Změna v registraci

penzijní připojištění, životní pojištění, příspěvky na stravné, ošatné aj., podmínky poskytování

Změna v registraci

Příspěvekod refi » čtv 30. črc 2020 14:23:13

přeji všem radilkám a radilákům krásný den. vzhledem k tomu, že je náročné neustále odrážet útoky všech různých spamerů a robotů, přestože registrovací formulář je už i tak dost bezpečně nastaven, musela jsem zvolit povolení registrace administrátorem, tzn. že musí projít schválením a nebude tedy provedeno okamžitě, ale např. do druhého dne. stále platí, že přístup ke čtení příspěvků mají všichni uživatelé zdarma i bez registrace, ale pokud chce někdo položit dotaz nebo přispět s odpovědí, či si stáhnout nějakou přílohu, musí se zaregistrovat. snad se nám podaří takto snížit množství spamu, které jste určitě sami zaregistrovali a je více než otravné, ač nám ve výsledku zvyšuje čtenost a tím pádem i lepší výsledky v google analytics, není to ale rozhodně cílem za tuto cenu. jednoduchost a přístup pro všechny zdarma byla od začátku má idea a na tom se nic nezměnilo. děkuji všem za příjemnou atmosféru, která zde celé roky panuje :thumbs up: :bye:
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava

Re: Změna v registraci

Příspěvekod mzdovkas » čtv 29. říj 2020 11:20:14

Dobrý den, chtěla jsem položit dotaz na PAM založit nové forum, nějak mi to vůbec nejde. Děkuji Š.
mzdovkas
 
Příspěvky: 15
Registrován: stř 30. kvě 2018 11:23:34

Re: Změna v registraci

Příspěvekod refi » pát 30. říj 2020 8:08:01

hezký den, pokud se vám povedlo vložit tento příspěvek, musí jít založit i nové téma. změna je pouze v registraci nových uživatelů a to vy nejste. psalo vám to nějakou chybu?
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Benefity

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků