teď už opravdu o kávičce + anketa

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

kolik káviček si k práci uvařím :)

1
29
28%
2
40
38%
3
9
9%
4
2
2%
5
0
Žádná hlasování
5 a více
0
Žádná hlasování
žádnou
2
2%
kombinace více nápojů
16
15%
piju jen čaje
6
6%
piju jen alkohol, nealkem se nezdržuju :)
1
1%
 
Celkem hlasů : 105

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » pon 28. čer 2010 22:38:43

tak už se nám to blíží!!!!!!!!!!!!!!!! konec školního roku je za dveřmi :drinks: :drinks: :drinks:

už se nemůžu dočkat, až se ve škole vypne zvonění (hrají nám docela příšerné melodie :crazy: ) a bude klid :D vím, že tu nejsme všichni ze školství, ale přece jen by mě zajímalo, jestli máte o prázdninách trošku volnější režim v práci. u nás máme dovoleno chodit na osm ráno a kolem druhé domů :thumbs up: ještě by to chtělo mít v kanclu klimatizaci a byly by to krásné dva měsíce [:-}
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod merci » úte 29. čer 2010 7:45:06

Tak to mi musíme dodržovat pracovní dobu do puntíku. Domů přesně o půl čtvrté. Docela nás to štve, když vidíme, že v okolních školách už ve dvě hodiny nikdo není. :gmad:
merci
 
Příspěvky: 135
Registrován: pon 30. bře 2009 10:17:00

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod kozmova » úte 29. čer 2010 7:53:05

Zdravím všechny, já jsem asi blázen, ale na prázdniny se nikdy moc netěším. :cry: Je tu strašné ticho a po 14 dnech už mi děti chybí. Jinak to tu mám také volnější. Jsem ranní ptáče, tak chodím už na 6 hodinu a kolem 13 hod. domů. Což mi docela vyhovuje. A klimatizace - ta by opravdu bodla. Mám hrozně ráda teplo, ale sedět při 29°C, to už bývá moc. Přeji všem zdárné ukončení 1. pololetí a krásné prázdniny plné sluníčka a pohody. :bye:
Uživatelský avatar
kozmova
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 15. úno 2010 8:45:06

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod milili » úte 29. čer 2010 10:21:34

jsem také ranní ptáče - normální pracovní dobu mám 6 - 14:30 hod., o prázdninách chodím na sedmou a končím okolo třinácté hodiny. Stejně za tu zkrácenou dobu udělám víc práce, jak ve školním roce za celou pracovní dobu. Já nepotřebuji řešit klimatizaci - mám spíše opačný problém, kancelář má okna na sever a sluníčko mi svítí až tak ve čtyři hodiny odpoledne.
milili
 
Příspěvky: 118
Registrován: pát 09. dub 2010 12:10:00

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod kozmova » úte 29. čer 2010 11:58:28

jé milili, kdyby to šlo, tak já bych vám trochu toho tepla poslala. :) Vím jaké to je, když máte v kanceláři zimu. Posledních 8 let si užívám konečně sluníčka a teplíčka. V předešlých zaměstnáních jsem se v létě v kanceláři oblékala do silných ponožek a teplého svetru. :D Tak snad se ohřejete na dovolené :bye:
Uživatelský avatar
kozmova
 
Příspěvky: 134
Registrován: pon 15. úno 2010 8:45:06

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod KvětaK » úte 29. čer 2010 14:21:23

Tak to já školu bez dětí absolutně miluju, škoda, že to není pořád, protože děti jsou čím dál příšernější. Jinak já mám o prázdninách také volnější režim - od 8 do 14 hodin a pak 4 týdny dovolené, s tím, že občas dojedu zaplatit faktury, protože to stejně nikdo jiný neumí (dělala jsem to tak i když jsem měla zápal plic, to jsem měla počítač doma a pracovala jsem když jsem se udržela na židli)
KvětaK
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. zář 2009 11:44:20

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » stř 30. čer 2010 12:10:52

tak se nám to tu pomalu vyprazdňuje, někteří "pilní" ještě dotahují to, co nestihli do dneška, ale věřím, že zítra už bude ten správný klid. mimochodem, škola s dětmi nebo bez je pro mě v podstatě bez rozdílu, ty mi totiž nevadí. ale škola bez učitelů, to je vončo [:-} ne že by mi nějak extra vadili, nejsou to žádní zlí lidé, ale prostě vím, že když zazvoní na přestávku, můžu svou práci přerušit a čekat, kdo po mě zase bude co chtít. proto jsou prázdniny naprostý luxus :thumbs up:

jo a dneska jsem stihla udělat 8 vyúčtování cesťáků, z toho tři do Paříže. všichni se vrátili včera, takže dnes během jejich porady jsem na to vlítla a za necelou hodinu bylo hotovo. zlatý program na cesťáky :drinks: :whistle:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod bielja » pát 02. črc 2010 7:57:00

Tak já jsem asi ta "blbá", která dobrovolně dodržuje pracovní dobu :D Vím, že pan ředitel by nic neřekl, když odejdu dřív, taky si ten luxus někdy dovolím, ale jinak si říkám, že všude jinde bych makala od - do, tak proč toho zneužívat. Prvních 14 dní jsem na vrcholu blaha, že je škola prázdná, pak mi začne trošku ten šrumec chybět.
Jsem na to stejně jako vy, refi, přestávky = kdo co bude chtít. I když mám úřední hodiny, tak je to jen kus papíru na dvěřích. Občas, když ředitel hodně rázně vytkne, že fakt mám jinou práci, tak se chvilku dodržuje a pak to jede zas ve starých kolejích.
Perlička - naši deváťáci každý rok při slavnostním ukončení šk. roku dávají kytičky učitelům. Jedna žákyně přišla i za mnou a řekla, že mi děkuje. Otázala jsem se, zda se nespletla, zda to nepatří někomu jinému. Prý ne, že mi děkuje, neví sice za co, ale děkuje :lol: Tak to jsem se musela smát. Holt, sekretářka je jen do počtu a mnozí žáci ani po devíti letech neví, jak vypadám (to se mi taky stalo).
A když se vrátím ke kanceláři a teplo - zima, tak teď je tu fajn, chládek, který mi závidí třídní, kteří mají třídu na jih. V zimě sedím v hrubém svetru, hrubých ponožkách s teplometem co nejblíž židli. Ale člověk nemůže mít všechno, že? :mosking: Tak pěkné léto.
bielja
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 22. úno 2010 10:00:53

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod bielja » pát 02. črc 2010 7:58:00

Můžu se zeptat na ten program na cesťáky? Děkuji.
bielja
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 22. úno 2010 10:00:53

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » pát 02. črc 2010 8:16:10

bielja píše:Můžu se zeptat na ten program na cesťáky? Děkuji.


reklama je nahoře na stránce, ale jinak mrkněte zde http://www.autoplan.cz/cz/kategorie/cestovni-prikazy.aspx
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod bielja » pát 02. črc 2010 9:41:48

Děkuji :)
bielja
 
Příspěvky: 88
Registrován: pon 22. úno 2010 10:00:53

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » čtv 05. srp 2010 10:23:57

mi se ta drzost tak líbí, že jsem to tu musela dát :rofl:

Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod milili » úte 22. úno 2011 21:49:31

refi, je to nádhera, díky tomu jsem se dnes poprvé pořádně zasmála.
milili
 
Příspěvky: 118
Registrován: pát 09. dub 2010 12:10:00

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod refi » sob 02. dub 2011 18:55:27

tak sem přidám ještě jedno video, ať vynahradím šok vyvolaný aprílem :D

tomuhle se směju už pár hodin a myslím, že ještě dlouho smát budu :rofl:
http://www.stream.cz/video/573568-rozhovor-miminek-dvojcat
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: teď už opravdu o kávičce + anketa

Příspěvekod nono » sob 02. dub 2011 23:46:14

hezké refi, tak jsem se po tom šoku uklidnila a můžu jít spát :) dobrou noc :bye:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

PředchozíDalší

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků