BOZP - testík, školení

BOZP - testík, školení

Příspěvekod ega » stř 05. srp 2009 14:06:59

Dobrý den všem. Prosím Vás, nemáte někdo vyhotovený nějaký malý testík pro školení z BOZP a PO? Nechtěla bych naše zaměstnance dusit, ale spíš pro oživení každoročního školení, kdy jenom povídám a vidím, jak je to většině jedno... Tak bych zahlásila "Bude testík!" a pak bychom ho udělali svorně dohromady...
Díky moc za pomoc :)
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9

Re: BOZP - testík, školení

Příspěvekod Dahab » stř 05. srp 2009 17:47:13

Zdravím, řekla bych že takový test jsme dělali v roce 2007 a je založený v dokumentaci PO. Teď mám dovolenou, takže se na radimesi dívám jen doma, ale v pátek si jdu uklidit kancelář po malování, tak se mrknu a ozvala bych se. Jestli test najdu, tak pošlu buď soukromou zprávou nebo napíšu /podle délky/ na fórum. Každopádně dám vědět. :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 373
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: BOZP - testík, školení

Příspěvekod Dahab » stř 12. srp 2009 9:35:38

Zdravím a moc se omlouvám, ale nepomůžu. Dívala jsem se do svého osobního spisu a spisu školníků, protože to školení jsme absolvovali společně. Je tam založený certifikát o absolvování školení a výsledek testu. Takový papír s čísly od 1-30 a u každého čísla zaškrtnutá správná odpověď a/,b/,c/. Dolů je poznámka, že přesné znění testu je uloženo u zkoušejícího komisaře. Toť vše. Dnes přišel do školy ředitel, tak ještě s ním jsem prošla u něho složku PO a BOZP a taky tam žádné testy nemá, jen protokoly o provedeném školení a přezkoušení pracovníků. Ono si to ty firmy asi hlídají. Takže je mi to líto, ale opravdu pomoci nemůžu. Ke konci měsíce máme tady zase školení nových pracovníků, tak jedině že bych se mrkla zkoušejícímu pod ruky a třeba něco lupla pro potřeby radímesi :lol:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 373
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: BOZP - testík, školení

Příspěvekod marcela57 » stř 12. srp 2009 12:41:38

Dobrý den,používáme u nás test znalostí BOZP a PO od roku 2004 tak doufám, že se některé odpovědi už nezměnili. :o :o Je to 45 otázek, takže moc malý není, ale jestli máte zájem mohu ho zaslat. :) :)
marcela57
 
Příspěvky: 56
Registrován: stř 04. bře 2009 15:05:42

Re: BOZP - testík, školení

Příspěvekod ega » pát 28. srp 2009 8:45:55

Dobrý den všem! Děkuji "marcele57" za poskytnutý testík. Získala jsem ještě jeden od kolegyně z místní ZŠ, takže jsem to dala dohromady, něco vypustila, bylo z toho 25 otázek a včera jsem to s velkým úspěchem použila. :D :thumbs up:

marcela57 píše:Dobrý den,používáme u nás test znalostí BOZP a PO od roku 2004 tak doufám, že se některé odpovědi už nezměnili. :o :o Je to 45 otázek, takže moc malý není, ale jestli máte zájem mohu ho zaslat. :) :)
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9


Zpět na Hledám, potřebuji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků