jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod refi » pon 25. čer 2012 10:46:40

už je to sice na internetu delší dobu, ale mi se to moc líbí a nás cifršpionek se to docela týká, přece jen jsme taky "úřednice" - tak můžeme porovnávat :thumbs up:

pracovní řád.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod danka » úte 26. čer 2012 7:08:37

Refi, to mě po ránu docela pobavilo. A jinak, přečetla jsem si Newsletter Vema a mám pocit, že Vás znám už hodně dlouho i když jsem Vás nikdy neviděla.Díky moc. :) :yahoo: :thumbs up:
danka
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 08. úno 2010 23:04:36

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod vrspa » úte 26. čer 2012 8:16:25

Připojuji se k "dance".... Rozhovor super,jste skvělá, paní Renatko! :thumbs up:
vrspa
 
Příspěvky: 65
Registrován: pon 15. úno 2010 10:03:54

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod refi » úte 26. čer 2012 9:33:56

radilky, děkuji moc. byla jsem se podívat ve vemě, našla jsem tam příjemné lidi a při té příležitosti vznikl i rozhovor do newsletteru. díky vám všem by toto fórum nefungovalo, takže stejně tak já musím poděkovat vám a říct: JSTE SKVĚLÉ, RADILKY!!
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod ega » úte 26. čer 2012 14:34:54

Dobrý den, "refi" i ostatní.
Také jsem četla rozhovor i vaše reakce tady. Rozhovor je moc pěkný a ještě pěknější ta záslužná činnost o které ten rozhovor je, a to provozování radilského serveru. Jestli vy, refi, děkujete za to, že jsou radilky a díky nim toto fórum existuje, já musím poděkovat na druhou. Díky radimesi.cz jsem se odvážila zřídit si IČO a dělat mzdy, samozřejmě ve Vemě, takže té taky díky, protože bez spolehlivého systému bych se do toho nepustila. A navíc díky radimesi. cz jsem se dozvěděla o té akci na konci loňského roku, kdy Vema nabízela novým zákazníkům k zakoupení PAMu nový notebook - tak na tom já pracuju :) A taky pracuju na sobě, abych do budoucna mohla nejen "sosat" rady, ale taky nějakou přispět. Takže doufám, že vydržíte! A vydržíme! :thumbs up:
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod refi » úte 26. čer 2012 16:58:49

ego, vaše odpověď mě teda dostala .... :cry: :) jste jedna z těch, co je tu s námi od samého začátku fóra, tzn. od března 2009 a to už je přece jen docela kus života. moc vám děkuji a přeji vám, ať se vám v podnikání daří, práce vás baví a jste spokojená :thumbs up:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod ega » úte 26. čer 2012 18:10:45

jéé, tak teď jsem pěkně naměkko... díky za přání! Přeju nápodobně!
:drinks:
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod halča » úte 26. čer 2012 23:07:50

Dlouho jsem tu nebyla, mezitím jsem díky dlouhodobé nemoci přišla o místo a teď se zase vracím zpět do školství. Jsem moc ráda, že se můžu vrátit zase mezi vás tady na forum, které jsem občas sledovala, ale říkala jsem si, že už se mě to snad nikdy nebude týkat. Naštěstí už mám zase práci, chodím se tam už měsíc zaučovat a kolegyně, která odchází, na toto fórum chodí taky. Takže se přidávám k díkům a budu se tu zase častěji objevovat. Rozhovor se doufám ke mně dostane, abych si ho mohla taky přečíst. H.
halča
 
Příspěvky: 36
Registrován: úte 03. bře 2009 8:26:04

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod Lenka S. » stř 27. čer 2012 10:39:04

Halčo, přečtěte. Najdete ho tady: http://www.vema.cz/ftproot/pub/Dokument ... index.html. :)
Lenka S.
Inzerent
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 16. čer 2011 13:09:45

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod Sara » stř 11. črc 2012 15:39:56

Dlouho jsem nic nenapsala a ničím nepřispěla, ale zato hodně četla a vyhledávala rady. Velký dík milá refi :) , že jste založila toto fórum a všem ostatním také děkuji, že jste a pomáháte. :bye: No a po přečtení milých slov v článku mi je milo u srdce a dnešní doba se už nezdá tak hrozná a k ničemu, když jsou na světě lidé jako je naše refi !!!! :drinks: :drinks:
Sara
 
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 14. led 2010 6:26:02

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod MichaelaBr » pon 30. črc 2012 19:52:36

Ahoj,

já bych se chtěla ubírat směrem marketingu a Public Relations. Zatím teda ještě studuji, ale chci být na volné noze a pracovat v zaměstnání, které by mě bavilo. :-)
MichaelaBr
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 30. črc 2012 19:43:42

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod refi » čtv 02. srp 2012 11:50:23

michaelo, tak to přeji hodně štěstí a odvahy, pracovat na volné noze vyžaduje mnohem větší osobní disciplinovanost, než být zaměstnanec. fandím :thumbs up:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod halča » ned 05. srp 2012 21:10:50

Lenka S. píše:Halčo, přečtěte. Najdete ho tady: http://www.vema.cz/ftproot/pub/Dokument ... index.html. :)


Děkuji za zaslání. Je to opravdu hezké počteníčko. A cítím se tu hned lépe, když vím něco i o zázemí těchto stránek :thumbs up: . H.
halča
 
Příspěvky: 36
Registrován: úte 03. bře 2009 8:26:04

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod nono » čtv 25. dub 2013 17:05:53

co by mne bavilo za jiné zaměstnání ????? no toto moje zaměstnání mne stále baví, ale pokud by se to vše zjednodušilo, nevím jak vám, ale mně přibývají nové a nové tabulky, nové a nové hlídání, sledování...... co platilo včera už dnes neplatí a to co je dobré zase někdo změní a po roce zjistí, že je to blbost......
BAVÍ mne moje práce, nechci ji měnit A L E POMÓÓÓC ať už nikdo nevymýšlí nové blbosti !!!!!! :? :D :gcrazy: nebo si opráším koště a v úterí 30.4. vyletím [:} :crazy:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: jaké jiné zaměstnání by vás bavilo?

Příspěvekod Alena H » pát 26. dub 2013 8:10:11

Přesně takhle to cítím já. Přesto přese všechno mne práce účetní baví.
Před dvaceti lety jsem však pracovala v obchodě a milovala jsem práci s lidma. Jenže jak přibývalo byrokracie, dostala jsem se mezi zákazníky čím dál méně a hodin strávených v zaměstnání přibývalo. Tak jsem si udělala malou osobní inventuru pro a proti a odešla jsem.
Tak 20 let dělám účetní. V mezičase jsem také stihla dělat školnici a kotelnici v mateřské školce - mám proto i dvoje kotelnické zkoušky (na plynná paliva a na pevná paliva). Ta práce mě taky bavila, byla různorodá, oklikou jsem se tak dostala k dětem.
Když jsem se kdysi jako děvče rozhodovala, kam na školu, chtěla jsem být učitelkou, ale bývalí mocní rozhodli, že nejsem způsobilá učit děti. To kvůli mému otci, který si to do smrti vyčítal. Dneska pracuji na základní škole jako účetní a když to kolem sebe vidím, tak jsem ráda, že mi to komunisti zatrhli. :lol:
Jednou jsem navštívila v Rakousku v malém městečku u Volfgang See prodejnu perníku. V této prodejně byla i malá dílnička, kde si malí i velcí zákazníci mohli zkusit zdobení perníčků. Takováto záležitost by se mi moc líbila. Perníčky peču ráda a ráda se i o svoje zkušenosti podělím, párkrát jsem vedla i kurz pečení perníčků. Tohle je můj sen. Mít také takovou perníkárnu, která by byla místem setkávání a ostrůvkem klidu v téhle uspěchané době. Mám proto vyhlídnutý jeden dům ve Slavonicích, takové tančící baroko. Ale bohužel nemám, kdo by mi můj sem dotoval. Přeji krásný den. :bye:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil Alena H dne pát 26. dub 2013 11:09:05, celkově upraveno 1
Alena H
 
Příspěvky: 850
Registrován: čtv 27. kvě 2010 9:38:24

PředchozíDalší

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron