vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod refi » ned 03. led 2010 18:38:36

předpokládám, že jsme si už všichni přetočili kalendáře a uznali, že nám nezbývá nic jiného, než se smířit s faktem, že je tu nový rok a je třeba do něj vykročit nejen tou správnou nohou, ale i s milými lidmi kolem sebe. vzhledem k tomu, že toto fórum slouží převážně k práci, beru jako milé lidi kolem sebe i vás všechny, mé virtuální kolegyně a kolegové. ráda se s vámi budu v tomto roce znovu setkávat a třeba dojde i na nejedno osobní setkání. problémů k řešení je stále dost a řekla bych, že spíše stále více. v současnosti nás čekají docela náročné týdny, které zakončí naše loňské snažení, ale pak budeme po zásluze svými nadřízenými pochváleny a štědře odměněny :yahoo: :mosking:

tak hurá do práce a nezapomínejte na SLOVÍČKO U KAFÍČKA, i to je pro naše duševní zdraví zapotřebí :whistle: :)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3364
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod Dahab » ned 03. led 2010 23:25:15

Moc Vás všechny zdravím v roce 2010 a přeji všem kromě tolik potřebného zdraví, štěstí, pohody.... hodně hodně pracovního elánu, super šéfy, co nejméně nesmyslných zákonů a vyhlášek.....prostě ať se nám všem v tomto roce daří a veškeré změny nás jen tak nepoloží!!! :)
Naší milé "refi" děkuji za to, že si dala přes vánoční svátky práci s těmito stránkami a udělala pořádek s tolik oblíbenou kategorií jakou bezesporu ONIV jsou :? .
Já si užívám poslední pohodový večer a hodně mě pobavil příspěvek ve zprávách na Nově, kdy M.Fialová říkala, že s nástupem do práce skoro po 14 dnech volna máme být opatrní, neorganizovat žádné náročné porady, začít pracovat zvolna atd. Už to vidím v praxi :mosking: Hned ve středu 6.1. dojde ta slíbená ČŠI na hospodaření s veřejnými prostředky v roce 2008, do 15. ledna musí být odevzdaná P1-04, do 21. 1. zpracované a odevzdané účetnictví za rok 2009, 21.1. se nahlásila VZP na kontrolu odvodů. Takže pak něco dělejte pozvolna, že? :? Tak se mějte moc hezky a zítra vykročte tou správnou nohou!!!! :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 373
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod quendery » úte 05. led 2010 17:37:08

Zdravím srdečně všechny v novém roce, především NAŠI Refi :bye: :bye: :bye: Pro dahab mám zprávičku, že není sama - mně hned 4. 1. čekal dopis z KÚ, že do 10. 1. máme na jejich účet odeslat všechny finanční prostředky , co máme na invest. fondu :x :x :x :x - jsme ZUŠ a tak jsme si je tam pár let šetřili, abychom mohli koupit nový klavír / za cca 450 000,- / a teď bác, když už bychom letos na něj měli, všechno nám seberou i s tím, že od teď každý měsíc jim musíme alikvótní část IF posílat, takže nula od nuly pojde. A aby toho nebylo málo odpoledne volali z kraje z kontrolního, že k nám přijdou týden"pobejt" na finanční kontrolu. Když mi řekli termín 8. 2., šla jsem do kolen :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: - roční uzávěrka, rozbor hospodaření, "miliony tabulek", inventarizace, mzdová inventura, příprava dohadovacího řízení , hádání se na kraji kvůli rozpočtu atd. :? :? :? :? :? :? Tak jsem prostě prohlásila, že to je nesmysl, ať přijdou až v březnu - a ejhle, oni to vzali a tak je tu mám o MDŽ. 8-) 8-) 8-) Tak mě, prosím, držte palce, ať se ve zdraví dožiju prvního jarního dne..... :bye: :bye: :bye:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod Dahab » úte 05. led 2010 22:36:06

Tak to Vás upřímně lituju. To by ředitel u nás ve škole těžce rozdýchával, aby měl někomu dobrovolně poslat peníze z fondů. Snad kraj posbírá peníze a pak je zase formou příspěvků vrátí. Bohužel jsou to státní peníze a nic se s tím neudělá, nadávat můžete, ale to je asi všechno. Nač se pak chovat ekonomicky, zodpovědně a proč myslet na zadní kolečka,že? Taky to nemáte jednoduché. Já mám pocit, že na těch úřadech opravdu neví pravá ruka co dělá levá. Jinak by nemohli úředníci v tomto období plánovat kontroly.
Tak Vám budu taky držet palce a zítra si všichni vzpomeňte, inspekce u nás začíná, po večerech se tady budeme scházet u kafička. Přes den totiž nebudeme stíhat. Dám vědět co a jak! :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 373
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod refi » stř 06. led 2010 9:11:19

quendery> vůbec si nedovedu představit, že by nám někdo vzal peníze z fondů a nikdy jsem o tom ani neslyšela. je vidět, že praktiky jsou různé a přijde mi to, že průšvih jinde se řeší odebráním tam, kde průšvih nikdo nezpůsobil. asi mi nepřísluší to hodnotit, ale to by mě pak práce snad přestala i bavit, protože na tvoření fondů je třeba často kalkulovat a přepočítávat a přeúčtovávat, prostě je radost, když to vyjde a něco tam přibyde a naopak se fondy šetří na konkrétní větší věci i pár let a pak tohle .... :-!

kontroly vám ani dahab absolutně nezávidím, velkou kontrolu z kraje taky čekáme, naposledy tu byli taky v tomto období, ale to jsem tady ještě nebyla. navíc nejméně příjemná kontrolorka byla naše bývalá žákyně, nepřejte si vidět její vysvědčení z doby, kdy tady studovala :o

včera jsem byla v práci do šesti, dnes to bude podobné, práce sice docela odsejpá, ale další se hrne. naštěstí výplaty už máme na účtech, takže jedna věc je z krku. a taky jsem se musela usmát - měsíční dotace na provoz u nás činí 310 tisíc a to už jsem poslala na zálohách na všechny energie 330 tisíc [:-} , už ať je léto a vidím taky nějaké plusové výsledky :drinks:

ale aspoň mě potěšilo, že venku je to jako v pohádce, i ta naše ostrava je běloučká a romantická pod čerstvým sněhem :gcrazy:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3364
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod quendery » stř 06. led 2010 15:55:17

Děvčata, moc, moc zdravím a děkuji za podporu. Člověku je hned lehčeji u srdce, když se vypovídá a setká se s lidmi, kteří mu rozumí. [:} [:} [:} Dahab - držím palce ať to dobře dopadne. :thumbs up: :thumbs up: :thumbs up: Jinak u nás je taky moc krásně, dívám se z okna do takového malého parku a tak si trochu dobíjím chvílemi baterky. :gcrazy: :gcrazy: Tak šťastné a veselé Tři krále :lol: :lol: :lol:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod refi » pát 08. led 2010 15:00:24

taky u vás tak nádherně sněží? všechno venku ztichlo, auta klouzají potichu jako saně a za oknem se mi namnožili ptáčci, zvyklí na můj příděl do jejich budky. k sýkorkám a kosům se přidal i drozd, který mi tu nestydatě kouká do okna a kontroluje, jestli pilně pracuju :mosking:
až půjdu z práce, tak doufám najdu auto, které leží někde pod nánosem sněhu, je to od rána fakt pěkná hromada :thumbs up:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3364
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod quendery » pát 08. led 2010 15:48:27

Zdravím z Kladna, které už dávno není černé, co zlikvidovali Poldovku, ale dnes je obzvlášť krásné. :gcrazy: :gcrazy: :gcrazy: Jako u Vás v Ostravě - všude bílo, sníh pořád padá a hlavní je, že jdu za chvíli domů - to bude krása, vezmeme našeho ušatého bíglíka a půjdeme se brouzdat do závějí- fantastický relax...... :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: Až přijdeme, tak si s mým mužem uděláme grog a bude labůžo... :drinks: :drinks: :drinks: Ještě, že je zítra sobota a dva dny na uzávěrku a všechno ostatní nemyslím!!!!!!!! Nashle v pondělí. :bye: :bye: :bye:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod ecica » úte 16. úno 2010 10:22:59

Ahoj holky, děkuji za informaci o tomhle úžasném klubu. Občas nevím a potřebuji poradit a občas nevím komu si říci o radu. Tady je to úplně úžasné. Hlavně mě těší, že tápu nejen já, ale i ostatní. Sice mám skvělou paníředitelku, která vždy ráda pomůže a poradí, ale občas si potřebuji promluvit i s někým jiným, stejně "postiženým.
Všechny Vás zdravím Eva
ecica
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 16. úno 2010 10:17:48

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod Niky » úte 16. úno 2010 14:54:35

Dnes jsem získala kontakt na Vaše forum. Díky moc. Mám radost, že se se svými problémy budu moci dělit s někým, kdo je na tom stejjně jako já. Děkuju.
Niky
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte 16. úno 2010 14:52:08

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod Andy » stř 17. úno 2010 0:32:18

Jsem moc ráda, že jsem našla tuto stránku. Asi týden jsem tady jen šmírovala, ale včera jsem se už zaregistrovala, protože to fakt stojí zato. Já nespím z každé chyby, kterou udělám a koukám, že nejsem sama, která chybuje. Je to tu fakt super!! :bye:
Andy
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 16. úno 2010 0:37:22

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod refi » čtv 01. dub 2010 13:20:02

nechtěla jsem nikde přerušovat účetní témata, ale ráda bych uvítala zpět dáju, doufám, že po tak dlouhé nemocenské ji máme zpět zdravou a stihne si užít krásný začátek jara.
dájo, k návratu zpět posílám alespoň virtuální jarní kytičku :)
Obrázek
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3364
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod Dája » pát 02. dub 2010 8:13:32

refi, děkuji moc. Až mě to rozplakalo. Bohužel zdráva nejsem, ale práce mi pomáhá. Čeká mě radioterapie, ale prognózy jsou velmi příznivé. tak jsem optimista. :thumbs up:
Moc mi chybělo denní pročítání radimesi. Doma internet nemám. Už jsem dávno závislák a všichni jste mi chyběli. Ale teď už jsem zase tady a hurá do řešení problémů a problémků. :bye:
Dája
 
Příspěvky: 634
Registrován: čtv 23. dub 2009 11:28:01

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod refi » pon 05. dub 2010 21:49:50

milá dájo, moc držím palce, a věřím, že nejen já :thumbs up: :thumbs up: :thumbs up:
nevím přesně, oč u vás jde, ale prošla jsem si pravděpodobně něčím podobným s maminkou, dobře to dopadlo a její vyléčení navíc připomíná venezuelskou telenovelu. paní doktorka, ke které naši mamku můj brácha vozil na chemoterapie, se bráchovi tak zalíbila, že tam jezdil čím dál častěji, až se nakonec vzali a mají dnes spolu dvě děti. nebýt mamčiny nemoci, tak se ti dva asi nikdy nepotkali. to tedy jen tak na odlehčení, že zlé bývá vyváženo dobrým, i když někdy ne tak viditelně, jako to bylo u naší maminky.
chyběla jste mi tady a přála jsem si, ať se co nejdříve objevíte. budu na vás myslet a opravdu moc moc držet palce :)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3364
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: vítám všechny diskutérky/diskutéry i čtenáře v roce 2010!!!

Příspěvekod Dája » úte 06. dub 2010 6:31:05

Děkuji moc, moc, moc....U mě sice s takovou možností jako u Vaší maminky nelze počítat (myslím toho bráchu). Na terapie budu jezdit tramvají :) . Ale, že jó, člověk nikdy neví.Prognóza vyléčení je dobrá, tak jsem zatím celkem v klidu. A radimesi se jako droga - dobrá droga, která mě těší. Takže - jedeme dál :yahoo: :bye:
Dája
 
Příspěvky: 634
Registrován: čtv 23. dub 2009 11:28:01

Další

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník