Ukončení PP - účetnictví

Ukončení PP - účetnictví

Příspěvekod savy » úte 08. led 2019 20:02:02

Budu na konci února končit ve škole, v jakém stavu bych měla předat účetnictví? Není to moc velká škola, takže v průběhu měsíce si jen chystám předpisy a výpisy a až mám sestavy ze ŠJ a hotové výplaty tak na to sednu a zaúčtuju všechno hromadně následující měsíc (mám Gordic, takže všechno ručně). Když jsem do školy nastupovala, tak až nějak od 15., protože předchozí účetní ještě dodělávala výplaty a doúčtovala předchozí měsíc. Jak by to mělo být správně?
savy
 
Příspěvky: 96
Registrován: stř 17. čer 2009 23:29:50
Bydliště: JM kraj

Re: Ukončení PP - účetnictví

Příspěvekod nono » čtv 10. led 2019 8:23:20

Pokud skončíte 28.2.2019 tak už byste od 1.3. neměla pracovat a nová účetní za vše již zodpovídá
a měla by vše už udělat. Končíte v docela hektickém období - nevím jestli stihnete veškeré výkazy, tabulky, vyúčtování .....
tj, Úřad práce, Finanční úřad, Kraj, Váš zřizovatel, Statistický úřad, všem pracovníkům předat ELDP 2018, potvrzení o příjmu za r.2018
dále veškeré potřebné doklady k ročnímu zúčtování daní aj.
Udělala bych předávací protokol a v něm bych vypsala "CO" a "V JAKÉM STAVU" předáváte
a hlavně "CO" je nutné a do jakých termínů udělat a odeslat.
To abyste byla krytá, že jste vše zajistila a veškeré informace předala.
Je na Vás, jestli půjdete nové účetní poradit, pomoct. Podle mne byste už 1.3. nemusela jít do práce.
Záleží na Vás, na Vašem zaměstnavateli jak se dohodnete.
Já budu letos také končit [:-} :drinks: pak už se na Vás TU budu jen dívat :gcrazy:
:yahoo:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: Ukončení PP - účetnictví

Příspěvekod savy » čtv 10. led 2019 11:22:32

Díky za odpověď.
savy
 
Příspěvky: 96
Registrován: stř 17. čer 2009 23:29:50
Bydliště: JM kraj


Zpět na Hledám, potřebuji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků