ZALOŽENÍ RADIMESI.CZ

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

ZALOŽENÍ RADIMESI.CZ

Příspěvekod refi » pon 04. bře 2013 12:37:50

Tak milé radilky (a radilové), před 4 lety, dne 2.3.2009, bylo založeno diskuzní fórum radimesi.cz. Nejdříve probíhal zkušební provoz, kdy se zde přihlásilo pár uživatelů - našich kamarádů - pod jmény jako gertruda apod. :D a zkoušeli zde psát různé (i veřejně nepublikovatelné) dotazy :D po ověření veškeré funkčnosti jsme rozeslali na stovky mailů škol a jiných příspěvkových organizací informaci o existenci tohoto diskuzního prostoru a zbytek už znáte.
Informace se díky internetu a vyhledávačům šíří rychle a proto máme k dnešnímu dni 3.365 registrovaných uživatelů. Samozřejmě je mezi nimi i spousta těch, kteří se zaregistrovali, položili dotaz, získali případně odpověď a už zde nechodí. Proto není tento počet až tak zajímavý a vypovídající. Důležitý je počet založených témat, takže zrovna toto téma, které čtete, je již v pořadí 3.357. V tématech je celkem 21.446 příspěvků! Kolika z nás včetně mě tolik pomohly v naší práci, jsem za to opravdu velice vděčná. Sebelepší myšlenka může skončit na maličkosti a já jsem ráda, že nejenže žijeme, ale naše rodina se stále rozrůstá [:-}

Ráda bych poděkovala adminovi, který má na starosti technický chod celého fóra, jeho práce je skryta v pozadí, ale bez ní bychom si mohly psát maximálně mailem ;) A moc děkuji radilkám, které jsou tu s námi od samého začátku a jsou nám nadále věrné.
Zároveň bych ráda poděkovala sponzorům, které máte při každém přístupu na fórum na očích. Našim cílem bylo, abyste nebyli obtěžováni reklamou, která se na nás valí ze všech stran a často nám doslova skáče před oči. Snažíme se především o inzerenty, jejichž produkty souvisí s tématy na tomto fóru.


Vykročili jsme společně do čtvrtého roku, tak ať nám to tu spolu vydrží :thumbs up:


Obrázek
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: ZALOŽENÍ RADIMESI.CZ

Příspěvekod Dahab » úte 05. bře 2013 19:09:48

Milá Refi, po přečtení tohoto příspěvku jsem si poznamenala datum 2. březen mezi mé významné dny v kalendáři a budu každoročně tento den slavit jako narozeniny SUPER FÓRA A VELKÉHO POMOCNÍKA. A až se mi chce napsat někdy i [url]vody, co mě drží nad vodou[/url]:thumbs up: :thumbs up: Upřímně, nepatřím mezi denní pisatele, ale každý týden několikrát RADIMESI navštívím, přečtu nové příspěvky, když vím, odpovím, někdy zapátrám ve starších tématech, něco opráším a prostě mám skvělého pomocníka stále při ruce.
A co nejvíc oceňuju je to, že sem píšeme všemožné dotazy, které se nám zdají i hloupé, protože si myslíme, že správnou odpověď neznáme jen my, ale přesto to zkusíme a ještě nikdy nikdo se nám nevysmál, že něco nevíme, ba naopak, ostatní poradili, nasměrovali na odkaz atd. Takže obrovské díky za všechno, co pro nás děláte a přeji hodně spokojených uživatelů :drinks: DĚKUJI!!!!! :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: ZALOŽENÍ RADIMESI.CZ

Příspěvekod refi » úte 05. bře 2013 22:41:55

dahab, moc děkuji!! dívám se na datum vaší registrace a zrovna vy jste tu s námi od samého začátku. za vaši věrnost děkuji já vám Obrázek
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: ZALOŽENÍ RADIMESI.CZ

Příspěvekod hanna » stř 06. bře 2013 6:59:24

Děkuji, Refi, za založení tohoto fóra. Vzpomínám si, že mně taky došel e-mail, nepamatuji si už od koho. Zaregistrovala jsem se, protože každá, byť sebemenší, rada nebo pomoc v té "pravé" chvíli je hodně důležitá. A málokdo dokáže tak bezelstně a bez honoráře poradit nebo nasměrovat jako vy všechny holky tady. Děkuji, děkuji.... a hodně síly do dalších let....
hanna
 
Příspěvky: 383
Registrován: čtv 12. bře 2009 6:58:06

Re: ZALOŽENÍ RADIMESI.CZ

Příspěvekod refi » stř 06. bře 2013 22:59:50

hani, vy jste taky takový věrný člen, o kterém jsem v úvodu psala ... je to už docela kus života, že? ;)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: ZALOŽENÍ RADIMESI.CZ

Příspěvekod Barusa » čtv 07. bře 2013 7:30:31

Tomuto fóru dávám velkou jedničku. Neumím si už představit den. kdy bych se nepodívala co je zde nového a vždy tam najdu něco užitečného.
Barusa
 
Příspěvky: 440
Registrován: úte 14. dub 2009 8:24:59

Re: ZALOŽENÍ RADIMESI.CZ

Příspěvekod Alena H » čtv 07. bře 2013 9:33:20

Taky jsem ráda, že Vás všechny mám. Ať nám to vydrží. :drinks:
Alena H
 
Příspěvky: 850
Registrován: čtv 27. kvě 2010 9:38:24

Re: ZALOŽENÍ RADIMESI.CZ

Příspěvekod vit » pát 12. dub 2013 13:19:38

Já jsem také ráda, že mohu občas kuknout :bad: na toto fórum a vím, že v tom nejsem sama.
Moc za založení fóra děkuji a přeji zakladatelce vše dobré jak v pracovním, tak i v osobním životě.
vit
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 02. led 2012 11:06:08


Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků