semináře

semináře

Příspěvekod madu » stř 14. lis 2012 9:52:17

ahoj,co byste mi doporučili absolvoval za semináře, jsem hospodářka v základní škole. ted mi přišla nabídka na seminář Schvalování úč.závěrky obce zastupitelstvem, přísp.org. radou... bude to k něčemu? na jednom semináři o účetnictví jsem byla,ale toho co se týkalo mě bylo poměrně málo,tak to byly vyhozené peníze. prosím poradte co mám prostudovat, jaký zákon, vyhláška je novelizována? děkuji M.
madu
 
Příspěvky: 19
Registrován: pon 08. říj 2012 10:24:59

Re: semináře

Příspěvekod JPohn » pon 19. lis 2012 7:41:44

Z osobní zkušenosti mohu doporučit školení pro příspěvkové organizace lektorky Ing. Ivany Netouškové. Školí vždy aktuální změny pro účetní příspěvkových organizací. Je věcná, výstižná a poměrně stručná. Byla jsem na její přednášce 2x a byla jsem maximálně spokojená.
JPohn
 
Příspěvky: 145
Registrován: pon 19. lis 2012 0:26:24

Studium k výkonu specializovaných činností

Příspěvekod Marbuša » čtv 22. lis 2012 12:07:06

Milé Radilky,
pracuji na střední škole a ráda bych se Vás zeptala na koordinátora ICT, koordinátora ŠVP a koordinátora enviromentální výchovy, zda je na škole máte jmenované. Mám za úkol kolegy přihlásit na toto studium a v Praze a středních Čechách nemohu najít akreditovanou společnost, která tyto kurzy podle vyhlášky č. 317 (musí absolvovat 250 vyučovacích hodin zakončeno závěrečnou prací) pořádá. Dokud toto studium neabsolvují, nemohou pobírat specializační příplatek. Máte s tím některá zkušenost? Dokonce jsem volala na Ministerstvo školství a tam mi řekli, že nemají přehled firem, kterým akreditaci udělili, to mě dost překvapilo. Děkuji.
Marbuša
Marbuša
 
Příspěvky: 41
Registrován: pát 27. kvě 2011 10:03:44


Zpět na Hledám, potřebuji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků