Příplatek za vedení

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

Příplatek za vedení

Příspěvekod Vonbraven » stř 30. zář 2020 18:53:27

Dobrý den,

Jak mate ve státní organizaci stanoveny priplatek za vedeni? Procenty nebo pevnou částkou?

Pokud je pevnou castkou, neni to proti ZP?

Pokud je procenty, meni/valorizuje se pri kazde zmene platovych tabulek?
Vonbraven
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 30. zář 2020 18:50:02

Re: Příplatek za vedení

Příspěvekod fany » čtv 01. říj 2020 8:21:12

Příplatky za vedení máme stanoveny pevnou částkou.....ale v rozpětí procent, které stanoví § 124 ZP. Při změně tabulek musím zkontrolovat, zda se dotyčný zaměstnanec do rozpětí vejde (VEMA na to upozorní, pokud v F4 je zadán stupeň řízení). Připlatek jde zadat i procentem a není to nic proti ničemu :bye:
fany
 
Příspěvky: 330
Registrován: pát 25. bře 2011 11:36:05

Re: Příplatek za vedení

Příspěvekod refi » čtv 01. říj 2020 11:03:00

jsou samozřejmě dvě možnosti. stanovit procento, z něj vypočítat pevnou částku a tu si hlídat při jakémkoliv zvýšení základu (tarifu). ve vemě je i druhá možnost a to zadání přímo procentem a navýšení se pak provádí při navýšení tarifu samo automaticky a nabízí i nový platový výměr.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3260
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník