Sníží nám plat?

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

Re: Sníží nám plat?

Příspěvekod ineu » čtv 24. bře 2011 14:19:38

Ömlouvám se, ale asi jsem vas pobavila, což všechny potřebujeme.
Nejste HOKLY ale určitě HOLKY ! Už blbnu. :D
ineu
 
Příspěvky: 10
Registrován: úte 08. bře 2011 15:20:12

Re: Sníží nám plat?

Příspěvekod novoma » pon 28. bře 2011 11:32:19

Waja píše:My jsme až dnes dostali rozpočet na letošní rok, vejdeme se s nepedagogickými pracovníky do objemu platů jen taktak, nemusíme snižovat ani osobní (máme ho celá léta stejně nízké), ale neuvidíme za celý rok ani korunu v odměnách. Je to jen ale díky tomu, že neplníme limit pracovníků téměř o celé tři úvazky. Z kraje nám navrhli, že si můžeme přesunout prostředky z pedagogických do ostatních. Tak na co je pak ta celá komedie s rozděleným rozpočtem a rozvojovými programy?? Stejně nám naše ředitelka řekla, že máme až tak dost, že chudáci učitelé se podílí "do sedření kůže" na nových státních maturitách, takže ONI si přece vyšší tarify a oměny zaslouží. To my ekonomové a mzdovky asi nejsme pro školství vůbec důležití, jsme jen středoškoláci a "jen celý den přendaváme papíry z jedné strany stolu na druhou a pak zase zpět a pijeme při tom kafe".


Waja, docela by mně zajímalo, ze kterého jsi kraje. Kraj Vysočina tak benevolentní není. O převod se žádá, musíme prokazovat, jakým způsobem jsme provedli opatření ke snížení schodku (chybí mi pro nepedagogy asi 80 tis. a to za předpokladu,že nebudeme mít žádné odměny ani osobní příplatky). Takže domluva s jednou paní uklízečkou, že půjde do důchodu hned jak to bude možné. Snížení úvazku uklízečky v budově odloučeného pracoviště (už tak nebyl plný). Školník pracuje na zkrácený úvazek. Na budovu o třech podlažích, šatnu, dílny, tělocvičny v to nepočítaje, mi zbyly dvě uklízečky. Budou mít dvakrát tolik práce za míň peněz. Myslím, že už není kde spořit, kde brát. Aha, pravda, ještě mohou zkrátit úvazek mně, třeba na poloviční. Že bych jako pracovala od rána do večera za poloviční plat ze samé vděčnosti, že mám vůbec kam chodit do práce. :? Pracuji ve školství už dvacet let, celou dobu na místě ekonomky, účetní- takže jsem vlastně měla štěstí. Kapitalismus je tady, krize zasáhla státní sféru...a jak se dalo čekat...taknějak odspodu :drinks: radujme se...veselme se.. :D
novoma
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 14. čer 2010 10:30:13

Předchozí

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron