Účetní software Money

Účetní software Money

Příspěvekod blanduleb » čtv 03. čer 2010 10:35:45

Dobrý den.
Prosím Vás, máte někdo zkušenosti s účetním programem Money?
Začala jsem hledat práci po mateřské a včera jsem byla na pohovoru, kde mi končící paní účetní program vylíčila jako naprostý horor. (příklad: fakturu z roku 2007 nelze vytisknout, v systému je z ní jen částka, při účtování faktur, přesto že použila správnou předkontaci, částka se zaúčtovala jinam, atp.) Mám se rozhodnout, jestli práci vezmu, ale pokud bych se nemohla spolehnout na software, co s tím? Teď potřebuju spíš nějakou "berličku" abych zas získala jistotu sama se sebou a ne ještě hlídat program. Máte někdo podobnou zkušenost, nebo se paní účetní za dva roky ve firmě prostě program správně nenaučila ovládat?
Moc díky!!!!!!! :?
blanduleb
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 03. čer 2010 10:32:05

Re: Účetní software Money

Příspěvekod čenka » čtv 03. čer 2010 11:25:14

Dobrý den,
v Money jsem začala letos účtovat školu, jinak v tomto SW již několik let účtuji jinou neziskovku. Žádný takový problém, že bych nemohla do minulých let apod. nemám... Ano, chyba se občas může vyskytnout, ale pokud budete dělat údržbu dat, kterou Money doporučuje, tak si myslím, že ani toto by Vám práci nemělo komplikovat.
Osobně jsem byla v časové tísni a v depresi z Gordicu :-), proto jsem sáhla po levném a uživatelsky naprosto jednoduchém Money. Bála jsem se, ale zatím se s tím i v příspěvkovce účtovat dá, utilitu XML výkazů pro PO dodělali také, takže nemám nějaký závažný důvod nadávat... :mosking:
čenka
 
Příspěvky: 107
Registrován: úte 16. úno 2010 8:52:33

Re: Účetní software Money

Příspěvekod blanduleb » pát 04. čer 2010 17:58:09

Moc děkuji za zkušenost. Taky si říkám, že kdyby šlo o tak hrozný program, určitě už by se to někde psalo, ale já se snažila najít alespoň nějakou diskuzi a tak a žádné podobné problémy, co má tato paní účetní, jsem nenašla.
Díky moc. Ještě všechno znovu zvážím a možná do toho přece jen půjdu. :)
Blanka
blanduleb
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 03. čer 2010 10:32:05

Re: Účetní software Money

Příspěvekod čenka » pon 07. čer 2010 9:46:09

Blani, také jsem přebírala účetnictví se smíšenými pocity (účtováním příspěvkovky naprosto nepolíbená), ale zase jsem si řekla, že aspoň budu nucena se učit nové věci a koneckonců: utéct se dá vždycky. Ale tak to je až ta opravdu poslední možná varianta. :)
čenka
 
Příspěvky: 107
Registrován: úte 16. úno 2010 8:52:33

Re: Účetní software Money

Příspěvekod zuza » ned 24. říj 2010 17:27:14

Vůbec se nemusíte bát. Money opravdu funguje dobře a nějaké výmysly, že nejde tisknout faktura z jiného roku, nebo že by si program snad "sám" měnil zaúčtování je holý nesmysl. Já ho mám už čtyři roky a nemůžu si stěžovat. Pokud budete tápat, tak si můžete objednat i školení ale každopádně si stáhněte demo na http://www.money.cz/kestazeni/start a vyzkoušejte.
zuza
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 24. říj 2010 17:23:50


Zpět na Hledám, potřebuji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků