jak si užíváme léto?

nezávazně o čemkoliv pro odpočinek od čísel a papírů

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod nono » pát 27. srp 2010 9:09:40

Ahoj všichni, já jsem měla pouze týden dovolené :gmad: a byla jsem doma... ale T E Ď jedu k móóóři do Chorvatska. :yahoo: Móóóc se těším. Jen budu mít docela shon - udělat před odjezdem mzdy, uzávěrku, dodělat nové směrnice :? :crazy: - až se vrátím mám nahlášenou kontrolu - audit od zřizovatele. :cry: To budu úplně vypatlaná (je to ošklivé slovo, ale vystihuje můj stav po dovolené). Jak píše refi - nebudu vědět jak se zapíná PC, kde mám faktury .. :whistle: :whistle: :whistle: ..atd to bude legrace. Ale budu snad odpočatá, spokojená ...... [:}
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod DanaS » pát 27. srp 2010 20:53:57

Nono přeji teda hezkou dovolenou a pak at vše dobře dopadne
DanaS
 
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30. kvě 2010 21:08:20

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod refi » pon 30. srp 2010 11:34:26

dájo, musím souhlasit, že ty společné akce pod záštitou nějakého velice významného výročí pro celý národ :mosking: byly momentem, kdy to všichni pojali právě naopak a oslavili pauzu v práci a díky takovému malému rebelství se kolektiv utužoval. dnes nic takového není, žádný oficiální impuls ke slavení :D takže si je musíme čas od času vytvářet sami. bohužel v době, kdy visí propouštění nad hlavami většině z nás, se kolektiv spíše rozmělňuje, ti lepší odcházejí raději dříve, než budou muset a celkově se to hodně zhoršilo. my tu máme alespoň maličkou tradici, že o prázdninách zajdeme na jeden oběd do vyhlášené restaurace a konečně pokecáme o tom, na co není během práce čas. proto během příštího týdne založím téma na setkání nás radilek, bohužel jen pro ty, které budou z ostravy nebo ochotny do ostravy dorazit, ale třeba to bude impuls pro ostatní :)

nono dovolenou moc přeju, ale vzhledem k tomu, že teď tam jel i brácha s rodinou, počasí sleduju a na koupání to teda vůbec nevypadá :cry: tak snad si to tam užijí i tak, pořád je to lepší, než sedět doma a čekat na kontrolu :thumbs up:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod Dahab » stř 29. zář 2010 20:34:34

Tak v začínajícím podzimu ještě vzpomenu letní fórum. Ryby manžel z Norska skutečně dovezl, ale protože byl letecky, tak jich nebylo tolik jak když jezdí autem, ale i tak to stačilo. Důležité bylo, že si zachytal. Tak jsme něco rozdali jako dárek na uvítanou a zbytek pojídáme. No a minulý týden jsem prožila víkend ve Velkých Karlovicích. Je tam opravdu úžasně, počasí nám vyšlo, měli jsme se fajn, pejsky jsme unavili skoro 10 km výšlapem. A skutečně jsem viděla školu "ave". Je krásná, opravená, útulná. Z jedné strany hřiště a z druhé koupaliště. Moc pěkná školička, tam se určitě krásně pracuje ;).
:bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod refi » pát 01. říj 2010 11:10:10

dahab, já jsem pro změnu využila tohoto svátku, vzala si k tomu pár dní volna a odskočila na ukrajinu. když pominu zkorumpované celníky a policajty, je tam nádherně a byl to úžasný prodloužený víkend. karpaty jsou takový živý skanzen :thumbs up:

co je to škola "ave"?
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod AndreaN » pát 01. říj 2010 13:59:39

Refi, na Ukrajinu? S CK nebo sami? Co je tam k vidění, co ubytování a tak. Mě osobně láká Litva, Lotyšsko, ...
Doufám jen, že se nejedná o Ukrajinu, kterou máme u nás - jedná se o ulici, takže vždycky cestou k babičce jsem říkala - jdu na Ukrajinu. :lol:
AndreaN
 
Příspěvky: 208
Registrován: pon 12. dub 2010 11:45:19

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod refi » pát 01. říj 2010 14:59:59

andrejko, ukrajina je úžasná, přijela jsem naprosto nadšená. přes cestovku nejezdím, i když některé nabízí hodně volné služby, které cestovatele svazují co nejméně, ale jelikož cestuji na motorce, vyhovuje mi cestování bez jakéhokoliv svazování termíny nebo místy. na ubytování jsme měli tip, můžu kdykoliv doporučit, byl to penzion s veškerými službami a skvělými domácími, kteří se o nás starali jak o vlastní děti. nejvíce se mi líbila ovšem krajina a vesničky, je to fantazie, všude se pase spousta krav, ovcí, koní a proto jsou všechny kopce jak golfové trávníky, dokonale zelené a nakrátko spasené. k tomu ty úžasné roubené chaloupky a krásné počasí, pro mě opravdu kouzelné místo. byli jsme ale jen v zakarpatské oblasti, dále jsme se kvůli času nepouštěli. nicméně v této oblasti jsem se vrátila v čase zhruba o 30 let zpět, ne-li více. o to to možná bylo kouzelnější.

v litvě jsme byli naskok v červnu, je to naprostý rozdíl oproti ukrajině. to už je prostě západ, ve službách i dopravní infrastruktuře. ale krajina je tam také nádherná, i když rovnááááááááá děsně rovnááááá :D
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod Dahab » pon 04. říj 2010 14:32:39

refi píše:dahab, já jsem pro změnu využila tohoto svátku, vzala si k tomu pár dní volna a odskočila na ukrajinu. když pominu zkorumpované celníky a policajty, je tam nádherně a byl to úžasný prodloužený víkend. karpaty jsou takový živý skanzen :thumbs up:

co je to škola "ave"?

Refi, 8.9. na tomto fóru napsala ave toto:" Pro Dahab : vidím, že se chystáte na dovolenou do Velkých Karlovic, tak to Vám mohu jenom doporučit protože přímo v Karlovicích bydlím, pokud budete chtít nějaké informace, klidně se obraťte ráda poradím. A taky si nezapomeňte prohlédnout naši krásnou školu, ve které já už budu bohužel v září zařezávat"
Tak jsem byla na její školičku opravdu zvědavá a od pátku do neděle jsme kolem ní projížděli několikrát. Takže je to škola naší kolegyňky radilky, která si říká AVE. :bye:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod refi » pon 04. říj 2010 16:22:51

aháááá, už jsem doma :oops: :D

my jsme letos měli ve velkých karlovicích začátkem září první ročníky na adapťáku, se tam snad pojedu taky podívat, už tam byl skoro každý [:-}
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod Dahab » pon 04. říj 2010 21:10:53

Vřele doporučuji. Bydleli jsme na 4hvězdičkovém hotelu Lanterna a supeeeer, od jídla, po ubytování i SPA centrum. Je to krásně upravený hotel, čistý, moderní. Stihli jsme i unavit pejsky, tak pak byli rádi, že mohli v klidu spát na pokoji a my blbnout v bazéně a užít si masáž lávovými kameny. Prostě pohodový víkend a jako odreagování fakt paráda. :thumbs up:
Uživatelský avatar
Dahab
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 04. bře 2009 21:29:59

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod ave » stř 06. říj 2010 10:23:03

To jsem ráda, že se Vám ve Velkých Karlovicích líbilo, žiju tu od narození a jsem jak se říká patriot. Ve škole se taky snažíme, využíváme všemožné dotace, oslovujeme sponzory, takže škola je opravdu moc hezká, dobře se tu pracuje :rofl: Já sice na dotace nadávám, když je musím účtovat stylem poraď si jak můžeš, ale je pravdou, že bez nich by jsme spoustu věcí neměli.
ave
 
Příspěvky: 58
Registrován: stř 13. kvě 2009 12:23:03
Bydliště: valašsko

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod nono » pon 01. srp 2011 13:56:10

Tak jsem si tu početla, jak jsme si v loňském roce užívali. Letos je to s tím počasím nějaké divné. :roll: Dovolená v ČR mi skoro celá propršela :gmad: . Vzala jsem si jen kraťásky, tričička.... a pěkně jsem zmrzala. Teď tu sedím v kanceláři a za zadkem puštěný elektrický ohřívač. Na jednu stranu mi není líto, že tu musím být zavřená.......
Jo a ráda jezdím v zimě na běžky do Krkonoš. Takže mne dost vzala za srdíčko zpráva na seznamu.cz = vyhořela Petrova bouda. :cry: Je to velká škoda. Bude se mi po ní stýskat.
nono
 
Příspěvky: 721
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod L. F. » pát 05. srp 2011 13:24:37

Léto???......ono nějaké bylo?? Taky jsem si pročítala, jak si nono užíváte loňskou dovolenou v Chorvatsku :). Já si letos pobudu v tuzemsku. Část dovolené mám za sebou,tu jsem věnovala hlavně úklidu. Za týden mě čeká další dást dovolené a to se chystáme do Podkrkonoší k Trutnovu. Už se těším až shlédnu další památky, Adršpachy, ZOO ve Dvoře,popř. nějaké to koupání,když to počasí umožní. Hlavně si o dovolených odpočiňte a naberte nové síly.
L. F.
 
Příspěvky: 235
Registrován: úte 02. čer 2009 14:57:42

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod JarynkaS » úte 23. led 2018 15:15:37

kéž už by to léto zase bylo :D
JarynkaS
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 23. led 2018 15:09:59

Re: jak si užíváme léto?

Příspěvekod Alena H » úte 23. led 2018 15:48:29

Určitě si ho užiju s vnučkami alespoň půlku. Už se těším.
Alena H
 
Příspěvky: 850
Registrován: čtv 27. kvě 2010 9:38:24

PředchozíDalší

Zpět na Na slovíčko u kafíčka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků