Odstupné po částech a sankce

doba určitá, neurčitá, zkušební doba, kratší pracovní doba, nepravidelná pracovní doba

Odstupné po částech a sankce

Příspěvekod pmaja » čtv 25. črc 2019 12:05:48

Dobrý den, máme právě takovýto zajímavý případ a prosím někoho, kdo se s tím již setkal, o nějakou radu nebo návod, jak se bránit.
Se zaměstnancem byl ukončen pracovní poměr z organizačních důvodů dohodou. V písemné dohodě byla sjednána výplata odstupného ve 3 splátkách (vždy ve výplatním termínu). S touto dohodou obě zúčastněné strany souhlasily a takto byla také podepsána.
Po ukončení pracovního poměru se zaměstnanec dostavil na Úřad práce, kde se zaevidoval a zároveň požádal o podporu v nezaměstnanosti. Protože však odstupné nebylo ještě vyplaceno (zaměstnavatel postupoval podle uzavřené dohody) a zaměstnanec zároveň trval na vyplácení podpory, byli jsme upozorněni Úřadem práce, že tento zaměstnanec má nárok na jakousi kompenzaci (kvůli tomu, že odstupné nebylo vyplaceno), kterou mu Úřad práce vyplatí a následně bude tuto kompenzaci požadovat přes Celní správu po nás (jedná se o 60% jeho průměrného čistého měsíčního výdělku x počet měsíců odstupného) a pro zaměstnavatele to je prý sankce za nevyplacení odstupného). To prý nás ale nezprošťuje povinnosti uhradit tomuto zaměstnanci celé odstupné. Takže tento zaměstnanec by si v konečném důsledku „přilepšil“ o částku kompenzace!
Zákoník práce přitom ale umožňuje odstupné vyplatit ve splátkách - § 67 odst. 4.
Mzda byla vyplácena řádně v termínu a měsíčně činila několik desítek tisíc Kč. Navíc v poslední mzdě byl zaměstnanci proplacen zůstatek nevyčerpané dovolené (také částka několik desítek tisíc), takže se jednalo o velmi nadstandardní příjem. Neměla by tedy u něj nastat situace, že by se okamžitým nevyplacením odstupného dostal do nějaké finanční tísně a existenčních problémů.
Aktuální stav je takový, že Úřad práce u nás provedl kontrolu dodržování pracovněprávních předpisů ve vztahu k tomuto zaměstnanci. Předmětem kontroly byly dokumenty týkající se vzniku, průběhu a ukončení jeho pracovního poměru a hlavně ověření správnosti výpočtu průměrného výdělku. Úřad práce nezjistil z naší strany žádné pochybení a kontrolu uzavřel. Kvůli zmiňované kompenzaci případ předává dále. Zaměstnanci byla mezitím vyplacena 1. část odstupného (dle uzavřené dohody).
Z výše uvedeného vyplývá naprostá absurdita, kdy bychom my jako zaměstnavatel, měli být potrestáni a zaměstnanec odměněn za to, že jsme postupovali podle Zákoníku práce?!
:roll: |:-(|
pmaja
 
Příspěvky: 111
Registrován: úte 16. led 2018 13:16:49
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Odstupné po částech a sankce

Příspěvekod refi » ned 28. črc 2019 12:45:50

přiznám se, že o vyplácení odstupného ve splátkách jsem ještě neslyšela, zmíněný paragraf o splátkách sice nemluví, ale zřejmě se tak dá vysvětlit. zajímalo by mě, co jste měli tedy zaškrtnuto na potvrzení pro úp, zda BYLO nebo NEBYLO vyplaceno odstupné. pokud tam je NEBYLO, tak mám pocit, že úředníci na úp jdou čistě po tomto údaji a naprosto zbytečně kompenzují nouzi, která nevznikla - měsíční odstupné je určitě vyšší, než by byl běžný příjem. tady bych už asi hledala pomoc u právníka.

ještě jsem našla sice starou, ale v podstatě stejnou diskuzi a doslova kopíruje můj názor.
https://business.center.cz/diskuse/1017413/
Uživatelský avatar
refi
Moderátorka
 
Příspěvky: 3363
Registrován: pon 02. úno 2009 15:07:01
Bydliště: Ostrava


Zpět na Pracovní smlouvy, dohody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků