teď už opravdu o kávičce + anketa

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

kolik káviček si k práci uvařím :)

1
29
28%
2
40
38%
3
9
9%
4
2
2%
5
0
Žádná hlasování
5 a více
0
Žádná hlasování
žádnou
2
2%
kombinace více nápojů
16
15%
piju jen čaje
6
6%
piju jen alkohol, nealkem se nezdržuju :)
1
1%
 
Celkem hlasů : 105

teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » stř 04. bře 2009 14:34:52

když už je tento oddíl nazván Na slovíčko u kafíčka , tak by mě docela zajímalo, jak na tom jsme a kolik jich denně v práci dáme :mosking:

já jednu, jinak jsem čajová, to jsou někdy pořádné kotlíky, hlavně v zimě ;)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce

Příspěvekod NoMa » stř 04. bře 2009 14:38:51

;) taky jedu už dávno v čaji, svoje kafařský období mám za se bou- čím je člověk starší, tím víc se asi zabývá tím, co do sebe lije a hází. :D Takže kafe většinou jedno, vyjímečně dvě.
Jinak: zelený, ovocný, šípkový, mátový - podmínka : všechno osladit medem! :) Kdo mě zve???
NoMa
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 04. bře 2009 12:07:18

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod ondra » stř 04. bře 2009 16:06:27

preferuji meduňkový čaj ;) je lahodný, zdravý a má dobrou "trpělivost" ...

... když z něj zapomenu vytáhnout sáček je stále dobrý :)
... a když na něj ale opravdu hooooodně zapomenu tak je dobrý i studený :)

Diskriminace kakaa?
Uživatelský avatar
ondra
Administrátor
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 02. úno 2009 14:18:09

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod ega » stř 04. bře 2009 16:17:05

Jdu si ho uvařit - to kafe, dostala jsem na něj chuť. Máme prázdniny, jsem tu úúplně sama, tak to se mi to brouzdá na radimesi.cz...
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod kožíšek » pát 06. bře 2009 10:03:20

Tak já se sem také přidám. Kafe piju vysloveně podle nálady a potřeby - minimem je jedno - hezky v deset když děti zalezou zpět do tříd a na chodbách se na chvíli rozhostí krásný klid - to je ta káva i potěšením. No a jinak jsem čajová - černý slazený pomerančovým sirupem (taková menší úchylka) no a jinak bylinkové (ať už směs sedmi bylin, mátový, kopřivový nebo v zimě lipový a bezový) :) Ale zaujala mně tu ta meduňka.. to budu muset vyzkoušest.. občas se potřebuju sakra hodně hodit do pohody :D
kožíšek
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 06. bře 2009 9:30:14
Bydliště: Chomutov

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod jaru.in » pon 09. bře 2009 14:23:44

od Ondra: Ondro, po meduňce se dobře spinká že? Kolikrát denně ji v práci piješ?
jaru.in
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 09. bře 2009 14:10:45

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod ondra » sob 14. bře 2009 2:36:02

jaru.in píše:od Ondra: Ondro, po meduňce se dobře spinká že? Kolikrát denně ji v práci piješ?

Dá se to tak říct protože si jej dávám převážně večer :) Dávám si meduňku 2x až 3x týdně...
Uživatelský avatar
ondra
Administrátor
 
Příspěvky: 11
Registrován: pon 02. úno 2009 14:18:09

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod jajas » sob 14. bře 2009 18:11:12

Já jsem zjistila, že vlastně ani kávičku nemusím. Přitom každé ráno si v práci kávičku uvařím do malého hrníčku a začnu pilně pracovat. Nakonec ji ani nestíhám vypít, a protože studenou nemám ráda vůbec, tak většinou zbývající asi polovinu hrníčku vyleju. Ale je to takový divný zvyk. Další ráno si opět kávičku uvařím a celé se to opakuje. Přitom čaj mne nenapadne uvařit, divné, že?
jajas
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 05. bře 2009 7:54:50

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod nono » ned 15. bře 2009 1:33:54

Já jsem se naučila pít kávu až v práci, v kanceláři. Pila jsem vždycky čaj, ale ta vůně ;) mě zlákala. Teď jsem už postarší :( a na kávičku se ráno těším :D . Mám také zvyk si ji uvařit a pracovat a pracovat a popíjet ji už studenou. Někdy ji také vylévám , když si do ní hodím dopisní sponku...... . Dělám si ale i čaj - pitný režim se musí dodržovat ! Teď jsem si koupila mochitový čaj. Je móc dobrý - doporučuji. :)
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » pon 16. bře 2009 13:07:49

jajas píše:Já jsem zjistila, že vlastně ani kávičku nemusím. Přitom každé ráno si v práci kávičku uvařím do malého hrníčku a začnu pilně pracovat. Nakonec ji ani nestíhám vypít, a protože studenou nemám ráda vůbec, tak většinou zbývající asi polovinu hrníčku vyleju. Ale je to takový divný zvyk. Další ráno si opět kávičku uvařím a celé se to opakuje. Přitom čaj mne nenapadne uvařit, divné, že?


to už je skoro téma pro nějaké psychoterapeutické forum :mosking: holt rituály, těch je ;)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod jajas » čtv 19. bře 2009 7:48:33

Já souhlasím. A divíte se při této práci? Já ani ne.
jajas
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 05. bře 2009 7:54:50

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » úte 24. bře 2009 10:44:33

tak např. dneska - mám nemocenskou, ale jsem schopna dojet, tak jsem raději v práci a doháním ... postavila jsem si v osm konvici s vodou na čaj, v půl deváté jsem ji zapla znovu a před chvílí jsem si řekla, že už si rovnou uvařím kafe. jsem zvědavá, kdy si ho taky zaliju :gcrazy:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » pát 17. dub 2009 14:25:52

A jé, už je půl dubna a tady návštěvnost jaksi poklesla. A já jsem chěla poradit těm "čajovníkům" prima zbožíčko. Už jste ochutnali čajový svařák, u nás ho mají v takovém zastrčeném krámku a je jich několik druhů / mě chutná nejvíce medový/, tak když na něj narazíte u vás, určitě ho zkuste........ Dobrou chuť.
Jinak to svoje pidi kafíčko si po ránu můžu vypít v klidu, jsme zuška a tak učíme až po obědě - bezva věc - zato odpoledne není ani pomyšlení - je to v kanceláři jak na trhu......... :drinks: :drinks: :drinks:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod ega » pát 17. dub 2009 14:51:59

Teda quendery, čajový svařák, to souhlasím, to je něco! Ten medový! :thumbs up:
Jo - a neprozradíš nám, z kterého jsi města? ;)
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod quendery » pon 20. dub 2009 14:01:59

Zdravím ego, nejsem tajnůstkářka, jsem z Kladna, ale ten "svařáček" se dal také koupit v krámku u Vietnamců ve vesničce pod Řípem, když jsme tam tuhle o víkendu byli s mužem na výletě. Takže asi je k dostání mnohde. Tak jestli ho seženeš, přeji dobrou chuť! [:} [:} [:} ,Jo a mimo to mám ráda i zelený čaj - hlavně ten s opuncií - ten tak krásně voní ........... ;) ;) ;)
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Další

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků