Doučování - návrat dětí do škol

Doučování - návrat dětí do škol

Příspěvekod pmaja » čtv 04. lis 2021 10:25:56

Dobrý den, prosím Vás, nemáte někdo metodický pokyn vydaný MŠMT k doučování - Návrat dětí do škol po distanční výuce.
Jde mi o to, že jsme SŠ. Já jsem zaměstnanec a zároveň maminka a vím, že děti tady by měly o doučování zájem, ale učitelé ne. Odmítají děti se slovy, že doučování je určeno pro žáky ohrožené neúspěchem nebo maturanty. Tady ale mají o doučování zájem děti, které jsou pečlivé, šikovné, nepropadají, ale z doby distanční výuky vše nepochopily a potřebují látku vysvětlit a probrat.
Peníze od MŠMT na doučování naší škole přišly
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Doučování - návrat dětí do škol

Příspěvekod jitumk » čtv 04. lis 2021 14:46:52

Dobrý den,
zkuste tento odkaz
https://www.msmt.cz/byl-spusten-narodni ... %A1n%C3%AD a dole v něm proklik na webové stránky metodické podpory.
Třeba objevíte něco, co vám pomůže.
jitumk
 
Příspěvky: 345
Registrován: úte 10. led 2017 9:34:41
Bydliště: JMK

Re: Doučování - návrat dětí do škol

Příspěvekod pmaja » čtv 04. lis 2021 15:26:10

Děkuji. Toto jsem také našla. U nás se pedagogové ohánějí nějakou metodikou, že je tam napsané, že je to jen pro maturanty. Proto hledám tu metodiku, kde je to napsané, ale nenacházím, takže si myslím, že to není pravda a žádná takové nařízení není, že by doučování mělo být jen pro závěrečné ročníky.
No jo jenže co s tím že?
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Doučování - návrat dětí do škol

Příspěvekod jitumk » čtv 04. lis 2021 15:53:36

Tak mě ještě napadá toto od strany č. 7.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
jitumk
 
Příspěvky: 345
Registrován: úte 10. led 2017 9:34:41
Bydliště: JMK

Re: Doučování - návrat dětí do škol

Příspěvekod Sweety1 » pon 08. lis 2021 15:13:26

Dobrý den,
spolu s prostředky jsme obdrželi podmínky použití dotace, kde je uvedeno, že pro žáky středních škol je možné využití pouze pro závěrečné ročníky středního vzdělávání, s výjimkou víceletých gymnázií a konzervatoří, kde je možné využití i v ročnících, které odpovídají ročníkům ZŠ (tedy prima až kvarta u osmiletých, například.)
Sweety1
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 20. dub 2012 13:10:03


Zpět na Hledám, potřebuji

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků