Seznam pro ZP

sociální, zdravotní, zákonné, evidenční listy

Seznam pro ZP

Příspěvekod steflinta » stř 28. úno 2018 14:18:10

Zdravím všechny radilky. Prosím o pomoc. Mám ohlášenou kontrolu z VZP a ta požaduje předložení abecedního seznamu zaměstnanců s RČ a daty nástupů a výstupů v kontrolovaném období s rozlišením pojišťoven. Existuje ve Vemě podobná sestava? Hledala jsem asi hodinu, proklikávala všechno možné, ale podobnou sestav jsem nenašla. Možná jen špatně hledám. |:-(|
Díky.
Štěflinta
steflinta
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 02. kvě 2011 14:51:03

Re: Seznam pro ZP

Příspěvekod witty » čtv 01. bře 2018 8:42:40

Díkybohu, že u nás na VZP jsou normální a stačí jim jen sestavy k pojistnému a mzdové listy, kde všechny tyto údaje jsou.

V F3 by šlo zúžit obsah na nástupy v požadovaném časovém úseku, spojit s F2, kde máte pojišťovnu a rodné číslo a vyexportovat do excelu, případně doladit, zrušit některé sloupce, nahradit číslo ZP textem apod.. Pak ještě totéž s výstupy. Případně oba excely spojit a seřadit vše podle abc.
Nedávejte podmínky současně, to by Vám vyjeli jen lidi, kteří začali a současně skončili v zadaném období.
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: Seznam pro ZP

Příspěvekod JitkaMan » čtv 01. bře 2018 8:45:48

Nebo zkuste si tam zavolat tomu, kdo vás bude kontrolovat a domluvit se, jestli tohle opravdu potřebují, že by to pro vás bylo hodně náročné to udělat. Oni do toho seznamu, co chtějí předložit píšou spoustu věcí, ale pak chtějí jenom pár věcí. Já jsem se taky domluvila, že mi to z programu nevyjede a bylo to v pohodě.
JitkaMan
 
Příspěvky: 179
Registrován: úte 01. pro 2015 14:48:35

Re: Seznam pro ZP

Příspěvekod fany » čtv 01. bře 2018 8:55:06

Nehledáte špatně, takovou sjetinu si musíte udělat sama. Aby obsahovala všechny potřebné údaje, musíte udělat spojení souborů F1, F2, a F3. Dělá se to tak, že najedete na F1, a úplně vlevo nahoře v liště je "spojení!. Na to kliknete a vyberete si soubou, se kterým se chcete spojit (F2) a pak ještě jednou F3. Vytvoří se vám úplně nový soubor, ze kterého si vyberete jen ty položky, které potřebujete a zúžením si vyberete jen VZP :bye:
fany
 
Příspěvky: 338
Registrován: pát 25. bře 2011 11:36:05

Re: Seznam pro ZP

Příspěvekod steflinta » čtv 01. bře 2018 15:07:40

Moc děkuji, podařilo se mi to pospojováním F1-F3.
Snad bude kontrola spokojená. :D
steflinta
 
Příspěvky: 12
Registrován: pon 02. kvě 2011 14:51:03

Re: Seznam pro ZP

Příspěvekod refi » pon 05. bře 2018 12:18:26

sestava S27 Hlášení pro ZP má ve variantách k výběru i Seznam zaměstnanců pro kontrolu ZP, obsahuje vše potřebné, jen si zadáte období, které chcete vytisknout ...
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Pojištění

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků