narození dítěte

pracovní výročí, životní výročí, odchod do důchodu peněžní i nepeněžní

narození dítěte

Příspěvekod PLANETA » čtv 28. bře 2019 8:40:22

dotaz: může se uplatnit z FKSP finanční dar při narození dítěte? (do jaké výše?) jiný způsob odměny
PLANETA
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. bře 2019 8:11:29

Re: narození dítěte

Příspěvekod nono » čtv 28. bře 2019 9:00:30

Podle mne to nelze - viz § 14 odst.1 vyhlášky č.114/2002 Sb.
jedině, že by jste to napasovali na hned první odstavec :
za mimořádnou aktivitu ve prospěch zaměstnavatele
pokud počali dítě v zájmu Vaší organizace .......třeba, že jste jim to nařídili :yahoo:
ne, to byl vtip :D
podle mne to z FKSP - k narození dítěte - nelze
nono
 
Příspěvky: 720
Registrován: ned 15. bře 2009 1:25:10

Re: narození dítěte

Příspěvekod PLANETA » pát 29. bře 2019 0:14:44

díky za odpověď, vtip se mi líbil a kolegyni vyřídím :D
PLANETA
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. bře 2019 8:11:29


Zpět na Dary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník