přidají nám opravdu?

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod NoMa » stř 04. bře 2009 12:18:19

Kraj Vysočina...nám asi nepřidají...my tady objímáme stromy, pijeme becherovku a jsme šťastni i tak :? :D Zatím mi přišlo jen oznámení dotace ÚZ 33 005, ten rozvojový program pro nebohé pedagogy.... :cry: Nedá se nic dělat, i dál budeme pracovat z lásky :D :o
NoMa
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 04. bře 2009 12:07:18

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod Vlasta Struková » stř 04. bře 2009 13:10:46

My jsme z Ústeckého a avízo máme také jen na pedagogy.
Vlasta Struková
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 04. bře 2009 10:46:50

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod refi » stř 04. bře 2009 14:23:04

NoMa píše:Kraj Vysočina...nám asi nepřidají...my tady objímáme stromy, pijeme becherovku a jsme šťastni i tak :? :D Zatím mi přišlo jen oznámení dotace ÚZ 33 005, ten rozvojový program pro nebohé pedagogy.... :cry: Nedá se nic dělat, i dál budeme pracovat z lásky :D :o


ty stromy vám zavidím, tu becherovku moc ne (špatné vzpomínky na mládí :D ). jinak pro nepedagogy je to UZ 33016 a doufám, že to dorazí do všech krajů, to by byl docela výsměch nám všem, kdyby ne ...
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod NoMa » stř 04. bře 2009 14:31:36

:D Já myslím, že to tak bude, těžko by to dali jen do některých krajů a myslím, že ani není možné,aby s těmi ÚZ naložily jednotlivé kraje po svém...nezbývá než trpělivě čekat.
Mezi náma - já to s becherovkou nepřeháním :mosking: ...jsou příjemnější způsoby, jak se zdevastovat :D :!: :idea:
NoMa
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 04. bře 2009 12:07:18

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod ega » stř 04. bře 2009 14:48:09

refi píše:
Marta píše:Ahoj všichni,
můžete mi poradit, který zákon nebo vyhláška o tom "přidání" říká? Mně to nějak uniklo a všichni se mě vyptávají. Děkuji.


šlo o dva rozvojové programy, které na rok 2009 vyhlásilo ministerstvo školství:
pro pedagogy http://www.msmt.cz/ekonomika-skolstvi/v ... a-rok-2009
pro nepedagogy http://www.msmt.cz/ekonomika-skolstvi/p ... pracovniku


O to přidání se musí ještě požádat??? Tak to mi teda uniklo parádně...
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod NoMa » stř 04. bře 2009 14:50:03

:) heeeeeej...tady o kafi...o penězích vedle :D Já jsem nežádala o nic (taky jsem nic nedostala :x ,zatím), ale vzhledem k tomu, že jsem nežádala ani o ty pedagogické peníze, mám za to, že rozvojový program je něco jako mimořádný Štědrý den....přijde Ježíšek...
NoMa
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 04. bře 2009 12:07:18

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod refi » stř 04. bře 2009 14:52:25

v těch podmínkách je napsáno, kdo žádat musí a kdo to dostane automaticky. my jako státní střední škola patřící pod krajský úřad jsme to dostali bez žádosti a vycházeli z počtu zaměstnanců ze statistiky P1-04. zkuste si to projít, hlavně u nepedagogů bod 2c a u pedagogů bod 3.2.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod NoMa » stř 04. bře 2009 14:53:54

Ono stačí si pořádně přečíst zveřejněné dokumenty. Já mám po starosti, škola zřizovaná krajem dostane nasypáno, ani žádat nemusí...to se máme..... :roll:
NoMa
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 04. bře 2009 12:07:18

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod ega » stř 04. bře 2009 15:08:54

refi píše:v těch podmínkách je napsáno, kdo žádat musí a kdo to dostane automaticky. my jako státní střední škola patřící pod krajský úřad jsme to dostali bez žádosti a vycházeli z počtu zaměstnanců ze statistiky P1-04. zkuste si to projít, hlavně u nepedagogů bod 2c a u pedagogů bod 3.2.


jj, už jsem to nastudovala, žádat nemusím, díky za info.
ega
 
Příspěvky: 148
Registrován: stř 04. bře 2009 10:10:14
Bydliště: Praha 9

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod drabikova » čtv 05. bře 2009 9:10:27

Já tomu teda trošku nerozumím, nám už z kraje přišli peníze na čtvrtletí na pedagogické pracovníky, pák nám příšli už v rámci rozvojového programu na papíře kolik dostanou na rok pedagogové a kolik nepedagogičtí. Na nás nepedagogy to dělá v průměru 280,- Kč na osobu a měsíc. Myslela jsem si,že na přidání tabulkové od dubna dostaneme peníze další, ale podle toho co čtu jsem se mylila? Vůbec tomu nerozumím.
drabikova
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 05. bře 2009 8:41:01

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod agama » čtv 05. bře 2009 9:57:09

Tomu nerozumí nikdo, jednoduše pedagogové dostali pěkné navýšení na nenárokové složky, nepedagogové dostanou směšné částky na navýšení tabulkových platů - které z přídělu nelze pokrýt, takže se jim bude muset zákonitě snížit osobní. Shrnula bych to: buď někdo na ministerstvu neumí počítat, nebo si z nás dělají srandu. Co je lepší :D
Uživatelský avatar
agama
 
Příspěvky: 516
Registrován: stř 04. bře 2009 15:45:44
Bydliště: Valašsko

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod refi » čtv 05. bře 2009 10:40:16

myslím, že obojí je správně. pro samou srandu neumí počítat. cituji z článku na stránkách mšmt s názvem Konec diskriminace nepedagogických pracovníků: ...Už v lednu MŠMT vyhlásilo rozvojový program Posílení úrovně odměňování nepedagogických pracovníků, na který je vyčleněno 334,4 mil. Kč. Tyto prostředky tvoří významný podíl z celkové částky potřebné k zajištění změny zařazení nepedagogických pracovníků....

takže významným podílem myslí naše ministerstvo pětinu a někde i jen desetinu z celkového navýšení. opravte si proto i ve své hlavě význam slova VÝZNAMNÝ PODÍL [:-}

http://www.msmt.cz/pro-novinare/konec-d ... pracovniku
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod ZekM » pát 06. bře 2009 9:10:08

Pokud otázka zvýšení platů nepedagogů nebude řešena Sbírkou zákonů, tak se nic nezmění! :)
Týdeník ŠKOLSTVÍ č. 7 ze dne 18. února 2009:
Zvýšení tarifů u nepedagogů je úspěchem odborů
"Je velkým úspěchem odborů, že vláda naší žádosti vyhověla a schválila záměr změny tarifních platů nepedagogů tak, že je přesune do tabulky, podle které jsou odměňováni pedagogové. Předpoklad účinnosti této změny je od 1. dubna 2009!" :rofl:
Bude to i skutečnost??????
Uživatelský avatar
ZekM
 
Příspěvky: 14
Registrován: pát 06. bře 2009 8:26:14

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod kožíšek » pát 06. bře 2009 9:57:51

zdravím vás lidičky. U nás je to tak že na pedagogy přišlo slibované ale na nepedagogy prd :evil: aby mi dali odměnu uklízečce jsem musela žádat ředitele 5x a zdůvodňovat div ne každé uprdnutí :gmad: Všichni říkají jak to mají pedagogové těžké, že přeci učí ty děti a někdy je to s nimi k nevydržení... no ale že my THP to máme s dětmi a pedagogy ještě 100x těžší už nikoho nezajímá. Já jsem na středisku jediná THP v kanceláři takže se mi sem o přestávky navalí studenti kvůli různým žádostem a s nimi pedagogové také kvůli všemu možnému (no občas spíš nemožnému) a připadám si tu jak alenka v říši divů.. nevím zda jsem sama..
kožíšek
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 06. bře 2009 9:30:14
Bydliště: Chomutov

Re: přidají nám opravdu?

Příspěvekod refi » pát 06. bře 2009 10:19:15

jsme na tom myslím všichni podobně. zlaté prázdniny :D
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3365
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

PředchozíDalší

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků