tak už je to tady!!!

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

tak už je to tady!!!

Příspěvekod refi » úte 28. čer 2011 13:08:05

od této chvíle už si začínám užívat prázdné školy - resp. školy bez učitelů a studentů, tzn. že co začnu, to taky dodělám, žádné zvonění mě nebude rušit, no prostě máme tady PRÁZDNINYYYYY !!! [:} :yahoo: [:-} :drinks:

no ale teď zase ta druhá stránka věci - začínají nám měnit okna, spravovat střechu na tělocvičně, měnit podlahy v učebnách, malovat, měnit v mojí kanceláři koberec .... nejásala jsem předčasně? :mosking: :D

a co vy? vysvědčení jste dávali také dříve než se dočkáte až ve čtvrtek?
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod DanaS » úte 28. čer 2011 19:20:23

u nás se dává vysvědčení zítra, takže hurá prázdniny. Poslední dny už mi docela vadil ten rachot, neuměla jsem se soustředit na práci. Už se těším na to ticho.
Všem přeji hezké prázdniny a dovolenou.
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod Dahab » stř 29. čer 2011 7:54:48

U nás se dává vysvědčení taky zítra. Už se těším na školu bez dětí a kantorů, na to, že budu si dělat pololetní uzávěrku v klidu a vůbec mi nevadí, že do školy půjdu 5. i 6.července. Jsem teď sama doma, manžel si užívá rybolovu v Norsku, tak si tu vezmu pejska, uděláme si procházku do školy, popracuji a zase procházkou k domovu. Fakt se těším. Přeji Vám všem pohodové prázdniny, hlavně klid na práci, příjemnou a zaslouženou dovolenou :bye: .
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod sonajda » stř 29. čer 2011 8:22:01

Taky se těším na prázdniny /reálně začnou až po 18.červenci/ [:} a pro vysvědčení si jdu zítra i já - malounko se pochloubnu: ukončila jsem studia a jdu si symbolicky právě zítra pro malý, nevýznamný, přesto vydřený titul DiS. :oops:

Tímto ještě jednou děkuji všem zúčastněným, které jste mi zaslaly vyplněný dotazník k mé absolventské práci na téma "Pracovní neschopnost a zaměstnavatel".

:drinks: PRIMA VOLNO VŠEM!!! :drinks:
sonajda
 
Příspěvky: 451
Registrován: stř 20. říj 2010 14:57:20

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod hanna » stř 29. čer 2011 8:26:43

Sonajdo, upřímně gratuluji. Při zaměstnání cokoliv dnes studovat je makačka. A přeji Vám dál hodně štěstí... :drinks: :bye:
hanna
 
Příspěvky: 383
Registrován: čtv 12. bře 2009 6:58:06

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod Dahab » stř 29. čer 2011 10:31:40

Taky gratuluji a OBDIVUJI!!!!!!!!!!!!!! :rofl:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod DanaS » stř 29. čer 2011 12:52:07

Taky gratuluji a smekám
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod refi » pát 01. črc 2011 14:58:24

sonajdo, dis je vyšší odborná? a to jste si musela dodělat kvůli své práci nebo se vám prostě jen tak chtělo? :) a přidávám se ke gratulacím, mi už by se do školy nechtělo, jsem v ní totiž každý den :D
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod sonajda » sob 02. črc 2011 8:34:32

DĚKUJI VÁM VŠEM ZA GRATULACE :drinks:
ano, refi... je to vyšší odborná :) a proč jsem se do studií pustila??
a) chtělo se mi [:-}
b) pro 10.pl.tř. bylo středoškolské málo |:-(|
c) příště bych šla rovnou do Bc. :bye: ale příště... příště už nebude!! :bye:
sonajda
 
Příspěvky: 451
Registrován: stř 20. říj 2010 14:57:20

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod Na.ko » čtv 14. črc 2011 7:10:20

Tak a je to. Všechny výkazy, statistiky a nevím co ještě jsou odevzdány, poslány.... a přede mnou zasloužená a vytoužená dovolená. Dnes a zítra ještě nějaké detaily a úklid kanclu a v sobotu oodjéééézd. Přeju všem krásnou a pohodou dovolenou :drinks:
Na.ko
 
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 27. led 2011 20:15:35

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod refi » čtv 14. črc 2011 7:30:24

nako, přeji vám krásnou dovolenou a dostatečný odpočinek. jsem na tom podobně, dnes ještě nějaké drobnosti a pak mě odpojí od internetu :D mění nám okna, takže všechno půjde zakonzervovat a já mám volno. vzhledem k tomu, že v ostravě právě dnes začínají colours of ostrava, není co řešit :yahoo: :drinks: a dovolená už za týden ;)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod DanaS » čtv 14. črc 2011 7:55:06

Taky přeji všem pěknou dovo. Já taky nastupuji v pondělí, ale doma budu mít natěrače na dveře takže pro mne to bude pracovní. Do toho ještě nějaké zdůvodňování reg.radě ohledně projektu, u nás se taky kope, máme v hrozném stavu hydranty, takže všude prach a hluk. Už se těším na pátek a pak 2 týdny klid. Nějak mi pořád připadá, že se neumím zapracovat (zástup za MD). Asi na podzim budeme potřebovat účetní, nevím na jak dlouho by to bylo máte někdo nějaký kontakt na někoho, kdo má zkušenosti se školami(FENIX)? Myslela jsem na Dáju, ale neumím ji tady zastihnout.
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod nono » úte 17. črc 2012 17:10:48

Ahoj refi
tak co letos COLOURS OF OSTRAVA ? byla jsi ? a jaké bylo počasí ?
Já se chystám na Benátskou noc do Liberce. Doufám, že bude hezky a přestane už pršet.
Letos už napršelo........nevím jak u Vás, ale u nás :x :? :( takže už bude jen lépe a lépe [:-} [:} :whistle: :bye:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod refi » stř 18. črc 2012 12:56:23

nono, díky za optání. colours of ostrava jsou každoročně mým svátkem plným hudby, tance, divadla, dobrot a nedostatku spánku :D letos je navíc poprvé umístili do prostředí bývalých hutí a vysokých pecí, takže se dojmy násobily. když se dívám na benátskou noc, tak bych si určitě nenechala ujít kromě mnoha jiných koncert emira kusturicy, ten nám tu před pár lety roztancoval ostravu svou balkánskou dechovkou :thumbs up:

a počasí určitě vyjde, pořadatelé to mají určitě zařízeno :)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod nono » čtv 19. črc 2012 8:33:07

Jé to ti refi závidím.. :yahoo: .. já jsem se byla podívat v areálu v době, když byly pouze úvahy o rekonstrukci - na sál atd. Ale už tenkrát na mne prohlídka hodně zapůsobila - stát u vysoké pece....
Musel to být zážitek - myslím ten festival.
Díky za tip. Hned se podívám, kdy a na jakém pódiu vystupuje emir a půjdu se mrknout. Těším se, že se odreaguji tou atmosférou od dalů a mádátidalů.
:drinks: :whistle:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Další

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron