seminář cestovní náhrady ve školství - jde odsud někdo?

seminář cestovní náhrady ve školství - jde odsud někdo?

Příspěvekod refi » sob 17. říj 2009 22:59:40

jen se ptám, zda nejde odsud někdo na seminář, který chci absolvovat, bylo by fajn zhmotnit si některá zdejší jména ve tváře :) :drinks:

seminář cestovní náhrady - Ostrava
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: seminář cestovní náhrady ve školství - jde odsud někdo?

Příspěvekod refi » pát 23. říj 2009 14:15:36

opravdu nikdo nejde? jejda, vy se všichni máte, že už to všechno víte a na školení nemusíte, to já se jdu zase trápit, ať vím, jak všechno dělám blbě :D
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: seminář cestovní náhrady ve školství - jde odsud někdo?

Příspěvekod ega » pát 23. říj 2009 15:43:14

refi, to je výborné, že ty jdeš, my se tě pak zase všichni budeme ptát, jak to má být ;)
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9

Re: seminář cestovní náhrady ve školství - jde odsud někdo?

Příspěvekod refi » úte 27. říj 2009 8:24:16

ega> já věděla, že se někdo s takovou odpovědí najde :rofl:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: seminář cestovní náhrady ve školství - jde odsud někdo?

Příspěvekod refi » úte 24. lis 2009 10:42:32

takže jsem zpět ze školení a ukrutně chytrá :mosking: ing.janouška mohu doporučit, z lektorů, které jsem zatím na cestovní náhrady absolvovala, byl jednoznačně nejlepší - věcný, přesný, šel věci přímo na kloub, diskuze v průběhu celého semináře. jeho publikace jsou taky výborné, pro školství každopádně. ač je již v důchodu, je to aktivní důchodce, který kromě spousty vlastních koníčků ještě stále spolupracuje v oblasti cestovních náhrad, i z pohledu daňového. opravdu vřele jeho semináře doporučuji :thumbs up:

zároveň také rozdávali demoverzi programu autoplan ke zpracování cestovních příkazů. já už s ním pracuji druhý rok, zatím s demoverzí, od ledna kupuji plnou verzi, pro školství mají 30% slevu. i na tomto programu s jeho tvůrci ing. janoušek spolupracuje. rovněž doporučuji :thumbs up:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: seminář cestovní náhrady ve školství - jde odsud někdo?

Příspěvekod olga nemcova » úte 24. lis 2009 11:03:38

Byla jsem také na Janouškovi(cestovních náhradách)19.11.09 v Hradci Králové. Taky jsem spokojena. Probere absolutně vše, má koncepci, vše je věcné a člověk se vůbec nenudí. Opravdu dobře využitý čas od 9 hod až do 14 hod. Byla jsem ještě asi předloni na Judr. Salačové a není to ono. Fakta si člověk z jeho přednášky opravdu zapamatuje(přestože po padesátce začínám mít šílenou sklerózu) Pokud máte možnost běžte! Ještě jedna poznámka: dobrá provázanost s daní z příjmu(tu zná ing. Janoušek taky dobře-pracoval na fin. ře. Ostrava a dělal " příjmovku". Zdravím z upršeného HK :cry:
olga nemcova
 
Příspěvky: 44
Registrován: pát 06. bře 2009 8:42:35


Zpět na Hledám, potřebuji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron