dovolená mezi mateřskou a rodičovskou

dočasná pracovní neschopnost, dovolená, svátky, neplacená volna, odměny

dovolená mezi mateřskou a rodičovskou

Příspěvekod marcella » úte 05. dub 2022 8:16:06

Dobrý den, zdravím všechny a moc prosím o radu, jsem 3.měsíc na pozici, nevím, kde mi hlava stojí, zapojuju se do agendy a ted mi vyvstal dotaz, zaměstnankyně nastoupila 1. listopadu na mateřskou dovolenou a ta jí končí 16.května a požádala o čerpání řádné dovolené než nastoupí na rodičovskou, prosim jsem z toho uplně vedle nevím jak to spočítat, najde se tady dobrá duše, která mi s tím pomůžě?? umím si vyhledat nápovědu ale vůbec si nejsem jistá, budu moc vděčná. Marcella
marcella
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 24. bře 2022 8:35:42

Re: dovolená mezi mateřskou a rodičovskou

Příspěvekod witty » úte 05. dub 2022 10:48:47

Doba považovaná za odpracovanou pro účely nároku na dovolenou:
MD 19 týdnů
RD 20 týdnů, mezisoučet je 39 týdnů, za což je při plném úvazku 240 hodin/30 dnů dovolené. Čerpání této dovolené je dalších +6 týdnů k zápočtu pro nárok na ŘD, takže další mezisoučet je 45 týdnů = nárok na 277 hodin dovolené... což nám zase asi zvedne počet týdnů, počítala jsem to jen od oka. Ve finále by měla asi 283 h. dovolené.
Ale jak píšu, je to jen nástřel a možná tam mám chybu. V té "jednoduchosti výpočtu" mi uniká, jestli stále platí pravidlo "dovolená vyčerpaná celá mezi MD a RD se zpětně nekrátí", ale to snad zrušili, nebo ne?

Za jakých podmínek se počítá 20 týdnů RD jako odpracovaná doba určitě najdete v nápovědě.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: dovolená mezi mateřskou a rodičovskou

Příspěvekod kapa » stř 13. dub 2022 15:45:01

Dobrý den,

prosím o radu. Máme pracovnici na rodičovské dovolené. Potřebovali bychom, aby pracovnice nastoupila dřív. Je proto opora v zákoně. Lze to požadovat?

Děkuji moc za případné odpovědi.
kapa
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř 11. kvě 2011 8:36:21
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: dovolená mezi mateřskou a rodičovskou

Příspěvekod witty » čtv 14. dub 2022 8:54:02

Jednostranně to asi požadovat nelze, paní má požádáno o RD do nějakého data, vy jste jí to předpokládám písemně schválili, takže jakákoliv změna je možná jen po dohodě obou stran.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: dovolená mezi mateřskou a rodičovskou

Příspěvekod marcella » pát 29. dub 2022 7:49:47

pro Witty: dobrý den mohu ještě jednou poprosit o bližší vysvětlení - chápu to dobře zaměstnankyně je na MD od 01,01.2022 - do 15.05.2022 to je 93 dní, je nárok i na 20 týdnů za RD čili to vychází na 38/52 nárok, pracuje jako pedagog nárok je 320 hod za rok, ale za celou dobu MD a RD se jí ještě vytvoří nárok i na dovolenou za rok 2022 takže já ještě přičítám i 8 týdnů řádné dovolené co jako pedagog má takže by to bylo 46/52??? rozumím tomu dobře tak?? Moc moc děkuji za brzkou odpověd, nerada bych to zmastila ale je to pro mně v tech prvních dnech masakr..děkuji.
marcella
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 24. bře 2022 8:35:42

Re: dovolená mezi mateřskou a rodičovskou

Příspěvekod witty » čtv 12. kvě 2022 11:59:13

marcella píše:pro Witty: dobrý den mohu ještě jednou poprosit o bližší vysvětlení - chápu to dobře zaměstnankyně je na MD od 01,01.2022 - do 15.05.2022 to je 93 dní, je nárok i na 20 týdnů za RD čili to vychází na 38/52 nárok, pracuje jako pedagog nárok je 320 hod za rok, ale za celou dobu MD a RD se jí ještě vytvoří nárok i na dovolenou za rok 2022 takže já ještě přičítám i 8 týdnů řádné dovolené co jako pedagog má takže by to bylo 46/52??? rozumím tomu dobře tak?? Moc moc děkuji za brzkou odpověd, nerada bych to zmastila ale je to pro mně v tech prvních dnech masakr..děkuji.


Počítáme nárok na dovolenou za rok 2022.
jako odpracovaná doba se pro tyto účely posuzuje MD (19 týdnů+3 dny), dovolená, překážky v práci..
+ dalších 20 týdnů rodičovské, pokud splnila min. 12 týdnů práce nebo náhr. dob (viz zákoník práce) - takže kdyby neměla žádnou další započtenou dobu, tak za 19+20 týdnů vznikne nárok na 240 hodin ŘD, jak jsem psala.
Jenže když tu dovolenou bude čerpat (tato doba se též posuzuje jako výkon práce pro účely dovolené), tak jí přibydou další týdny (6) pro výpočet nároku.
Nyní by to bylo 19+20+6=45 týdnů, za což má opět víc dovolené, kterou když bude čerpat, tak se jí k těm 45 přičte další týden.... myslím, že víc než 45/52 to neudělá. Je to takový zacyklený výpočet :?
Na plných 8 týdnu letošní dovolené by nárok neměla. Jestli chcete mít klid, tak jí dejte čerpat dovolené trochu méně a případný zbytek potlačí před sebou až do nástupu do zaměstnání.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj


Zpět na Náhrady, odměny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků