FKSP knihy

penzijní připojištění, životní pojištění, příspěvky na stravné, ošatné aj., podmínky poskytování

FKSP knihy

Příspěvekod KateřinaK » stř 03. lis 2021 8:53:13

Dobrý den, prosím máte někdo zkušenost s nákupem knih z FKSP? Chtěli jsme to letos před Vánocemi nabídnout. Myslela jsem si, že si zaměstnanci vyberou konkrétní tituly a já dle seznamu hromadně objednám. Teď ale přišli s návrhem koupit poukázky, ať si každý vybere sám. Bylo by to tak možné? Já si myslím, že ne, protože to mají být jen tištěné knihy a dnes se v knihkupectvích prodává kdeco, tak bychom to asi nebyli schopni prokázat, co si kdo vlastně koupil.
Děkuji předem za názor.
KateřinaK
 
Příspěvky: 276
Registrován: úte 16. úno 2010 11:48:41
Bydliště: Chornice, Pardubický kraj

Re: FKSP knihy

Příspěvekod jitumk » stř 03. lis 2021 9:30:07

Dobrý den,
tak zrovna včera jsme udělali objednávku v knihkupectví na dárkové poukázky pro zaměstnance. Aby bylo ošetřeno, co je třeba, tak jsme, po telefonické domluvě, zaslali na hlavičkovém papíru oficiální objednávku s uvedením, že objednáváme dárkové poukazy na tištěné knihy s podmínkou, že za poukazy nepůjde zakoupit dárkové zboží, časopisy,...... Toto stejné bude uvedeno i v poznámce na faktuře. Poukázky předáme zaměstnancům oproti podpisu. Konzultovala jsem to na semináři a tento postup mi byl posvěcen.
jitumk
 
Příspěvky: 345
Registrován: úte 10. led 2017 9:34:41
Bydliště: JMK


Zpět na Benefity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků