Prosím, co myslíte?
Děkuji moc.

pmaja píše:Takže se móóóc těším až (promiňte mi ten výraz) vodtáhnou všichni na prázdniny!
. Mám to naprosto stejně. Vždycky si říkám, že jim všechny ty prázdniny moc přeju, protože díky nim já mám klid
.
pmaja píše:Pro zajímavost - má to další vývoj. Pojišťovák tvrdí, že nejde o životní pojištění, ale o dlouhodobý investiční produkt a že to takto schválně těm mladým uzavírají, aby na to mohl zaměstnavatel přispívat!!!!! Ten zaměstnanec si sám platí 30 Kč měsíčně!!!!
Ta smlouva vypadá jako "normální" životko. Žádnou jinou smlouvu na DIP jsem neviděla, takže to nemůžu porovnat. Chjo!
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník