tak už je to tady!!!

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod nono » pon 30. črc 2012 8:56:19

Ahoj refi, tak festival byl supr. Emira Kusturicu jsem také viděla a opravdu dokáže strhnout davy. I já jsem se pohupovala v bocích :) Jen nás vyhnal v sobotu dost velký déšť (neměli jsme pláštěnky a promoklá jsem byla až na kost). Tak jsem přišla o Kabáty :cry: ALE to hlavní co jsem chtěla vidět - Bryan
jsem viděla. Super :yahoo:
No a teď hup do práce |:-(| už mám po dovče - tak Vás tu všechny PRACUJÍCÍ zdravím :yahoo: :drinks:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod refi » čtv 02. srp 2012 11:51:53

nono, jsem taky v procesu celé prázdniny. dovolenou jsem si užila delší na jaře a tak teď už jen ta práce. ale zase je tu božský klid!!
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod nono » čtv 30. srp 2012 11:37:14

ahoj všichni, nevěděla jsem kam tento můj dotaz zařadit, ale pak ten nadpis
TAK UŽ JE TO TADY
to také vystihuje.
Včera jsem se dověděla, že prý už školáci nebudou dávat peníze na správní zaměstnance.
Údajně už od roku 2013. Prý to bude na zřizovatelích jak si provoz školy zajistí (uklizečky,
školník, hospodářka, kuchařky...) Slyšela jsem, že navrhují ať účto dělá pro školu někdo na živnosťák.
Jsem z toho docela dost rozhozená. Jsem před důchodem a živnosťák nemám.......
Prosím nemáte někdo podrobnější informace co se na nás chystá ???
To bude asi ta úspora co na MŠMT prošustrovali (myslím tím tu poslední kauzu - kontrola NKÚ)
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod Janca » čtv 30. srp 2012 12:23:01

Nono kde jste to slyšela, to bych chtěla vidět jak někdo na živnosťák dělá tuhle spleť různých prací, vždy´t jsme takové holky pro všechno.
Janca
 
Příspěvky: 146
Registrován: úte 29. pro 2009 10:41:15

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod nono » čtv 30. srp 2012 12:58:42

včera "okrajově" od zřizovatele (město) :? :o proto vám píši......jestli je to avízováno i někde jinde
a ještě jsem četla na internetu toto :

Nepedagogičtí pracovníci jsou důležitou součástí školy
Provozní a správní zaměstnanci vytvářejí zázemí pro práci celé školy, zaznělo na konferenci profesní sekce nepedagogických pracovníků odborového svazu pracovníků školství.

Proto by měli být vnímáni jako součást vzdělávacího systému i v budoucnu. Ministerský záměr reformy financování regionálního školství počítá s tím, že nepedagogové nebudou od příštího roku financováni normativní metodou, tedy podle počtu žáků školy, ale nákladovou. Problém je v tom, že ministerstvo nijak nespecifikovalo, co si pod nákladovým financováním představuje. Navíc stále panuje nejistota, zda tito pracovníci nepřejdou pod své zřizovatele. Napomáhá tomu rozhodnutí poslanců zachovat i v letošním roce rozdělení mzdových prostředků zvlášť na platy pedagogů a zvlášť na platy nepedagogů. Jak zaznělo v diskuzi, je to jeden z kroků, které mohou vést k tomu, že peníze na platy provozních a správních zaměstnanců škol budou převedeny do rozpočtů obcí. ČMOS pracovníků školství se jednoznačně zasazuje o to, aby tito pracovníci byli i nadále placeni ze státního rozpočtu, a ne z takzvaného rozpočtového určení daní.

Delegáti konference zvolili předsedkyní sekce Dagmar ČÁSLAVOVOU z obce Luká a jejím zástupcem Václava HEROUTA ze Zruče nad Sázavou. Sekce nepedagogických pracovníků vytvoří tři pracovní skupiny, které se budou zabývat problematikou práce kuchařek, školníků, a technicko-hospodářských pracovníků a které budou pracovat souběžně s republikovým výborem sekce. Jeho nové složení najdete na www.skolskeodbory.cz.
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod nono » pát 31. srp 2012 11:25:54

Tak jsem ještě hledala....a v učitelských novinách jsem se dočetla, že tento přesun financování správních zaměstnanců škol na zřizovatele = přesunuli naši zákonodárci až na rok 2014. Tak kdo ví co bude :yahoo: [:}
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod nono » stř 21. kvě 2014 11:32:04

Ahoj všichni TU NA FÓRU
také se těšíte na prázdniny ??? :yahoo: prvních 14 dní v červenci bude pro nás perných, ale pak :yahoo: [:}
přeji Vám hodně sil na červen - nevím jak u Vás, ale je to vždy hektické...... |:-(|
:drinks:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod Alena H » stř 21. kvě 2014 12:16:12

U nás se mění okna a zatepluje, dělá střecha od jara do podzimka, takže tady je veselo už teď. Končíme 20.6. - tedy děti, takže tento poslední měsíc bude ....... :crazy:
Alena H
 
Příspěvky: 850
Registrován: čtv 27. kvě 2010 9:38:24

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod refi » stř 21. kvě 2014 15:09:42

tak to já se musím zeptat, co se v mém bývalém "u nás" na červen chystá :mosking:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod nono » čtv 22. kvě 2014 8:36:46

refi já nechápu ? ty jsi změnila zaměstnání ???
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod refi » čtv 22. kvě 2014 11:55:11

nono, změnila jsem už loni v dubnu, takže jestli jsi tuto změnu nezaznamenala, tak nejsi poctivý čtenář těchto stránek a budeš mít deset černých puntíků do komína napsaných :mosking:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod nono » pon 26. kvě 2014 11:25:48

černý puntík od tebe refi je pro mne hrozná věc. :cry: ...protože si tě nesmírně vážím... :thumbs up: ..tyto stránky mi hodně pomáhají
takže prosím o odpuštění a umazání těch teček :cry:
předem moc a moc děkuji :bye:
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod refi » pon 26. kvě 2014 20:46:47

tak vidím, že strašení mi jde dobře :evil: :D omluvu přijímám, jdu tedy pár teček vymazat, snad v komíně neuvíznu :crazy: :mosking:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod nono » pon 25. srp 2014 8:33:29

Ahoj všichni :yahoo: tak jak u Vás ??? u nás přišli všichni, hezky odpočatí a usměvaví.
Je to krásné , vidět je spokojené, nabité energií. Doufám, že jim ta energie a dobrá nálada
vydrží hodně dlouho. Mějte se krásně, škola nám začíná :drinks: [:-} [:}
A i nám přeji hodně energie a hlavně aby Ti naši zákonodárci nevymýšleni BLBOSTI
:lol: :D :)
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: tak už je to tady!!!

Příspěvekod PetraFinkova » úte 09. zář 2014 14:51:36

Zatím se mne drží :D
PetraFinkova
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 09. zář 2014 14:46:51

PředchozíDalší

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron