Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod ega » stř 22. dub 2009 15:50:01

Tak tohle se mi často nestává, ale dneska se mi opravdu nechce nic dělat. Tak jen pročítám Radímesi.cz. Zjišťuju, že už jsem asi závislá :lol: Přihlašuju se každý den aspoň na chvilku. Co jsem dělala, když tahle radírna ještě nebyla? To tedy nechápu... :?
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod Alme » stř 22. dub 2009 16:20:44

Občas se mi to také stane. Také proběhnu radimesi, a pak jdu dělat věci, na které není čas jindy. Zakládat doklady do šanonů, tisknu vnitřní tiskopisy a tabulky, přeberu hromádku papírů, které je potřeba přečíst /nemají terním ke zpracování/, dopíšu termíny do kalendáře, přeberu krabici na papír atd. Prostě si kolem sebe "uklidím" a druhý den zase jdu po hlavě do účtů. Přeji hezké odpoledne.
Alme
 
Příspěvky: 63
Registrován: úte 24. bře 2009 8:20:59

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod jajas » stř 22. dub 2009 18:28:18

Přesně tak, já si také prohlížím otázky a odpovědi na radímesi. A můžu říct, že jsem skutečně ráda, že jsem tuto radírnu našla. Navíc, pokud mám potřebu poradit nebo napsat na věc svůj názor, zjišťuji, že se prostě neudržím a píšu. Tak si vlastně i "procvičuji" účtování, obnovuji a připomínám si už nabyté poznatky a ráda se nechám poučit od ostatních. Úplně největší radost mám, když se názory několika z Vás shodují s mými. Mám pak lepší pocit, že práci nedělám úplně špatně, protože někdy si připadám se všemi těmi změnami jako v (promiňte mi to slovo) blbárně.
jajas
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 05. bře 2009 7:54:50

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod agama » čtv 23. dub 2009 9:09:24

Když se mi nechce nic dělat - většinou to bývá když úspěšně vyplním nějakou úžasnou tabulku a zřizovatel mi potvrdí že "se mu líbí", anebo dostanu mejlíka že zaslaná uzávěrka je dobře... to pak chvíli sedím a buď surfuju, nebo si najdu nějakou pěknou muziku a uvařím kafe :whistle: 8-)
Taky mám na stole tzv. "VYHNÍVACÍ SLOŽKU" , kde zakládám vše co nehoří.. a tu když otevřu hned je co dělat a vracím se na zem :o
Uživatelský avatar
agama
 
Příspěvky: 516
Registrován: stř 04. bře 2009 15:45:44
Bydliště: Valašsko

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod refi » čtv 23. dub 2009 11:48:46

konečně nastává období pracovní normalizace - skončily všechny práce týkající se roku 2008 jak v účtu, tak ve mzdách (aspoň v to pevně doufám :D ) a čtvrtletní uzávěrka za rok 2009 je taky pryč, takže je čas si začít dávát do pořádku resty. nejdříve jsem si je psala do bloku, pak na lístečky a pak už ukládala jen v hlavě. teď to jdu všechno dolovat a snažit se dodělat. největší noční můra je stále vnitřní kontrolní systém, který tu sice poměrně dobře funguje jak má, ale je to třeba ještě pořádně sepsat a provázat s ostatními předpisy. až to budu mít za sebou, tak to pořádně oslavím :drinks: :drinks:
každopádně jsem ráda, že forum plní svou funkci, není nic lepšího, než když se myšlenka proměnila v realizaci a mělo to všechno smysl. našla jsem tu už sama spousty rad a ověřila spousty svých vlastních myšlenek či praktických věcí.
koukala jsem na statistiku přístupů na forum a je to jasné - před obědem a po obědě je tu největší návštěvnost, proč asi? [:-} :gcrazy: ;)
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod quendery » čtv 23. dub 2009 11:53:30

Zdravím všechny, jsem na tom asi jako ega - když zrovna mám prázdnou kancelář, všechno hotové a nikdo nic nechce/ mám ji uprostřed mezi ředitelnou a zástupcovnou a máme jen jeden telefon- prostě průchoďák/, jsem celá nesvá. No, ale když ten pocit překonám, tak si dám kafčo a začnu přemýšlet, jestli jsem na něco nezapomněla. Jo, a tu "hromádku" mám taky, tak když nic jiného, tak ji jdu likvidovat. Na té naší "poradně " jsem už taky asi závislá, musím se tam každý den podívat, co je nového a opravdu musím přiznat, že jsem se za tu dobu, co existuje, docela dost věcí dozvěděla. Ještě jednou díky autorům !!!!!!! :crazy: :crazy: :crazy:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod quendery » pon 27. dub 2009 16:53:31

Čauky lidi, tak je třičtvrtě na pět a už se mi opravdu nechce nic dělat. Ale zase někdo klepe......... Naštěstí je to jen malý dotaz..... Venku je pohádkově, svítí sluníčko, kvetou stromy, co vlastně ještě v té práci dělám ? Dnes přišly peníze pro kantory na další odměny - ti se mají - v poledne přijdou / jsme zuška/, pár hodin odučí a hurá domů. A co my děvčata-od rána do večera u PC nebo "k službám"- taky Vás to někdy štve? Ale ono na ně také dojde až budou muset dělat výchovné plány pro každého žáčka zvlášť......... Tak hlavu vzhůru a za chvíli šupajdit domů. :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
quendery
 
Příspěvky: 104
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:01:04

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod halča » úte 05. kvě 2009 14:55:05

Když se mi nechce nic dělat - což absolutně nesouvisí s tím, že by nebylo co dělat :D - tak brouzdám po internetu, často i na pracovních fórech, nebo si projdu maily, kterými mě zahlcují známí a já nemám čas si ta videa a fotky prohlídnout. Takže jednou za čas to všechno prohlídnu a vymažu. A když už ani na to nemám chuť, tak si jdu povídat s kvítkama na okně a pěkně je zaliju a otrhám suché lístečky, prostě samé užitečné věci [:-} :oops:
halča
 
Příspěvky: 36
Registrován: úte 03. bře 2009 8:26:04

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod liběna » pát 05. čer 2009 14:52:04

Tak zrovna dneska se mi pracovat chce, což i většinu dní, ale ať se snažím, jak se snažím, selský rozum spinká |:-(| Snažím se dát dohromady turistický výlet, normální zúčtování záloh od studentů s náklady, už si tu kreslím i šibenice, jak nás to ve škole učili, a furt mi to někde lítá. Počmáraných papírů plný stůl a výsledek nikde, to je teda pátek jak vyšitý :gcrazy:

No a když se mi nechce nic dělat (což jsou většinou prázdniny, kdy si naopak slibuju, že budu dělat to, co přes rok nestíhám), tak brouzdám po internetu, pročítám i toto forum a je mi hned líp, když čtu, že jsme na tom podobně ;) Takže krásný víkend a v pondělí zase ahoj ! L.
liběna
 
Příspěvky: 24
Registrován: pon 02. bře 2009 9:07:52

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod nono » sob 13. čer 2009 0:11:27

To já mám horší... kancelář mám hned vedle ředitelky a zástupce a tak si nemohu dovolit nic nedělat a nebo brouzdat na internetu :cry: . Většinou mám otevřené dveře a když je zavřu, tak mi je po chvíli stejně řed. otevře :( . O prázdninách si chci udělat archiv, majetek (projít školu - 2 budovy, a hledat a hledat, kam si co přesunuli... a neřekli :x ) pak musím dělat různé přehledy do výroční zprávy....tak budu makat a makat. Jinak u nás chodí do školy vedení ještě 14 dní po a už 16 dní před..... tak moc klidu nezažiju. Ale už se těším až bude klid ....... [:-} [:} :whistle: [:-}
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod refi » pon 29. čer 2009 16:56:43

tak já tu zrovna sedím a nechce se mi domů, protože venku zuří bouřka způsobem, který mě ukotvil do židle. a to ještě nezačalo pršet, zatím je to jen tak "nasucho" , ale až to spustí, tak si nedovedu představit, jak to bude vypadat v už tak zničených oblastech ... :( :( :(


jak by řekl klasik "tento způsob léta zdá se mi být poněkud nešťastným ... " :-!
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod Alme » úte 22. zář 2009 13:35:32

Tady u nás /KHK/ je nádherný podzimní den. Odpolední káva na stole a já marně hledám na těchto báječných stránkách
Účtování náhrad mzdy. Ještě ráno jsem našla odkaz v kapitole Analytika u náhrad - Účtování náhrad mezd. A teď ne a ne.
Pomoc!?! Děkuji.
REFI - Radimesi byl opravdu skvělý nápad. Moc děkuji O:-)
Alme
 
Příspěvky: 63
Registrován: úte 24. bře 2009 8:20:59

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod refi » úte 22. zář 2009 14:52:20

Alme> je to vončo?
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod Alme » úte 22. zář 2009 22:13:50

Refi - moc děkuji. Dobrou noc . :D
Alme
 
Příspěvky: 63
Registrován: úte 24. bře 2009 8:20:59

Re: Co děláte, když se vám nechce nic dělat?

Příspěvekod refi » pon 08. úno 2010 22:07:54

až se vám nebude chtít nic dělat, tak aspoň něco pro zasmání :D mě to rozesmívá už několik dní naprosto spolehlivě :rofl:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků