Exekuce a vratka z rzd

zálohové, srážkové, slevy, bonusy, roční zúčtování daní, potvrzení

Exekuce a vratka z rzd

Příspěvekod simka » čtv 27. úno 2020 19:24:40

Ahojky děvčata, mám pro vás složitý úkol. Nyní mám přednostní pohledávky od ČSSZ a ty teď budou deponovány. Je na ně uvalen exekuční příkaz přímo na srážky z mezd a jiných příjmů. Ale teď mi včera přišly další exekuční příkazy v jeden den (nepřednostní pohledávky), které není schopen splácet a tam právě chtějí strhávat i přeplatek z ročního zúčtování daně. Mě se jedná, co s tím přeplatkem z RZD. Jedná o se hloupých 90,- Kč. Mě už to neba... .vztahuje se pouze k té nepřednostní pohledávce? Jelikož u přednostní nic není psáno jen jiné příjmy. Nevíte, co s tím. Jak to je. Budu ráda za včasnou reakci. ;)
simka
 
Příspěvky: 85
Registrován: sob 23. čer 2018 20:33:01

Re: Exekuce a vratka z rzd

Příspěvekod witty » pát 28. úno 2020 8:26:25

Přeplatek daně srazit, ale na první exekuci v pořadí. Zachází se s ním jako s normální mzdou.
Extra případ je daňový bonus na dítě, na ten musí být zvlášť exekuční příkaz.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: Exekuce a vratka z rzd

Příspěvekod simka » pát 28. úno 2020 11:27:45

Ahojky, moc díky za rychlo odpověď. Takže srážet. Teď mi přišly další exekuce, tak uvidím, jak to bude dál. Již se mi mění pořadí. Člověk neví, co má dřív dělat. Napíše součinnost exekutorovi a v tu ránu přijde další pohledávka. Naštěstí píši k dnešní dni jste př. 2 v pořadí. Budu zase po mzdách znovu psát exekutorům změny. Ať žijí dlužníci!!!!!
simka
 
Příspěvky: 85
Registrován: sob 23. čer 2018 20:33:01

Re: Exekuce a vratka z rzd

Příspěvekod witty » pát 28. úno 2020 12:37:48

Buďme rádi, že Vema seřadí a posoudí pořadí exekucí sama, pokud je dobře zadáme. Pamatuji doby, kdy jsem musela pořadí určit sama a při každé další došlé exekuci pořadí přehodnotit. To byl děs běs.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: Exekuce a vratka z rzd

Příspěvekod simka » pát 28. úno 2020 20:34:36

Ahojky to jsem ráda, že jsem to nezažila, fakt nám program dost pomáhá i tak to přepočítávám pro sebe, abych se procvičila. Díky ještě jednou za pomoc.
simka
 
Příspěvky: 85
Registrován: sob 23. čer 2018 20:33:01


Zpět na Daně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků