dokola stále stejná jídla, proto bych uvítala
nějaké nové recepty.
Přeji pěkný den a naschle Míla
Emilie Hradecká
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 04. bře 2009 15:26:23

Re: Pomazánky

Příspěvekod marta.slav » čtv 05. bře 2009 21:18:14

Dobrý večer, rádá Vám pomůžu, koupila jsem si na naší škole od obchodních zástupců s knížkami Velkou knížku pomazánek, zítra Vám napíši kdo ji napsal a protože vaříme do dvou školek i svačinky, tak čerpám z ní.Taky zkoušíme různé kombinace, např. máslo, floru, jogurty, eidam plus základní potravinu, snažíme se vařit zdravě. Např. vaječná s koprem, křenem, z cizrny, čočky, fazolí, hrášku, kukuřice, je jich tam strašně moc.
marta.slav
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 04. bře 2009 21:12:34

Re: Pomazánky

Příspěvekod zuzajda » pát 06. bře 2009 8:59:27

Máme nové normy od " výživaservis s r.o." vydáno pro Společnost pro výživu. Je tam asi 60 různých dobrých pomazánek a nejen to. Jsou tam i jiné dobré mňamky, které ve starých normách nejsou. Zdravím všechny a hezký den. ;)
zuzajda
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. úno 2009 13:11:35

Re: Pomazánky

Příspěvekod ondra » pát 06. bře 2009 12:33:00

marta.slav píše:Dobrý večer, rádá Vám pomůžu, koupila jsem si na naší škole od obchodních zástupců s knížkami Velkou knížku pomazánek, zítra Vám napíši kdo ji napsal a protože vaříme do dvou školek i svačinky, tak čerpám z ní.Taky zkoušíme různé kombinace, např. máslo, floru, jogurty, eidam plus základní potravinu, snažíme se vařit zdravě. Např. vaječná s koprem, křenem, z cizrny, čočky, fazolí, hrášku, kukuřice, je jich tam strašně moc.


Velká kniha pomazánek
od Markéty Aubrechtové

Nakladatelství: Gen
Počet stran: 218
Rok vydání: 2005
ISBN: 80-86681-56-4

Cena: okolo 300,-

Další zajímavé můžete najít na: http://www.pomazanky.cz/
Snad jsem Vám pomohl :)
Uživatelský avatar
ondra
Administrátor
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 02. úno 2009 14:18:09

Re: Pomazánky

Příspěvekod mery » sob 07. bře 2009 19:19:15

ondra píše:
marta.slav píše:Dobrý večer, rádá Vám pomůžu, koupila jsem si na naší škole od obchodních zástupců s knížkami Velkou knížku pomazánek, zítra Vám napíši kdo ji napsal a protože vaříme do dvou školek i svačinky, tak čerpám z ní.Taky zkoušíme různé kombinace, např. máslo, floru, jogurty, eidam plus základní potravinu, snažíme se vařit zdravě. Např. vaječná s koprem, křenem, z cizrny, čočky, fazolí, hrášku, kukuřice, je jich tam strašně moc.


Velká kniha pomazánek
od Markéty Aubrechtové

Nakladatelství: Gen
Počet stran: 218
Rok vydání: 2005
ISBN: 80-86681-56-4

Cena: okolo 300,-

Další zajímavé můžete najít na: http://www.pomazanky.cz/
Snad jsem Vám pomohl ;)

Našla jsem na internetu stránky http://www.levneknihyglos.cz a tam mají tuto knihu za 149,- Kč. Prodejnu mají v Jihlavě a Kunovicích v Hypernově, ale lze objednat přes internet.
mery
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 07. bře 2009 17:39:15
Bydliště: Ostravsko

Re: Pomazánky

Příspěvekod mery » ned 22. bře 2009 16:34:39

Tak jsem již knihu dostala, při zálohové platbě mě vyšla i s poštovným na 204,- Kč. Vypadá to, že ji budeme často používat, recepty jsou opravdu lákavé. :yahoo:
mery
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 07. bře 2009 17:39:15
Bydliště: Ostravsko


Zpět na Receptury, normy, předpisy, provozní řád

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků