Předpis na stravné

informace pro diskutující od moderátorů či adminů

Předpis na stravné

Příspěvekod AndreaHl » úte 10. pro 2019 16:19:34

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je tu někdo ze školy, kdo pracuje v programu VIS? Naše vedoucí jídelny tady u nás pracuje chvíli a o účetnictví neví vůbec nic, takže když já (účetní) po ní chci něco vysvětlit tak to moc nedokáže. Vždycky mi z rpogramu VIS vyjede nějakou měsíční sumarizaci, ale když se jí zeptám jakou částku přesně mám dát do předpisu na stravné, tak neví. Sestava se jmenuje měsíční hospodaření s potravinami a stravným, mohl by mi někdo kdo s tímto programem má zkušenosti poradit? Předem moc děkuji
AndreaHl
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10. pro 2019 16:08:43

Re: Předpis na stravné

Příspěvekod rucmaj » stř 11. pro 2019 7:24:14

Dobrý den, neznám program VIS,ale od vedoucí ŠJ dostávám Rekapitulace - Přehled předpisů na období (aktuální měsíc),a Daňová rekapitulace za období (jsme plátci DPH).
V Rekapitulaci máte v 1. sloupci stravné po kategoriích ..... Tyto dvě tabulky mě stačí.....
rucmaj
 
Příspěvky: 81
Registrován: stř 19. říj 2011 9:06:51

Re: Předpis na stravné

Příspěvekod Eva1962 » stř 11. pro 2019 13:13:34

Já dostávám sestavu "Měsíční hlášení stravného od do. V sestavě je to rozdělené podle kategorií a v součtu stravné mám pak samostantě žáky a samostatně dospělé strávníky. Přeplatky a nedoplatky mi pak musí sedět na účetnictví - účet 377.
Eva1962
 
Příspěvky: 184
Registrován: stř 23. bře 2011 15:16:08

Re: Předpis na stravné

Příspěvekod AndreaHl » stř 11. pro 2019 16:07:29

Eva1962 píše:Já dostávám sestavu "Měsíční hlášení stravného od do. V sestavě je to rozdělené podle kategorií a v součtu stravné mám pak samostantě žáky a samostatně dospělé strávníky. Přeplatky a nedoplatky mi pak musí sedět na účetnictví - účet 377.

A z téhle sestavy do předpisu tedy píšete jakou částku? Ta co je napsaná pod tabulkou celkem předpisy nebo celkem platby? Já se moc v těhle jídelních sestavách nevyznám.. :(
AndreaHl
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 10. pro 2019 16:08:43


Zpět na O tomto fóru

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků