teď už opravdu o kávičce + anketa

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

kolik káviček si k práci uvařím :)

1
29
28%
2
40
38%
3
9
9%
4
2
2%
5
0
Žádná hlasování
5 a více
0
Žádná hlasování
žádnou
2
2%
kombinace více nápojů
16
15%
piju jen čaje
6
6%
piju jen alkohol, nealkem se nezdržuju :)
1
1%
 
Celkem hlasů : 105

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod liběna » pát 29. kvě 2009 13:34:47

marcela57 píše:U nás ve středních Čechách právě též prší a mě už ze všeho bude brzo hrabat. :(
Příští týden nás čeká kontrola z kraje na hospodaření a já posledních 14 dní nedělám nic jiného než že kontroluji doklady, směrnice, vnitřní předpisy a vylaďuji vnitřní kontrolní systém, na který se určitě zaměří nejvíce. :evil: :evil: :evil:
Omlouvám se, ale musela jsem si postěžovat. |:-(| |:-(|
Přeji všem pěkný víkend!!!



Tak to přeji co nejlepší výsledky, dovedu si představit, jak "úžasný" víkend máte před sebou :( . Až to budete mít za sebou, tak se s námi podělte o výsledky ;)
Držím palce!!! :thumbs up: :thumbs up: :thumbs up: L.
liběna
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 02. bře 2009 9:07:52

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » pát 29. kvě 2009 14:53:24

Zdravím všechna děvčata, jsem po 14 dnech zase v práci / musela jsem jít udělat platy/- předminulou neděli mně odvezla záchranka - mám arytmii a tak se mi srdce trochu zbláznilo. Paní dokrorka, když mě propouštěla, tak mi řekla, že by to spravila hlavně asi půl roční dovolená. Tak jsem se ze srdce zasmála a těšila se , co mi dnes ve škole čeká. A nezklamali ........ :crazy: :crazy: Na stole hora neotevřené pošty, v počítači nepřečtená pošta, zprávy z kraje též ne, no prostě klasika. Takže s chutí do toho, radost přijde sama a snad to nebude zase brzy na záchranku..... [:-} [:-} [:-} Jinak přeji krásný víkend a úsměv .... prázdniny se blíží, učitelé a děti budou daleko a bude ticho a klid na uzávěrku a všechno ostatní !!!! :gcrazy: :gcrazy:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » úte 02. čer 2009 20:10:13

quendery> nejdříve jste mě litovala, že jdu pod nože a nakonec odvezli i vás ... :( doufám, že už je líp, vydržet červen bude sice náročné, ale ty prázdniny se už fakt blížíííí [:-} [:}
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » stř 03. čer 2009 12:12:51

Zdravím refi a dík za podporu, hlavně, že nám tady na Kladně svítí sluníčko, na ZUŠ máme závěrečné zkoušky, tak je tento týden trochu šrumec ale zatím to jde. Ještě jednou zdravím do Ostravy :gcrazy: :gcrazy: :gcrazy:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod marcela57 » čtv 04. čer 2009 15:09:06

Zdravím všechny. Právě nám skončila kontrola na účetnictví z kraje a musím pochválit sebe i paní a pana kontrolory. dopadlo to všechno nad očekávání dobře. :) :) :)
Vnitřní kontrolní systém i směrnice - z čehož jsem měla největší obavy - je úplně nadchly. Je to ale tím, že jsme malá ZUŠ, a tak není u nás moc problémů a jobovek.
Nechci naštvat ty z vás, kteří denodenně řešíte zapeklité případy, ale mě po třítýdenní přípravě na kontrolu spadl ze srdce obrovský kámen. [:} [:} [:}
marcela57
 
Příspěvky: 56
Registrován: stř 04. bře 2009 15:05:42

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » pát 05. čer 2009 7:34:39

marcela57> přijměte mé obrovské gratulace Obrázek ten pocit po kontrole dobře znám, sluníčko hned svítí krásněji, vzduch je čistější, člověk omládne a pro všechny má úsměv. a pak se i lépe pracuje Obrázek
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod kožíšek » pát 05. čer 2009 7:45:39

Svatá pravda!

není to tak dlouho co jsme tu měli inspekci. Byť krátkou a malou rozsahem kontrolovaných papírů, tak předcházely tři týdny zběsilých příprav a dohánění toho, co kantoři zanedbali. Bohužel jsem to odnesla já coby jediné THP u nás. Nicméně když se za inspekcí zavřely vrata školy, tak se mi neskutečně ulevilo - natolik, že už jsem nebyla schopna ten den již cokoli kloudného udělat a tak jsem jela domů taky a spala až do večera :D
kožíšek
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 06. bře 2009 9:30:14
Bydliště: Chomutov

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » pát 05. čer 2009 10:59:14

Zdravím marcelo57 a rovněž blahopřeji, měli jsme také nedávno inspekci / jsme ZUŠ se 700 žáky/ a i když to nebylo zlé, občas jsme museli pana inspektora uvádět na pravou míru - citoval totiž neustále nějaké paragrafy a odstavce a trochu si to pletl - naštěstí jsme s naším zástupcem "staří praktici" a tak se nám to s podporou druhé inspektorky většinou povedlo, takže inspekce dopadla dobře. Ono je to asi něco jiného na normální škole a u nás - oni ti naši "umělci" mají trochu jiné priority. :crazy: :crazy: :crazy:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod Jarmila » pát 05. čer 2009 13:03:46

zdravím marcela 57 :bye: rovněž se připojuji ke gratulacím k úspěšnému završení kontroly. Za poslední 2 roky jsem si ten pocit zažila několikrát. Tři týdny nervy na pochodu a potom paráda. Hlavně ,když to dopadne dobře, ke spokojenosti kontrolního orgánu i kontrolovaného.. To si pak člověk řekne, že snad něco umí a že ta práce není marnost nad marnost, jak se to někdy jeví. :thumbs up: Ještě moc záleží na složení a náladě kontrolního orgánu. Když se chce někdo na vás pohojit ,tak nepomůže ani svěcená - jak říkala naše babička. Krásný slunečný víkend všem 8-) zdraví jarmila
Jarmila
 
Příspěvky: 64
Registrován: úte 03. bře 2009 9:24:29

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » pon 08. čer 2009 16:06:43

Zdravím děvčata, když tady tak pročítám o těch kontrolách, nedá mi, abych se s Vámi nepodělila o nezapomenutelný zážitek z "prehistorické doby", na který nikdy nezapomenu. :) Když jsme v roce 1998 jako jedni z prvních na okrese šly do právní subjektivity, asi po čtyřech měsících k nám přišla velká kontrola / 6 lidí/. Přišli, všichni se tvářili prkeně a komisně až hrůza. :( Když jsem je však přivítala slovy: " Pěkně Vás na naší škole vítám, to jsem ráda, že jste přišli, z té subjektivity nám jde hlava kolem a tak jsem strašně ráda, že nám alespoň poradíte, jak to dělat správně.", chvíli se na sebe dívali a potom se začali smát, že prý se jim ještě nikdy nestalo, aby byl někdo rád, že jdou na kontrolu. A musím říci, že to byla opravdu super kontrola, všechno dopadlo OK a opravdu do dneška na ně ráda vzpomínám, protože místo kontrolování nám moc pomohli s tím, co a jak. :gcrazy: :gcrazy: :gcrazy:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » úte 30. čer 2009 11:22:12

tak a je to tady (u některých už asi dříve). škola se nám vyprazdňuje, ve vázách spousta kytiček, zásoby čokolád na celé léto a konečně ten slastný klid :gcrazy:

na druhou stranu - na stole hromady práce, že ani nevím, u čeho začnu, ale asi podle pořadí a termínů, takže zaplatit faktury a pak se vrhnout na všechno, co nám přikazuje pololetí. ale je to už v klidu, bez stresů, bez neustálého přerušování načaté práce. a pak v srpnu už budu ráda, že mě bude zase někdo do práce honit a na ten vzruch se budu i těšit ;)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod nono » stř 01. črc 2009 0:37:29

Vy máte prázdnou školu ? to u nás ještě chodí.....ředitel, zástupce, někteří učitelé co dohánějí resty, vedoucí školní jídelny, kuchařky, uklizečky, školník, správce sítě........prostě tu je šrumec a do toho POLOLETÍ...mzdy, uzávěrka atd. Závidím vám klid. Já ho mám až odpoledne, to se škola vyprázdní A TO SE DĚLÁ NEJLÍP. :yahoo: [:} [:-}
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod nono » stř 01. črc 2009 0:39:28

refi ty jsi z Ostravy ? já tam příští víkend jedu, tak mi tam připrav pěkné počasí :gcrazy: :drinks:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » pát 03. črc 2009 10:40:21

Zdravím všechna děvčata, ať už si užívají klidu či "šílí" při shánění posledních dokladů k závěrce. My to musíme mít hotovo do 8. 7. :o :o / šílenost, ale už jsme zažili horší věci/. Asi chtějí jít krajánci dříve na dovolenou. Jinak jsem si teď právě udělala kafíčko, u nohou mi leží náš ušatý bígl / chodí teď se mnou, abych nebyla v práci sama a měla hlídače cha, cha, cha........ / :lol: :lol: a pročítám náš milovaný server. Tak ať nám to všechno klapne a ve zdraví se dočkáme zasloužené dovolené !!!! :drinks: :drinks: :drinks:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod agama » pát 03. črc 2009 10:48:49

nono: můžu se zeptat - důvěrně - co dělají u vás o prázdninách kuchařky a ved. jídelny - pokud tedy není pro koho vařit? vím, že na některých školách mají kuchařky celé prázdniny 100% náhrady platu (po vyčerpání zbylé dovolené), sedí doma a smějou se ostatním správním zaměstnancům (např. uklízečkám). :-!
Uživatelský avatar
agama
 
Příspěvky: 516
Registrován: stř 04. bře 2009 15:45:44
Bydliště: Valašsko

PředchozíDalší

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků