Kdo vám v kanceláři

obsah, katalog prací

Re: Kdo vám v kanceláři

Příspěvekod kudrnovi » úte 22. úno 2011 15:36:26

jajas píše:Vidím, že Vás situace s neuklízením Vší uklízečky velice trápí. Některé naše názory znáte, takže nezbývá, než že si situaci budete muset přece jen vyřešit sama. Buď s uklízečkou nebo sama se sebou, nebo do toho zapojit ostatní kolegy, kterým to také vadí. Myslíte, že by jste o tom nemohli společně promluvit? A zbytečně se nestresujte, myslím, že už sama naše práce nám dává dost zabrat, ne? :)


Jak kdy :D Někdy nevím, co dřív, někdy nohama hongám. Rozhodně si na práci nemohu stěžovat, mám ji v místě, dobrý šéf, až na ty peníze... nás se zatím snižování o 10% po novém roce nijak nedotklo, ZATÍM!
kudrnovi
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 17. led 2011 9:02:05

Re: Kdo vám v kanceláři

Příspěvekod zu2008 » úte 22. úno 2011 15:53:28

Je to snad slabá hodinka co jsem vzala do ruky hadr a setřela v kanceláři prach - na stole, parapetu, kolem klávesnice,
pod monitorem apod. :gcrazy: Tuto činnost si dělám sama. Nemám ráda když někdo šmejdí kolem mých milovaných papírů a nedej Bože ,aby je přerovnal. Naše paní uklízečka jednou za týden vysaje koberec ,o velkých prázdninách umyje okno a vypere záclonu toť vše. Jinak si nedám na nic sáhnout. Mám na stole stále lehký nepořádek, ve kterém se vyznám jenom já.(nadělané hromádky, které jednou za čast protřídím a skládám dál [:-}) Když docházím domů trochu porovnám, ale nic moc. Na druhý den ráno znovu rozložím a pracuji. Nikdy není dokonale uklizeno .
zdraví zu
zu2008
 
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 21. říj 2010 9:47:13

Re: Kdo vám v kanceláři

Příspěvekod jajas » úte 22. úno 2011 15:54:27

No tak to máte fajn. Já dojíždím sice jen 45 minut denně (do práce a 45 min.zpráce), šéf nic moc (tedy spíše se nezajímá co a jak dělám, ale chce vidět výsledky), mám o 10% nižší plat (tedy prozatím o 10%, snad nám ještě platy nebudou upravovat - dolů), práce opravdu hodně, někdy si ji beru i domů (což manžel rád nevidí), ale docela mne baví (tedy bavívala mne kdysi mnohem více, ale co se teď děje s tou legislativou a metodikou, tak už to taková sranda není). Tak si toho všeho važte a uklízečku buď přehlížejte nebo když máte dobrého šéfa, zkuste přes něj nějak.... Je to na Vás. Rozhodně Vás nikdo nemůže nutit, abyste si uklízela sama. Takže dobře pořiďte. :thumbs up:
jajas
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 05. bře 2009 7:54:50

Re: Kdo vám v kanceláři

Příspěvekod kudrnovi » úte 22. úno 2011 16:04:40

jajas píše:No tak to máte fajn. Já dojíždím sice jen 45 minut denně (do práce a 45 min.zpráce), šéf nic moc (tedy spíše se nezajímá co a jak dělám, ale chce vidět výsledky), mám o 10% nižší plat (tedy prozatím o 10%, snad nám ještě platy nebudou upravovat - dolů), práce opravdu hodně, někdy si ji beru i domů (což manžel rád nevidí), ale docela mne baví (tedy bavívala mne kdysi mnohem více, ale co se teď děje s tou legislativou a metodikou, tak už to taková sranda není). Tak si toho všeho važte a uklízečku buď přehlížejte nebo když máte dobrého šéfa, zkuste přes něj nějak.... Je to na Vás. Rozhodně Vás nikdo nemůže nutit, abyste si uklízela sama. Takže dobře pořiďte. :thumbs up:


Jsem na studijním oddělení, personálním a k ruce řediteli, tákže 3v1 a ještě bych měla uklízet :thumbs up:
kudrnovi
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 17. led 2011 9:02:05

Re: Kdo vám v kanceláři

Příspěvekod jajas » úte 22. úno 2011 16:08:35

Souhlasím s Vámi, uklízet rozhodně nemusíte. :bye:
jajas
 
Příspěvky: 242
Registrován: čtv 05. bře 2009 7:54:50

Re: Kdo vám v kanceláři

Příspěvekod Marcy.m » pon 15. srp 2011 11:39:32

Zdravím Vás, u nás to uklízečka teda pěkně fláká.Co nastoupila, asi rok, utřela mi prach cca 3x. Takže každé ráno si utírám stůl, telefon, klávesnici, myš sama, protože mi to přijde všechno upiplané a z venku zaprášené. I ředitelka si všimla, že je tu špína, ale nic neřekne. Přímý nadřízený uklizečky je správce budov,tak co by se ona snažila.A tak je to se vším.Každý má svého přímého nadřízeného, takže jí je všechno jedno.Jinak nádobí po návštěvách i ředitelce umývám já. A vrcholem její drzosti je to, když použije moje soukromé věci např. příbory a nechá je špinavé v kuchyňce.Stejně jako to, že nemám žádnou soukromou uzamykatelnou skříňku-na cokoliv (krém, kapesníky, hrnky apod.), prostě má tendence všude lozit, a hlavně používat moje psací pomůcky což nesnáším.
Marcy.m
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 15. srp 2011 11:33:09

Předchozí

Zpět na Náplně práce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků