anketa - jak nám teda přidali?

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

o kolik měsíčně jsem si polepšil(a)?

1,- až 200,-
4
9%
201,- až 400,-
0
Žádná hlasování
401,- až 600,-
5
11%
601,- až 800,-
4
9%
801,- až 1000,-
1
2%
1001,- a více
6
13%
mám přidáno o celé navýšení tarifu
19
41%
plat mám i po úpravě stejný
2
4%
mám méně než před novou tabulkou
5
11%
jiná možnost (uveďte do textu)
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 46

Re: anketa - jak nám teda přidali?

Příspěvekod refi » úte 02. čer 2009 19:58:54

už jsem to tu psala v jiném vlákně - nám na poradě na kraji před dvěma týdny řekli, že na nepedagogy přijde tolik peněz, že pokryje nejen nárůst o 3,5% od 1.6., ale může i částečně kompenzovat ten "jakože nárůst" od 1.4.
na pedagogy nepřijde na nárůst tarifů od 1.6. nic, jen pro UZ 33005 (rozvojový program) bude rozšířeno použití, tzn. že se z něj může financovat i nárůst tarifů od 1.6. pro pedagogy.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: anketa - jak nám teda přidali?

Příspěvekod eva.pro » stř 03. čer 2009 8:51:50

Jak je tu ta hezká anketka o přidání, tak musím říci, že při prvním přidání to bylo dobré, osobko zůstalo, :yahoo: ale při druhém přidání nula od nuly - nárůst tarifu, ale osobko dolů. :cry:
eva.pro
 
Příspěvky: 503
Registrován: pon 09. bře 2009 14:17:18

Re: anketa - jak nám teda přidali?

Příspěvekod ega » čtv 11. čer 2009 9:10:07

Ahojky, nám přidali na nepedagogy další částku, ale ani s tou první dohromady to nepokryje roční potřebu na nárůst tarifů. Dělá to asi polovinu. Osobka zatím máme, ale uvidíme, jak se to bude vyvíjet ke konci roku, až budou docházet peníze :evil:
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9

Re: anketa - jak nám teda přidali?

Příspěvekod Dahab » stř 28. kvě 2014 17:43:36

http://www.skolskeodbory.cz/info.php?id ... nfo_detail
http://zpravy.idnes.cz/jednani-vlady-o- ... domaci_kop
Tak tentokrát to vypadá, že bychom mohli dostat přidáno i my - nepedagogové. Sice není jasné kolik, podle stránek odborů 2,5%, podle dnešní MF Dnes 3,5%. Tak snad to klapne.
I když nevím nevím jak si to navýšení platů nepedagogů ředitelé zase vyloží. Konkrétně u nás se zalíbil §6 zákona 561/2006

Zvláštní způsob určení platového tarifu

Zaměstnavatel může zaměstnanci určit platový tarif v rámci rozpětí platových tarifů stanovených pro nejnižší až nejvyšší platový stupeň příslušné platové třídy

U nás se změna zatím chystá pro školní jídelnu, když se nikdo nebude bouřit, tak se postupně upraví mzdy ostatním nepedagogům, družině, ale na kantory se určitě nesáhne. Ještě aspoň nám by mohli taky schválit samostudium, protože těch novinek co musíme najít, nastudovat..., tak těch je určitě víc než u kantorů. Ale když jsem měla k tomu připomínku, tak mi bylo vysvětleno, že i když kantor jede v jarní prázdniny si odpočinout na hory, tak si může v autobuse nebo autě studovat nové vyhlášky, zákony, vymýšlet nové postupy práce.. :mosking: K tomu není pak co dodat, že?
A ještě se zeptám jak jsou u ve školní jídelně /ZŠ/ placeny kuchařky přes prázdniny? U nás si musí žádat o neplacené volno. A protože se bojí o místo, tak žádají jak divé. :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: anketa - jak nám teda přidali?

Příspěvekod nono » čtv 29. kvě 2014 11:51:37

Tak to je tedy divné......
U nás čerpají dovolenou a pak nastoupí do práce a mají SNITÁRKU. Vydrbou vše do nejmenší škvírky a pekáčku.
A pak dělají i jiné práce, které je potřeba ve škole dělat. Nikdy neodmítnou a dělají....např. i zametání okolo školy, hrabání posekané trávy atp.
Můj názor je ten, že pokud zaměstnavatel nemá pro pracovníka práci (žádnou mu nepřidělí), může být tedy pracovník doma a zaměstnavatel (na jehož straně je překážka) by měl vyplácet pracovníkovi průměrný plat.
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Předchozí

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků