porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod refi » pát 21. kvě 2010 14:23:41

musím říct, že vždy jsem spokojená s výkladem paní haščákové, je věcná a srozumitelná, rozumí věci a neusínám u ní :D horší to bylo s autorkami závazné účtové osnovy, tam jsem se mírně řečeno ztrácela a v hlavě spíše zmatek, než rozkrytí otazníků. a pak přišli na řadu pojišťováci a bylo vymalováno. škoda, že na mě bylo vidět, mohla jsem si hodinku pospat :oops:

takže celkově - porada nesplnila mé očekávání. počkám si na její zápis a možná to na papíře bude srozumitelnější. opravdu jsem očekávala mnohem víc :-!
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod DanaS » úte 19. dub 2011 19:47:06

jdete někdo zítra na poradu ekonomům dopoledne do Ostravy, nějak jsem si to uvědomila až teď, že zítra už je ten termín. škoda, že jsem neneapsala dřív. tak zítra pokud se s někým setkáme
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod refi » stř 20. dub 2011 16:36:28

dano, dnes jsem tam s kolegyní byla. určitě jste zaregistrovala, že vše šlo s úsměvem do chvíle, než padl dotaz, proč jsou uklízečky na školách placeny hůře než na úřadech :mosking: to byla ale troufalost, viďte? :D
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod DanaS » stř 20. dub 2011 17:31:34

ten dotaz jste položila vy, pokud ano tak mne těší, ze jsem Vás poznala osobně. Ohledně úklidu a výdeje stravy jsem už několikrát řešila s krajem přestože jsem na místě hospodářky příliš krátce. Nějak to jde mimo mé chápání. Kantorům se proplatí cokoli a ostatní nepedagogové jsou asi na obtíž. Třeba si někdo uvědomí(ale to pochybuji-možná vymyslí, že nepedagogy zastanou přímo z KÚ je to dost velký kolos), že bez těch nepedagogických by ta škola moc nešlapala.
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod refi » stř 20. dub 2011 19:20:21

ne ne, tento dotaz položila jiná kolegyně. já měla jiné dva ohledně maturit a toho, proč mají pedagogové za nový systém peníze navíc, zatímco my za nové účto ne :mosking: a odpověď samozřejmě zeširoka doztracena :whistle:

a že by se nás kraj zastal, když o jejich platy nejde, tomu nevěřím, bohužel :(
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod DanaS » stř 20. dub 2011 20:21:18

tak jsem Vás nepoznala, seděla jsem docela vpředu kousek od paní co vznesla dotaz na uklízečky. Takže někdy příště.Přeji hezké jarní dny.
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod refi » stř 20. dub 2011 22:08:44

taky bych vás ráda poznala, i moje chyba, že jsem neoživila téma včas :) tak jak píšete - někdy příště anebo se dostavte někdy na naši kafárnu, až zase svolám :thumbs up:

odjíždím mimo čr na pět dní, tak se tu mějte všechny krásně a užijte si prázdniny ať už v prázdné škole nebo mimo :drinks: :bye:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod hanna » čtv 21. dub 2011 6:14:08

Holky, nejen uklízečky, ale všichni neped. (kuchařky, účetní, ekonomky, údržbář-školník) jsme za stejnou práci - podle zařazení v katalogu placeni hůř než "úředníci" na ÚSC (kraje,obce). Vždyť to co my jim pošleme, oni dál kontrolují, zpracovávají, dělají tabulky a neustále po nás něco chtějí do jejich dalších tabulek, přestože absolutně celé naše účetnictví každý měsíc mají. A jejich plat v té samé třídě je úplně jiný - samozřejmě větší - podle jiné "lepší" tabulky. Já jsem doposud vůbec nepochopila proč. V čem je ta práce rozdílná. Dělala jsem 18 let účetní na malé obci a ten rozdíl v hodnocení prostě nechápu... Náš KÚ nedělá žádné porady pro ekonomy - asi pro jistotu, že by neuměli odpovědět....
hanna
 
Příspěvky: 383
Registrován: čtv 12. bře 2009 6:58:06

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod DanaS » stř 21. bře 2012 15:04:58

Za měsíc bude porada ekonomů MSK , jdete někdo ráno 23.4.

a jen okrajově, byly už vyvěšeny termíny pro odesílání uzávěrek, my jsme se od 1.1.slučovali a jsem stále nějak v časové tísni a nejsem si vědoma, že bych někde viděla
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod refi » stř 21. bře 2012 21:58:49

dano, jsem tam přihlášená, ale vracím se den předtím v noci z dovolené z docela velké dálky, takže netuším, jestli budu schopná vnímat, že už je pondělí a mám jít na poradu :D jinak se tam můžeme vidět. a termíny uzávěrek jsem ještě nikde nezaregistrovala.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod DanaS » čtv 22. bře 2012 7:41:03

tak to přeji hezkou dovo a pokud jedete za sluncem tak hodně teplíčka
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod refi » čtv 22. bře 2012 13:40:51

děkuji dano, já teda doufám, že jedu do tepla :D a poznáme se nějak? mám si namalovat kočičí fousky? :D
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod DanaS » čtv 22. bře 2012 20:28:44

budu sedět s našim účetním, který má přes 2 metry výšky a silné dioptr.brýle. jinak nevím. Já jsem byla v říjnu v teplých krajích za synem v Dubaji, sice se mi tam nechtělo, ale bylo tam krásně(díky jeho přítelkyni jsme toho hodně viděli, jela jsem sice hlavně za ním protože se s ním málo vidím,ale on byl stále v práci jako já nyní)S tím slučováním škol to bylo a je dost hektické, od té doby pořád sedím v práci. Takže přeji fakt odpočinek a krásné počasí, protože ve školství toho odpočinku moc není. Jinak díky za tyto stránky, jsou pro mne velkým přínosem.
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: porada ekonomů - krajský úřad ostrava -obnoveno

Příspěvekod refi » pát 23. bře 2012 11:53:38

jejda vy máte účetního??? :roll: tak toho asi fakt nepůjde přehlédnout :D dovolená musela být krásná a hlavně je to jiný svět, něco podobného budu absolvovat i já, akorát asi více dobrodrůžo :oops:

slučování škol musí být šílený nápor na všechny, kdoví, kde my budeme za rok :cry: pak bych chodila na radu !
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Předchozí

Zpět na Hledám, potřebuji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron