teď už opravdu o kávičce + anketa

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

kolik káviček si k práci uvařím :)

1
29
28%
2
40
38%
3
9
9%
4
2
2%
5
0
Žádná hlasování
5 a více
0
Žádná hlasování
žádnou
2
2%
kombinace více nápojů
16
15%
piju jen čaje
6
6%
piju jen alkohol, nealkem se nezdržuju :)
1
1%
 
Celkem hlasů : 105

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » pon 20. dub 2009 14:51:40

tady to začíná vypadat na čajový koutek, taková virtuální čajovna :) teď se vyrojila obrovská spousta ochucených čajů, že už jen čekám, kdy se objeví třeba čaj šunkový nebo topinkový :D já miluju hodně slazený mátový, nejlépe právě v čajovně. co takhle si dát někdy odpoledne scuka v čajovně, když koukám, kde holky bydlíte, tak ostrava je přesně ve středu dění, takže navrhuji ostravu :yahoo: :D :mosking:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » pon 20. dub 2009 14:56:09

To není marné / cha, cha, cha/, mohly bychom to nazvat třeba konzultační den...... :lol: :lol: :lol:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » pát 08. kvě 2009 14:55:39

Zdravím všechna děvčata a vzpomínám, jestli jste také dnešní svátek slavila vařením, praním, žehlením a vším možným, na co nemáme během týdne čas. Já jsem si teď umlela do svého oblíbeného hrníčku alžírskou kávičku, se vším jsem už "sekla" a jdu relaxovat / alespoň chvíli/. Tak Vám radím udělejte to taky a pojďte si dát to kafíčko se mnou. Bude nám víc chutnat ! :gcrazy: :bye:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » sob 09. kvě 2009 9:06:16

tak to já měla včera opravdu slavnostní sváteční den. ráno jsem vyrazila do beskyd na kávičku ze studánkové vody - chata babi a dědy. po obědě se konala akce, na které se vybrala spousta penízků pro mou spolužačku se dvěma postiženými dětmi. ten krásný pocit z prosluněných hor i lidské solidarity mě stále drží, takže svátek mám ještě i dnes :)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » sob 09. kvě 2009 20:01:21

Zdravím refi, musel to být krásný výlet. Docela ti závidím. Mám totiž muže, který dělá na rozvodu proudu a teď má od čtvrtka 4 denní dvanáctky, takže jsem sama doma s ušounem a tak si musím počkat až na příští víkend. Beskydy neznám, ale loni jsme se vydali do Jeseníků na Rejvíz a bylo to tam nádherné. Škoda, že je to od nás tak z ruky. Tak hezký zbytek víkendu. [:} [:} [:}
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » stř 13. kvě 2009 14:32:09

Zdravím všechna děvčata při středě 13. 5. . Koukám a vidím, že z těch našich starostí nemáme už ani čas na tu kávičku, tak teď jsem si ji zrovna udělala a tak píšu. Do pěti toho ještě potom stihnu...... A mám dobrou zprávu - prázdniny se blíží a ve škole bude ticho a klid na uzávěrku, platy , rozbor hospodaření, tabulky pro zřizovatele atd. atd. Cha, cha. [:} [:-} [:} [:-} [:} [:-}
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » stř 13. kvě 2009 14:57:16

ha ha, dnes jsem si dopřávala kávičku pěkně v restauraci, kde si občas zajdu na menu. do naší jídelny nechodím, ať mám aspoň přes poledne odpočinek od školy ;) a právě si dopřávám jahodového mrože, mňam :thumbs up:
nakoupila jsem včera do ledničky 40 nanuků, na ledničku kasičku a my tři thp si v naší ledničce nakupujeme :D máme sice za rohem kaufand, ale když jednou člověk vleze do obchodu pro nanuk, tak pak tahá tašky s nákupem, co ani nechtěl, takže jsme to lišácky vyřešily [:-} :D
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » stř 13. kvě 2009 15:06:32

Tedy, vy se v té Ostravě máte. Nás teď přestěhovaly /někdo na kraji měl zatmění mozku :oops: / mimo centrum, takže tu máme blízko akorát drogerii, autopotřeby, lékárnu a Normu. S těmi nanuky je to docela dobrá věc, ale já jsem tu sama-samotinká, :( takže se občas s uklízečkami dáme dopoledne dortíček - máme tu v budově takový malý kiosek/ je to vlastně domoc mládeže/, kde se občas seženou nějaké dobroty. Ale s tím nanukem si mi nadělala chutě -asi se pro něho cestou domů zastavím. :P Tátu vyšlu na noční dvanáctku a budu si užívat....... [:} [:} [:}
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » stř 13. kvě 2009 15:52:41

já si dnešek taky snažím užít, zítra si jdu totiž pospat chvilku na sál, aby mi mohli kuchnout nohu :o :D zítra už nesmím jíst, tak uvažuju co to bude dnes na večeři. takový tataráčeeekkkk :oops: :yahoo:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » stř 13. kvě 2009 18:56:07

pro refi: Držím palce, ať to dobře dopadne. Takový program na den není zrovna ten nejlepší....... :gcrazy:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » pát 15. kvě 2009 12:33:52

quendery píše:pro refi: Držím palce, ať to dobře dopadne. Takový program na den není zrovna ten nejlepší....... :gcrazy:



děkuji za přání, dopadlo to snad dobře, i když to není můj poslední mejdan se špitálem :D tak se aspoň teď válím v posteli s noťasem a čtu si, jak nám snad konečně DOOPRAVDY přidají a mám radost. jsem zvědavá na pondělní poradu, jestli se tam k tomu dozvíme něco více, sice mám nemocenskou, ale jednou za rok si schůzku se zřizovatelem nemůžu nechat ujít :mosking:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » pát 29. kvě 2009 9:09:31

je 29. květen, teploměr mi ráno ukázal 6 stupňů celsia, lije a lije .... tak tomu říkám pravé spací počasí :whistle: svítím, topím, popíjím horký čaj s citronem a těším se na odpolední cestu přes celou republiku v tomto nečase :mosking:
taky máte u vás dnes tak krásně? :crazy: :gcrazy:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod vybija » pát 29. kvě 2009 9:26:04

Hlásím, že u nás na stření Moravě už taky ch.ije a .čije. Takže příjemný víkend všem :gmad: :gcrazy:
vybija
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. bře 2009 11:46:49

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod liběna » pát 29. kvě 2009 13:15:23

Prší prší, jen se leje ... to bude cesta domů, všude kaluže přes celý chodník i cestu ... a o to, kdo půjde se psem, se svede lítý boj :lol: Taky přeji hezký víkend, v pondělí začíná červen, který je na školách jeden z nejhorších, tak si to ještě užijme ;) L.
liběna
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 02. bře 2009 9:07:52

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod marcela57 » pát 29. kvě 2009 13:17:38

U nás ve středních Čechách právě též prší a mě už ze všeho bude brzo hrabat. :(
Příští týden nás čeká kontrola z kraje na hospodaření a já posledních 14 dní nedělám nic jiného než že kontroluji doklady, směrnice, vnitřní předpisy a vylaďuji vnitřní kontrolní systém, na který se určitě zaměří nejvíce. :evil: :evil: :evil:
Omlouvám se, ale musela jsem si postěžovat. |:-(| |:-(|
Přeji všem pěkný víkend!!!
marcela57
 
Příspěvky: 56
Registrován: stř 04. bře 2009 15:05:42

PředchozíDalší

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron