Uvádějící učitel

základní plat, nárokové a nenárokové složky, doba platnosti, změny, zápočty praxí

Uvádějící učitel

Příspěvekod kroca » stř 16. zář 2020 13:46:26

Dobrý den,

poradíte, prosím, pod jakým kódem ve Vemě zadáváte příplatek uvádějícího učitele???

Děkuji

Petra
kroca
 
Příspěvky: 80
Registrován: pát 12. kvě 2017 7:55:56

Re: Uvádějící učitel

Příspěvekod witty » stř 16. zář 2020 13:56:32

Mám pocit, že za to žádný ofiko příplatek není, možná jen dát něco navíc do osobního příplatku. Ale možná se pletu (za posledních x let jsem takový příplatek nezadávala).
witty
 
Příspěvky: 1230
Registrován: pon 02. bře 2009 10:21:43
Bydliště: JČ kraj

Re: Uvádějící učitel

Příspěvekod refi » stř 16. zář 2020 21:01:04

já jen doplním, že příplatek pro uvádějícího učitele měl být součástí navrhovaného kariérního řádu, který měl být kromě odstupňovaného vzdělávání učitelů propojen i na odměňování. platit měl tři roky, od roku 2017 do 2020, kdy se měla vyhodnotit jeho úspěšnost. nakonec neprošel sněmovnou, takže ani příplatek nebyl zaveden. ve vemě jsme na to už byli připraveni, stejně tak v P1-04, nakonec šlo vše do kopru.
nyní tedy bývá součástí osobního ohodnocení, v "mé" škole jsme měli stanovena kritéria, ze kterých se skládala výše osobního příplatku, takže bylo prokazatelně vidět, kolik z OP dělá právě tento příplatek.
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Platové výměry, zápočty praxe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron